Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(Lachesė @ 2011 12 23, 03:05)
Labukas, ačiū už gerą žodį temos pradžioje.  O Bitė irgi nuostabi, tiek daug ir taip giliai pasinerti, atrasti savo naują pusę - labai labai žavėjausi šiuo virsmu!!!  wub.gif

O apie šitą situaciją man irgi parūpo paklausti. Gal esi susidūrusi su priemonės senatimi? Man davė Lauron klausimą kitam forume, bet be nuotraukos. Tai prigalvojau visokių priežasčių, bet gal kam nors čia yra buvę lygia taip, kaip nuotraukoje? Gal dar galėjo būti tokia priežastis - šlapias teptukas. Čia lyg vandens būtų patekę toks įspūdis iš nuotraukos.

Lauksiu pamąstymų smile.gif ačiū

Labai gera pradžia, Lachese, už kurią dėkoju Tau 4u.gif
Dėl pasenusios priemonės...nežinau, neturiu tokios patirties, šlapio teptuko, -taip pat nežinau...
Manau, dvikomponenčiam lakui vandens pagrindu tai neturėtų kenkti, nebent jau labai šlapias... mirksiukas.gif
QUOTE(Whatever? @ 2011 12 28, 00:25)
sveikos,
Prireike man  dekupaze panaudoti nuotrauka. Pavirsius - medinis. Niekada to nedariau ir dabar suabejojau... Gal kas galite trumpai papasakoti procesa?

aciu  4u.gif

Išsispausdini nuotrauką ant paprasto popieriaus. Nupurški pora sluoksnių sintetiniu laku, gerai išdžiovini.
Tada klijuoji kaip popierių.
Jei nori ploninti, tai galima daryti dviem būdais.
Pasirinkta priemone užtvirtini paveikslėlį (jei bus įdomu, klausk) ir jį išmirkiusi, nutrini iš blogosios pusės popierių, likusią plėvelę su paveikslėliu klijuoji įprastai.
Kitas ploninimo būdas-klijuoji dekupažo klijais nemirkytą paveikslėlį "veidu" į apačią, išvirkščia puse į viršų, arba, kaip Lachesei juokinga,-kniūbsčią, gerai išdžiovini ir nutrini popierių, jį pašlapinus vandeniu. Liks prisiklijavusi plėvelė su paveikslėliu. Abiem ploninimo atvejais reikia įvertinti tai, kad likusi plėvelė labai plona ir permatoma, tad, prieš klijuojant gera pasirūpinti po juo esamo fono šviesumu.

Atsakyti
Aciu, Bitele 4u.gif 4u.gif
O dabar galvoju, o jei purksti akriliniu,o ne sintetiniu, tai blogai butu?
Turiu purskiamo akrilinio lako, kuri labai sekmingai naudoju sausuoju budu klijuojant didelius plotus.... mirksiukas.gif tada nesusirauksleja serveteles. O paskui uztepu jau iprasto akrilinio lako ax.gif
Atsakyti
Noriu pasmalsauti kur kaunietes (ir ne tik) perka dekupazines priemones? Gal yra pastebejimu, jog internetu pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2011 12 28, 11:18)
Aciu, Bitele  4u.gif  4u.gif
O dabar galvoju, o jei purksti akriliniu,o ne sintetiniu, tai blogai butu?
Turiu purskiamo akrilinio lako, kuri labai sekmingai naudoju sausuoju budu klijuojant didelius plotus....  mirksiukas.gif  tada nesusirauksleja serveteles. O paskui uztepu jau iprasto akrilinio lako  ax.gif

Gal pademonstruosiu didį neišmanymą, tačiau mano galva tasai akriliniu vadinamas purškiamas lakas yra tas pats sintetinis.
Kadais ieškojau akrilinio purškiamo, man buvo tvirtai pasakyta, kad tokio nėra ir būt negali.
Kitas argumentas: imkim kad ir Stamperijos akrilinį purškiamą. Tas pats aštrus kvapas, kuris po trumpo laiko tarsi aliejumi kvepia...
Na, žodžiu, man jie identiški, nors vadinasi kitaip.
Taigi, manau, tinka purkšti...wink.gif
QUOTE(bimbaM @ 2011 12 30, 18:00)
Noriu pasmalsauti kur kaunietes (ir ne tik) perka dekupazines priemones? Gal yra pastebejimu, jog internetu pigiau?

