Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Labai paprastai-pirma žinios, paskui darbas. Juolab, kad žinoti įdomu, dirbti žinant-puiku, nes esi padėties šeimininkė.
Darbas nežinant-loterija. Laimėjimų nedaug wink.gif
Atsakyti
Tokiem kaip as reikia mokomojoje medziagoje akcentuoti, kad vienaip ar kitaip bus su siomis priemonemis, o jau jei naudosite kitas nebus taip bigsmile.gif
Atsakyti
Margytes,patarkite 4u.gif Ar reikia molini vazona pries dekupazinant gruntu dengti?Ir dar kazkur kazkada esu skaiciusi,kad pries dekupazinant reikia ismirkyti ji vandeny g.gif Ar tiesa ir kam priminkite ax.gif
Atsakyti
Patarkit, pasakykit, padėkit...

Kaip sujungti paveiksliuką, kad nebūtų matyti tų jungimo ,,siūlių"? Ar niekaip be jų....?
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2012 08 21, 13:17)
Patarkit, pasakykit, padėkit...

Kaip sujungti paveiksliuką, kad nebūtų matyti tų jungimo ,,siūlių"? Ar niekaip be jų....?

Pertapyk foną, reikia apjungti esamą ir paveikslėlio fonus į vieną bendrą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mmarisha @ 2012 08 20, 22:32)
Margytes,patarkite  4u.gif  Ar reikia molini vazona pries dekupazinant gruntu dengti?Ir dar kazkur kazkada esu skaiciusi,kad pries dekupazinant reikia ismirkyti ji vandeny  g.gif Ar tiesa ir kam priminkite  ax.gif

Pirmą kart girdžiu, kad reikia mirkyt...užtenka padengti gruntu, galima kad ir paprastu Senukuose pirktu giluminiu gruntu nutept, paskui dazai, klijuoji, lakuoji...
Atsakyti
Ačiū, sobieska.

Gal neaiškiai paklausiau - paveikslėlis didelis, nemoku aš kitaip - lieka karpyt ir jungti. Kaip padaryt, kad nesimatytų, kad ,,jungta".
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 08 21, 13:24)


Pirmą kart girdžiu, kad reikia mirkyt...užtenka padengti gruntu, galima kad ir paprastu Senukuose pirktu giluminiu gruntu nutept, paskui dazai, klijuoji, lakuoji...

Na zodziu viskas taippat kaip ir ant medinio pagrindo,aisku smile.gif aciu smile.gif O del mirkimo skaiciau cia-supermamose smile.gif
Atsakyti
As kazka ir girdejau, kad reikia ismirkyti... Tik nelabai supratau del ko, cia gal, kad poto vandens nepraleistu? g.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif as su tokiu kalausimu pas jus - ar dar Kaune galima kazkur fiziskai apziureti dekupazui skirtas priemones ar tik internetu dabar pirkama? Anksciau buvo tokios kaip "To To Deco ar "Silwersity", o dabar nebezinau kur parduotuves (na viena yra senamiestyje Dauksos g.) unsure.gif
Atsakyti
Stai cia http://www.dekostudi...ontact-form.php ir man kazkodel atrodo ,kad megoje yra parduotuvyte,gal klystu g.gif Bet dar kazkas kalbejo,kad urmo bazeje yra,gal 12 sandelys...
Atsakyti
Norėjau paklausti su kuo jus priklijuojate silkines juosteles prie dezuciu krastu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 08 22, 13:59)
Stai cia http://www.dekostudi...ontact-form.php ir man kazkodel atrodo ,kad megoje yra parduotuvyte,gal klystu  g.gif Bet dar kazkas kalbejo,kad urmo bazeje yra,gal 12 sandelys...

"dekostudija" tik internetine prekyba - skambinausi anksciau kazkada: sake padaryti uzsakyma internetu, o paskui galiu nepatikusi neimti g.gif
o urmo bazeje 12 sandeleje- supratau kad merginos tik serveteles perka unsure.gif

QUOTE(Koxamte @ 2012 08 22, 14:06)
Norėjau paklausti su kuo jus priklijuojate silkines juosteles prie dezuciu krastu?  ax.gif

su dvipuse lipnia juostele arba sausais klijais
Atsakyti