Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

turiu klausima, net nezinau, ar kas atsakys, jeigu ji uzduosiu cia.
bet, pradejau daryti tam tikrus dekupazo darbelius ir man labai patiko Home design dazai Schablonfarbe. dabar Silver City naikina dekupazo skyreli ir nebera geru spalvu. kiek ziurejau jie is Vokietijos i Lietuva nesiuncia verysad.gif
gal kazkas esate atrade pakaitala ar gal zinot, kur kitur galiu ju isigyti. nu kitas darbas, nei su paprastais akriliniais

jie toki kreminiai, ne skysti. gal zinot koki siaip dazai atitinka tokia konsistencija? jais nudazius pavirsius siurkstus
Atsakyti
Paviršius šiurkštus visais nudažius...Paviršiaus šiurkštumas atsiranda ne dėl tam tikrų dažų savybių, o dėl to, kad akriliniuose dažuose yra vandens, kurio gavęs paviršius "pasišiaušia". Dėl šios priežasties tikslinga medį gruntuoti ir išdžiūvus gruntui, pašveisti. Tuomet nudažius paviršius bus labai glotnus, lygus...
Dažų kokybė...Kuo brangesni, tuo klampesnės ir smulkesnės konsistencijos...
Stamperijos, El greco, Alleen's, odai skirti...
Atsakyti
aciu, bite 4u.gif
bet su tais klampesniais manes teptukas labiau klauso g.gif
kazkuria prasme dekupazas jau gaunasi, nesant poreikiui nei paveiksliuku, nei sendinimu jau nebereikia daryti. arba cia tik mano toki, kaip naujokes, atradimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegas: 06 sausio 2012 - 15:27
QUOTE(bite @ 2012 01 03, 23:59)
Šios duoninės neliesčiau nė už ką...
O jei jau toks noras yra, tai tų lystelių tarpeliai gražiai išgyvena visą procesą, bet jei bus klijuojama servetėlė, tai jos klijavimas turi būti jau labai gerai įvaldytas, servetėlė po džiovinimo ties kiekvienu tarpeliu įpjaunama, perteklius nušveičiamas.
Bet...graži ta duoninė ir tokia...  g.gif

manau, kad tikrai nevargsiu su sia vieta, virsuje ir soniukuose bus vietos pasireiksti, aciu.
O, beje, ar patartumet lakuoti/ kitaip apdoroti duonines vidu?
Atsakyti
Šiaip visi medinukai, skirti maisto produktams, alyvuojami pašildytu sėmenų aliejumi.
Prieš dekoruojant derėtų įsitikinti, ar ši duoninė nėra aliejuota.
Dėl lakavimo...nelakuočiau.
Dekupažas su medinukų ištepimu aliejumi nedraugauja,-laiko klausimas, kada aliejus atkels viską.
Taigi, arba aliejuojama, arba dekupuojama...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 01 06, 16:24)
aciu, bite  4u.gif
bet su tais klampesniais manes teptukas labiau klauso  g.gif

kreminės konsistencijos ir gana geri man šitie:

user posted image
yra Senukuose ir litriniais kibirėliais . Nebūtinai "firminiai" yra geriausi ar renkantis brangiausius, jie bus geriausi.
Atsakyti
prisidirbau doh.gif doh.gif doh.gif priklijavau geles ant nat.medzio spinteles duru klijais vandens pagrindu ir uztepiau tu paciu kliju ant virsaus dar sluoksni, kad stipriau butu ax.gif padariau nedovanotina klaida...aplink geliu konturus kliju palikau, o reikejo laiku nuvalyt, bandziau dar po 2h nusveist dantu sepetuku su vandeniu, bet jau nieko neisejo...Reikejo tada man tais klijais nutept visas dureles ir suvienodint, bet pagalvojau uzlakavus nesimatys...
Deja, nulakavus (vandeniui atspariu laku) dabar aplink geles, kaip aureole doh.gif doh.gif doh.gif ir medis tose vietose pakeites spalva...
Gal kas is savo patirties gali patart ka nors kita, nei viska nusveist ar, kad dureles mest lauk doh.gif doh.gif doh.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIMGAILĖ: 10 sausio 2012 - 18:39
Aš labai atsiprašau , kad ne i temą.. Mergaitės patarkite kur galėčiau pasimokinti dekupažo ?? Silver city neorganizuoja pamokėliu.. verysad.gif Labai norėčiau pramokti.. blush2.gif Imeskite i až informacija..Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Atleiskite-pamiršau paminėti miesta ... Vilnius rolleyes.gif blush2.gif


Atsakyti
Panos, kurios ieškojote šitų servetėlių ir mane klausėte. Netyčia "apgavau"...
Radau užkritusias kelias

http://public.fotki....ekupazui-8.html
http://public.fotki....ekupazui-8.html
(niekaip neduoda įkelti paveikslėlio doh.gif sad.gif )

nepamenu kuriai labai reikėjo, todėl prašau brūkštelėti į AŽ
Atsakyti
laba diena. nezinau ar cia pataikiau bet noreciau pasiteirauti ax.gif
ar reika gruntuoti medine arbatine dezute? is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Galima, dirbti maloniau, geras rezultatas greitesnis, bet nebūtina.
Atsakyti