Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(marlene @ 2012 09 25, 16:28)
Kiek žinau Ermitaže merginos perka 30x40 dėžes, o ar būna tokių, kokios man dabar reikia nė nežinau..  unsure.gif


Ermitaze 40x30x20 tokiu kaip ieskai nera ten sad.gif
O as neseniai isnaudojau tokia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 09 25, 16:23)
Ermitaze 40x30x20 tokiu kaip ieskai nera ten sad.gif
O as neseniai isnaudojau tokia sad.gif

Man tai vis smalsu, o koks skirtumas... tokie ar kitokie tie išmatavimai. Rimtai. Nežinau aš.
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2012 09 25, 17:33)
Man tai vis smalsu, o koks skirtumas... tokie ar kitokie tie išmatavimai. Rimtai. Nežinau aš.


Pagrindinis skirtumas mano galva, kad Ermitazines didesnes ir su ispjautomis rankenomis, dezes is Dekostudijos be rankenu ir chiut mazesnes. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
nezinau ar cia pataikiau. Jei noreciau ant medines dezutes nupiesti paveiksliuka ir ji kazkaip uztvirtinti ar cia skaitytusi kaip dekupazas, ta prasme reiketu tokio pat paruosimo? Zinau, kad dekupazui naudojamos serveteles piesinukams, o jei pati piesi? Jei ne cia pataikiau, gal galetumete nukreipti kur rasti issamesnes info ax.gif Jeigu cia tada tiesiog patvirtinkite, kad cia irgi skaitoma kaip dekupazas, tada pradesiu jusu temutes nuo a iki z skaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2012 09 26, 12:35)
Sveiki,
nezinau ar cia pataikiau. Jei noreciau ant medines dezutes nupiesti paveiksliuka ir ji kazkaip uztvirtinti ar cia skaitytusi kaip dekupazas, ta prasme reiketu tokio pat paruosimo? Zinau, kad dekupazui naudojamos serveteles piesinukams, o jei pati piesi? Jei ne cia pataikiau, gal galetumete nukreipti kur rasti issamesnes info  ax.gif  Jeigu cia tada tiesiog patvirtinkite, kad cia irgi skaitoma kaip dekupazas, tada pradesiu jusu temutes nuo a iki z skaityti  smile.gif

Čia labiau priskiriama dailei, tapybai...tavuoju atveju viskas tas pats tik, kad ...medis... ir na nebent norėsi nutapiusi jį nulakuot, čia jau bus dekupažo dalis, tiesa, pradžioj dar medį reiktų paruošt:nušlifuot, pagruntuot, tada piešt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 09 26, 12:42)
Čia labiau priskiriama dailei, tapybai...tavuoju atveju viskas tas pats tik, kad ...medis... ir na nebent norėsi nutapiusi jį nulakuot, čia jau bus dekupažo dalis, tiesa, pradžioj dar medį reiktų paruošt:nušlifuot, pagruntuot, tada piešt smile.gif


Aciu uz patarima ir paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mergaites, labai prasau patarymo blush2.gif
Dukrai reikia i bureli apvalios formos dezutes, siandien jau buvau IKI, Senukuose, Mandarine doh.gif visur ten, kur kazkada maciau prekiu dekupazui ax.gif bet nera schmoll.gif
Kur dar galima rasti Vilniuje arciau Fabijoniskiu blush2.gif
Is anksto dekoju uz atsakymus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 10 03, 10:38)
Labas rytas  4u.gif
Mergaites, labai prasau patarymo  blush2.gif
Dukrai reikia i bureli apvalios formos dezutes, siandien jau buvau IKI, Senukuose, Mandarine  doh.gif  visur ten, kur kazkada maciau prekiu dekupazui  ax.gif bet nera  schmoll.gif
Kur dar galima rasti Vilniuje arciau Fabijoniskiu  blush2.gif
Is anksto dekoju uz atsakymus  aciuks.gif


Panoramoj yra parde Tiimari http://www.panorama....okoras-panorama
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 10 03, 10:48)


aciukas aciuks.gif
Atsakyti
Buvome Tiimari Panoramoje ir Art manijoje Oze ax.gif niekur neradome mediniu, tai Oze nusipirkome kartonine ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 06 spalio 2012 - 18:07
Mielosios auksarankes, kreipiuosi į jus su tokiu prašymu-klausimu.

Šiuo metu "Mamų unija" gavo dovanų puodelių Vilniaus onkologiniams ligoniukams. Bet... jie prašyte prašosi papuošiami... Ar būtų norinčių padekoruoti puodelius, kad mažiesiems ligoniukams būtų smagiau iš jų gerti arbatą? Jei taip, labai laukiu žinutės.
Atsakyti
QUOTE(marlene @ 2012 09 25, 15:02)
Gal kas Kaune galėtų parduoti 35x24x15 cm daiktadėžę? Dekostudijoje baigėsi, o kitur nerandu. Reikia skubiai doh.gif

Jei dar reikia tikrai turiu ir perleisciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fortun@ @ 2012 08 25, 07:49)
Ir as taip dariau, bet gavosi ryskus perejimas tarp dezutes ir paveikslelio. Ji kazkaip makuojat ar lieka ir tiek?


Ant isbaugtu pavirsiu (tarkim kaledinio burbulo) yra kitas budas. Paveiksliuko atspausdinto lazeriniu spausdintuvu geraja puse apipurski purskiamu laku (del svento ramybes) ir paskui drasiai tepi vien tik laka akrilini tiesiai ant lapo. Kokius 3 sluoksnius gerai isdziovinant kieviena sluoksni. Tada merki i vandeni ir atsargiai ismirkinta paveiksliuka is blogos puses trini pirstai popieriu. jis visas nusivalo tokiais voleliais ir lieka tik plonyte beveik permatoma plevele kuri uzklijuiota ant balto pavirsiaus vel pasidaro kaip buvusi ant lapo, nelieka jokiu ryskiu konturu ir panasiai smile.gif. Tik reikia tepti laku gerokai uz paviekslelio ribu ir tai lyg i krastus ploniau uztepti o per viduri ant paveiksliuko storiau... Zodziu "delo v technike" biggrin.gif

Ale kaip gera prisiminti senus gerus laikus
Atsakyti