Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Sveikutes, gal kas mielai pravestu pamokele (zinoma ne uz dyka), parasykit i AZ 4u.gif Vilnius, susitikimo vieta mano namai (taigi netrukdysiu Jusu namuose), priemoniu turiu (na gal ne viska, bet nemazai).Aciu
Atsakyti
Beskaitinėdama literatūrą supratau, kad man praverstų dažų džiūvimą lėtinantis mediumas. Bet žiūrėjau keliose el. parduotuvėse, tai neradau tokio daikto. Įtariu, kad ieškoti nemoku. Gal jis kitaip vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 01 16, 14:47)
Beskaitinėdama literatūrą supratau, kad man praverstų dažų džiūvimą lėtinantis mediumas. Bet žiūrėjau keliose el. parduotuvėse, tai neradau tokio daikto. Įtariu, kad ieškoti nemoku. Gal jis kitaip vadinasi?

http://www.spalvunam...s-clear-ge.html
Gal toks g.gif
arba toks
http://www.senasnauj...product&id=7833
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 16 sausio 2012 - 14:12
QUOTE(Kava&arbata @ 2012 01 16, 14:11)

o! ačiū 4u.gif pasirodo, būna, tik ne tose parduotuvėse ieškau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
noriu paprašyti pagalbos. Gal kas galėtų patarti kokią knygą apie dekupažą vertėtų pirkti. Sesuo užsiprašė dovanų knygos, kad galėtų pramokti dekupažo. Prašau pagalbos, kadangi nemažai yra tų knygų, bet kai nesu susidūrusi tikrai nenumanau kuri knyga yra arčiausiai realybės ir praktiška. Juk dauguma knygų būna gražios, tačiau tikrai nelabai naudingos. Labai Jums dėkoju už atsakymus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LIR @ 2012 01 16, 15:55)
Sveiki,
noriu paprašyti pagalbos. Gal kas galėtų patarti kokią knygą apie dekupažą vertėtų pirkti. Sesuo užsiprašė dovanų knygos, kad galėtų pramokti dekupažo. Prašau pagalbos, kadangi nemažai yra tų knygų, bet kai nesu susidūrusi tikrai nenumanau kuri knyga yra arčiausiai realybės ir praktiška. Juk dauguma knygų būna gražios, tačiau tikrai nelabai naudingos. Labai Jums dėkoju už atsakymus smile.gif 4u.gif

Geriausia, mano manymu, yra ši
http://www.knyginink...a...&KatID=5449
Atsakyti
norejau paklausti su kuo jus uzrasot teksta ant dekoruoto pavirsiaus smile.gif
Atsakyti
zydraake, kokios linksmos pakabos??? cia popierius naudota ar servetele???
Atsakyti
QUOTE(Gomerta @ 2012 01 16, 17:12)

Be abejonės, tik ši.
Mano nuomone, tai geriausia knyga tiek iš lietuvių autorių, tiek iš verstinių.
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 01 17, 01:05)
Be abejonės, tik ši.
Mano nuomone, tai geriausia knyga tiek iš lietuvių autorių, tiek iš verstinių.


Ačiū už patarimą, ieškosiu, o gal ir pati susigundysiu pasikrapštyti. Prieš kokius 3 metus bandžiau, bet taip ir likau bandymų stadijoje, nes mano mažoji tuoj viską pradeda tempti ir baigiasi darbas dar net priemonių neišpakavus rolleyes.gif
Atsakyti
Aš dar vieną klausimą turiu blush2.gif Man reikia labai labai plonai papiešti / patapyti. Nr.1 teptukas tam per storas. Su kuo patartumėte tai daryti? Gal pieštukai tinka?
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 01 17, 11:58)
Aš dar vieną klausimą turiu  blush2.gif Man reikia labai labai plonai papiešti / patapyti. Nr.1 teptukas tam per storas. Su kuo patartumėte tai daryti? Gal pieštukai tinka?

Noriu irgi piesti ax.gif , todel ziurejau teptuka skirta piesimui, bet nesu dekupazo meistre tai nezinau ar galima g.gif
Atsakyti