Atsakiau až.
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau sužinoti kur galima būtų kaune įsigyti smile.gif
Atsakyti
laba,
Su naujais metais! Linkiu kūrybingų 4u.gif
O dabar noriu paklausti ax.gif Patinka dekoruoti pakabas, dažniausiai vientisa servetėle dengiu visa pakabos paviršių, bet va šonelių nesigauna gražiai uždengti... Juos uždažau kokia nors spalva, priderinus prie servetėlės. Galvoju, gal aš kažko nemoku, nes interneto platybėse randu darbų pvz, kur ir krašteliai iš vientisos servetėlės iš karto užlenkti. Nu man jie susigarankščiuoja labai doh.gif

Mano pakabos pvz:
user posted image

Čia internete rastas pvz:
user posted image
Atsakyti
Vientisa servetėle niekaip neuždengsi ir briaunelių. Ir čia jau ne dekupažo, o braižomosios geometrijos ir kt. dalykų objektas wink.gif
Be reikalo savo gebėjimus kaltini, tai tikrai neįmanoma.
Plėšyti, dengti gabalėliais, darbuotis dažais... 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti. Noriu dekupazuoti savo dvieju sunu dezutes, kuriose laikysiu ju daiktelius. Man yra reikalingos raideles, is kuriu noriu sudelioti vaiku vardus. Gal zinote is kur jas gauti? Zinoma tiktu raideles su ivairiais paveiksleliais ir be ju, uzteks ir paprastu, taciau vaikiska tematika. Prasau padeti. Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, bite, nuraminot smile.gif

Įprastai dažau medinius daiktus baltai ir klijuoju servetėles, kur motyvas yra ant balto pagrindo. Tada nėra jokų problemų, iškerpu motyvą ir nereikia dadažyti nieko, nes man čia spraga... Bet va šiandien nusipirkau gražią servetėlę, kur motyvas ant ružavo pagrindo. Suku galvą ką daryti, kad gražiai atrodytų taupyklė g.gif Kaip įmanoma geriau parinkti spalvą, kad būtų tokia pati, kaip servetėlės pagrindas ir tuomet nesimatys ant taupyklės, kad iškirptas motyvas? Ar dažyti viską baltai, klijuoti iškirptus motyvus ir tuomet jau dadažyti viską ružavai? Bet ten yra drugelių ūselių, jie tokie ploni... doh.gif
Atsakyti
Turiu ir as klausimeli: yra rankomis daryta duonine, aisku ji nera labai lygi, bet idomu kaip del dekupazavimo ant isilgai sukaltu lentuciu, ar galima deti aplikacija jos nesukarpant,ar gautusi grazus vaizdas, nes tarp lentuciu yra tarpeliai vienur didesni, kitur mazesni.. Idomu kokie butu pasiulymai, gal neverta visai tos vietos dekupazuoti ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jjurgiukas @ 2012 01 02, 18:52)
Norejau paklausti. Noriu dekupazuoti savo dvieju sunu dezutes, kuriose laikysiu ju daiktelius. Man yra reikalingos raideles, is kuriu noriu sudelioti vaiku vardus. Gal zinote is kur jas gauti? Zinoma tiktu raideles su ivairiais paveiksleliais ir be ju, uzteks ir paprastu, taciau vaikiska tematika. Prasau padeti. Aciukas  4u.gif

