Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 23, 18:03)
Ogos tai ermitaze ir siaip dekupazo priemoniu yra? net nezinojau... rytoj ir poryt ten nuolaideles bus?


yra yra, ir visai nemažai. Dekupažo priemonių gi visur dabar yra biggrin.gif Tik Kauno Ermitaže kvailai išdėliotos priemonės. Dažai dekupažui dažų skyriuj, o dėžės ir kiti gaminiai dekoravimui kitoj vietoj.
Atsakyti
O geras, viskas rytoj po darbu leksiu paziureti ir apsipirkti smile.gif
Na, kad Senukuose yra as ir maciau, bet ten nera gausaus pasirinkimo...
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2012 08 22, 19:24)
tai kur Kaune perkate dabar priemones?

Ten pat, Dekostudijoj lotuliukas.gif
QUOTE(Mmarisha @ 2012 08 22, 20:25)
Kai buvau dekostudijoj,sake,kad serveteles galima uzsisakyti internetu,kad parduotuvej niekas neduos issirinkti,o visa kita supratau,kad galima nusipirkti vietoje  g.gif Parasykite laiska,paklauskite...

Taip
Atsakyti
Dekostudija turi dvi parduotuves, ta savanoriu pr ir kita centre netoli vilniaus g, tai toje centrineje galima ir serveteles apziureti.
Atsakyti
Merginos, na pasidalinkite patirtimi, kaip priklijuoti atspausdinta paveiksleli? Gal pamegint pasvitrinti blogaja puse? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 08 24, 12:04)
Merginos, na pasidalinkite patirtimi, kaip priklijuoti atspausdinta paveiksleli? Gal pamegint pasvitrinti blogaja puse?  blush2.gif

Jau aptarta kažkur buvo. Aš klijuoju paprastai, nieko nešvitrinu. Patepu klijais gaminį ir dedu paveiksliuką. Tada ant paveiksliuko pirštais klijus tepu ir pabraukau, kad burbuliukų neliktų oro. Prieš tai paveiksliuką išpurškiu laku. Tiesiog, kad mažiau trintųsi ir terliotųsi.

O man klausimas apie štampukus iškilo. Kokius geriausia pirkti?
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2012 08 24, 23:07)
Jau aptarta kažkur buvo. Aš klijuoju paprastai, nieko nešvitrinu. Patepu klijais gaminį ir dedu paveiksliuką. Tada ant paveiksliuko pirštais klijus tepu ir pabraukau, kad burbuliukų neliktų oro. Prieš tai paveiksliuką išpurškiu laku. Tiesiog, kad mažiau trintųsi ir terliotųsi.

O man klausimas apie štampukus iškilo. Kokius geriausia pirkti?

Ir as taip dariau, bet gavosi ryskus perejimas tarp dezutes ir paveikslelio. Ji kazkaip makuojat ar lieka ir tiek?
Atsakyti
As dar net nebandziau spausdinto paveiksliuko klijuoti, tai nieko apie tai negaliu pasakyti smile.gif
Kam naudojami stampukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 08 23, 22:22)
Ten pat, Dekostudijoj  lotuliukas.gif

"aptikau" dekupazo parduotuvele prie Kauno Akropolio thumbup.gif man labiau patiko prekiu gausa ir pasirinkimas nei "Dekostudijoje" Dauksos gatveje wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -kitsune-: 25 rugpjūčio 2012 - 08:55
QUOTE(Fortun@ @ 2012 08 25, 07:49)
Ir as taip dariau, bet gavosi ryskus perejimas tarp dezutes ir paveikslelio. Ji kazkaip makuojat ar lieka ir tiek?

Kad neliktų perėjimo... čia fantazijos reikalas. Galima dažais aplink teptuku "aptapšnoti", galima pašlifuoti. Galima naudoti smulkius akmenukus, burbuliukus (Artmanijoje yra). Belakuojant tas skirtumas pasinaikina. Ai, dar galima kokiu nėriniu "aprėmint".
Atsakyti
Hmmm rasete apie parduotuve prie akropolio - ji kartais ne Ornamentai? Bent jau as ten neradau nieko ypatingo ir daugiau nei Dekostudijoje .... g.gif
Vakar buvau Ermitaze ir nusipirkau nemenka dezute uz 26Lt su 25proc akcija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 25, 18:19)
Hmmm rasete apie parduotuve prie akropolio - ji kartais ne Ornamentai? Bent jau as ten neradau nieko ypatingo ir daugiau nei Dekostudijoje ....  g.gif
Vakar buvau Ermitaze ir nusipirkau nemenka dezute uz 26Lt su 25proc akcija  thumbup.gif



taip taip, Ornamentai ten. Na nėra ten daugiau prekių, bet tiesiog skiriasi jos. Beje, man dar labai patinka www.spalvunamai.lt Pas juos labai didelis raidynų lipdukų asortimentas, kuriuos naudoju and dekapžintūų dėžių vardus užrašyti thumbup.gif

Radot Kaune Ermiatže dėžių? Aš penkatdienį ryte neradau ir vakar ryte nebuvo doh.gif
Beje, Ermitaže kol kas kiekvieną penktadienį ir šeštadienį tos nuolaidpos būna thumbup.gif
Atsakyti