Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Man nesigauna graziai priklijuoti paveikslelio spausdinto ant paprasto popieriaus... verysad.gif Paveikslelis neapima visos dezutes (nuo krasto iki krasto) ji iskirpau, apipurskiau laku, isdziovinau, priklijavau ant lygaus balto fono ir labai matosi perejimas nuo paveiksliuko i fona... Teko slifuoti viska. Kaip padaryti kad perejimo nebutu? Labai tikiuosi, kad nepatingesite pasidalinti savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2012 08 22, 13:43)
su dvipuse lipnia juostele arba sausais klijais

Dekoju labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2012 08 21, 13:25)
Ačiū, sobieska.

Gal neaiškiai paklausiau - paveikslėlis didelis, nemoku aš kitaip - lieka karpyt ir jungti. Kaip padaryt, kad nesimatytų, kad ,,jungta".

Tada priklijuoto atspausdinto paveiksliuko krastelius su glastpopieriu nuploninti reikia ir vel zaist su dazais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 08 22, 12:59)
man kazkodel atrodo ,kad megoje yra parduotuvyte,gal klystu  g.gif

Klysti, nebera. Silver City is viso deko priemonemis nebeprekiauja, nei Megoj, nei Mole.
QUOTE(-kitsune- @ 2012 08 22, 13:43)
"dekostudija" tik internetine prekyba - skambinausi anksciau kazkada: sake padaryti uzsakyma internetu, o paskui galiu nepatikusi neimti  g.gif

Ne tik, ta parduotuvyte Dauksos gatvej ir yra Dekostudija. Skirtumas tas, kad uzsisakant internetu, atsiimant pas juos Savanoriu pr. ir mokant grynais duoda 5% nuolaida.
Atsakyti
Reikia patarimo ax.gif
Kokiu laku man lakuoti padekliukus po puodeliu, kad nuo karscio netycia nepradetu luptis ar skylineti? Tinka standartinis lakas? ar geriau tas sintetinis purskiamas? kelis sluoksnius deti?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 08 22, 18:00)
Klysti, nebera. Silver City is viso deko priemonemis nebeprekiauja, nei Megoj, nei Mole.

Ne tik, ta parduotuvyte Dauksos gatvej ir yra Dekostudija. Skirtumas tas, kad uzsisakant internetu, atsiimant pas juos Savanoriu pr. ir mokant grynais duoda 5% nuolaida.

tai kur Kaune perkate dabar priemones?

QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 22, 19:06)
Kokiu laku man lakuoti padekliukus po puodeliu, kad nuo karscio netycia nepradetu luptis ar skylineti?

buna toks lakas pirtims lakuoti...tai jis puikiai tinka wink.gif
Atsakyti
Kai buvau dekostudijoj,sake,kad serveteles galima uzsisakyti internetu,kad parduotuvej niekas neduos issirinkti,o visa kita supratau,kad galima nusipirkti vietoje g.gif Parasykite laiska,paklauskite...
Atsakyti
As lygiai taip pat kai dekostudijoj buvau nustebau, kad neturi serveteliu ekspozicijos... Keista, nes ta parduotuve kur yra centre ju tai turi...
O tai kazkokiu priemoniu dekupazo parduotuvese yra atspariu karsciui pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2012 08 22, 10:04)
sveikos merginos  4u.gif  as su tokiu kalausimu pas jus - ar dar Kaune galima kazkur fiziskai apziureti dekupazui skirtas priemones ar tik internetu dabar pirkama? Anksciau buvo tokios kaip "To To Deco ar "Silwersity", o dabar nebezinau kur parduotuves (na viena yra senamiestyje Dauksos g.)  unsure.gif


Labai didelis pasirinkimas, pagal temas susegta ir t.t. yra www.ornamentai.lt Jų parduotuvė yra visai šalia Akropolio.
Atsakyti
Sveikutės,

gal žinote kur Kaune galima rasti didelę krikšto dėžę dekupavimui smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2012 08 23, 14:03)
Sveikutės,

gal žinote kur Kaune galima rasti didelę krikšto dėžę dekupavimui smile.gif ?



Ermitaže smile.gif Penktadienį,šeštadienį bus 30 proc nuolaida. Kaina gaunasi tik apie 20lt. Dezes išmatavimai 40x30x25. Aš šitas dėžes vis Urmu perku kas savaitę biggrin.gif
Atsakyti
Ogos tai ermitaze ir siaip dekupazo priemoniu yra? net nezinojau... rytoj ir poryt ten nuolaideles bus?
Atsakyti