Manau, čia labai įvairiai galima išsiversti.
Galima ieškoti fanerinių, galima darytis iš modelino, galima panaudoti raidynus, skirtus skrebinimui, jų būna labai kieto kartono, kurį drąsiai galima dažyti, lakuoti, klijuoti...
QUOTE(Žydraakė @ 2012 01 02, 20:17)
Dėkui, bite, nuraminot smile.gif

Įprastai dažau medinius daiktus baltai ir klijuoju servetėles, kur motyvas yra ant balto pagrindo. Tada nėra jokų problemų, iškerpu motyvą ir nereikia dadažyti nieko, nes man čia spraga... Bet va šiandien nusipirkau gražią servetėlę, kur motyvas ant ružavo pagrindo. Suku galvą ką daryti, kad gražiai atrodytų taupyklė g.gif Kaip įmanoma geriau parinkti spalvą, kad būtų tokia pati, kaip servetėlės pagrindas ir tuomet nesimatys ant taupyklės, kad iškirptas motyvas? Ar dažyti viską baltai, klijuoti iškirptus motyvus ir tuomet jau dadažyti viską ružavai? Bet ten yra drugelių ūselių, jie tokie ploni... doh.gif

Perkant visad reikia rinktis servetėles pagal foną. Pirmumas baltam fonui, antras pagal universalumą-dramblio kaulo, po to-spalvotas pagal norimą fono spalvą. BET... Norint foną galimą pertapyti visiškai kita spalva. Jei fonas bus pertapomas, servetėlė plėšoma (kaip ir visais kitais atvejais, mano galva, kur kas geriau plėšyti). Servetėlė, ją užklijavus ir išdžiovinus, gerai pašveičiama, kad nebūtų iškilios nuoplėšos, raukšlelės, tik tada tapoma, antraip ant visų reljefinių nelygumų užkibę dažai tik dar labiau juos paryškins.
Dekupažas, kai iškerpama ir priklijuojama tėra blynelių klijavimas. Bet kaip...Kaip vaikai daržely...
Drąsiai bandyk dirbti su dažais (tik ne ant dekoruojamo daikto, o ant, pvz., batų dėžutės), pamatysi, koks pasitenkinimas fantazuoti, atrasti, išspręsti, išsisukti, pakeisti, paslėpti, sluoksniuoti, prisigalvoti dar niekur nematytų dalykų, nustebinti...visų pirma save bigsmile.gif ir t.t.
QUOTE(bimbaM @ 2012 01 03, 23:10)
Turiu ir as klausimeli: yra rankomis daryta duonine, aisku ji nera labai lygi, bet idomu kaip del dekupazavimo ant isilgai sukaltu lentuciu, ar galima deti aplikacija jos nesukarpant,ar gautusi grazus vaizdas, nes tarp lentuciu yra tarpeliai vienur didesni, kitur mazesni.. Idomu kokie butu pasiulymai, gal neverta visai tos vietos dekupazuoti ?

Šios duoninės neliesčiau nė už ką...
O jei jau toks noras yra, tai tų lystelių tarpeliai gražiai išgyvena visą procesą, bet jei bus klijuojama servetėlė, tai jos klijavimas turi būti jau labai gerai įvaldytas, servetėlė po džiovinimo ties kiekvienu tarpeliu įpjaunama, perteklius nušveičiamas.
Bet...graži ta duoninė ir tokia... g.gif

Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 01 04, 01:59)
Manau, čia labai įvairiai galima išsiversti.
Galima ieškoti fanerinių, galima darytis iš modelino, galima panaudoti raidynus, skirtus skrebinimui, jų būna labai kieto kartono, kurį drąsiai galima dažyti, lakuoti, klijuoti...

As suprantu apie ka jus kalbat, bet man uztektu kokio internetinio puslapio, kur tokios raideles buna. Man pakaktu su printeriu atsiprintint. Gal esat ka nors panasaus uzmacius blush2.gif
Atsakyti