Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(Kvaksytė @ 2012 08 26, 11:49)
taip taip, Ornamentai ten. Na nėra ten daugiau prekių, bet tiesiog skiriasi jos. Beje, man dar labai patinka www.spalvunamai.lt Pas juos labai didelis raidynų lipdukų asortimentas, kuriuos naudoju and dekapžintūų dėžių vardus užrašyti  thumbup.gif

Radot Kaune Ermiatže dėžių? Aš penkatdienį ryte neradau ir vakar ryte nebuvo  doh.gif
Beje, Ermitaže kol kas kiekvieną penktadienį ir šeštadienį tos nuolaidpos būna  thumbup.gif

O Vilniuje nera jokiu nuolaidu Ermitaze sad.gif
Atsakyti
As penktadieni buvau vakare, radau viena didele deze, kainavo 26Lt, bet kad ten laaabai mazas pasirinkimas... Buvo kelios kedutes, viena ta deze kur as paemiau, dvi tokios dideles dezes be dangciu, pora taupykliu ir kelios ziauriai nekokybiskos arbatines...
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 27, 07:24)
As penktadieni buvau vakare, radau viena didele deze, kainavo 26Lt, bet kad ten laaabai mazas pasirinkimas... Buvo kelios kedutes, viena ta deze kur as paemiau, dvi tokios dideles dezes be dangciu, pora taupykliu ir kelios ziauriai nekokybiskos arbatines...



taip taip, iššluota šį savaitgalį tikrai buvo. Aš iš tikro tik dideles dėžes perku, kitų gaminių dekoravimui nežiūrėjau ten. Beje, tos didelės dėžės dar būna sukrautos kur siūlai viršuj stelažuose. Tai ten reikia paprašyti kad nuimtų drabuotojai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 08 26, 18:48)
O Vilniuje nera jokiu nuolaidu Ermitaze sad.gif


Nera del to, kad Ermitazas dabar sturmuoja Kauna, todel ir nuolaidos yra... blush2.gif
Atsakyti
Mat kaip cia smile.gif Tai reikes kita penktadieni vaziuoti ryte nuo atidarymo ziureti kas ten yra smile.gif as tai radau dezutes kur sudetos ant praejimo prie pat sviestuvu...
Atsakyti
Sveikos, gal netycia kuri turite tokia servetele? arba zinote, kur butu galima nusipirkti? labai reiktu ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,
Noriu turbut simtaji karta pasiteirauti Jusu, kaip lygiai, graziai ir be raukslyciu uzklijuoti didelia servetele ant medienos? Kazkaip vis bandau bandau, darau darau, stengiuos kiek galiu ir vistiek nepatenkinta lieku schmoll.gif . Esu dar tik pradendanti,bet vistiek taip norisi graziu darbu verysad.gif Gal turite savo nufilmuotu medziagu kaip klijuojate? Butu laaaabai idomu paziureti. Youtube nieko nerandu. Padekite kas galite mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokiu matmenu Jusu klijuojamas paveikslukas?
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 30, 17:12)
O kokiu matmenu Jusu klijuojamas paveikslukas?



Tai kad zinokit ar didelis ar mazas,vistiek man kazkaip atsiranda rauksliuku.As dar galvoju gal cia nuo serveteliu kokybes priklauso. Hm.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2012 08 30, 16:37)
Tai kad zinokit ar didelis ar mazas,vistiek man kazkaip atsiranda rauksliuku.As dar galvoju gal cia nuo serveteliu kokybes priklauso. Hm.... g.gif

Laiko reikia. Kiekvienam sava technika... Išbandžiau visas. Po daugiau nei pusmečio, atradau savo techniką. Čia reikia dirbti dirbti... kasdien ir vieną dieną pavyks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2012 08 30, 16:04)
kaip lygiai, graziai ir be raukslyciu uzklijuoti didelia servetele ant medienos?

Man pats geriausias didelių elementų klijavimas yra po vandeniu thumbup.gif Statau dėžę į vonią, uždedu reikiamą servetėlę ir maža srovele pastoviai pilu vandenį ir tuo pačiu atsargiai pirštai lyginu. Servetėlė gaunasi kad plaukioja vandens pagalba ant daikto ir labai labai puikiai išsilygina. Idealiai. Jei kažkas negerai galima pataisyti. Kai jau išlyginu taip kaip reikia, tada išdžiovinu pilnai. Ir tik tada tepu klijus ant viršaus, pirštais dar palygindama. O šiaip mažus elementus man geriausia klijuoti pirštais, pamozoju pirštą į klijus ir tepu ant servetėlės lygindama raukšleles. Sėkmės bandant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2012 08 31, 08:42)
Man pats geriausias didelių elementų klijavimas yra po vandeniu  thumbup.gif Statau dėžę į vonią, uždedu reikiamą servetėlę ir maža srovele pastoviai pilu vandenį ir tuo pačiu atsargiai pirštai lyginu. Servetėlė gaunasi kad plaukioja vandens pagalba ant daikto ir labai labai puikiai išsilygina. Idealiai. Jei kažkas negerai galima pataisyti. Kai jau išlyginu taip kaip reikia, tada išdžiovinu pilnai. Ir tik tada tepu klijus ant viršaus, pirštais dar palygindama. O šiaip mažus elementus man geriausia klijuoti pirštais, pamozoju pirštą į klijus ir tepu ant servetėlės lygindama raukšleles. Sėkmės bandant  4u.gif


Bandziau si buda - nepatiko, nes dezute kuria taip apklijavau paskui dziuvo 3 dienas ir atsivere skyliu medienoje, paskui blogai uzsidarydavo... sad.gif Didelis dekui vienai auksarankei, kuri parode sausa klijavimo buda su lygintuvu thumbup.gif
Atsakyti