Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(virgonca @ 2012 08 05, 10:33)
aciu uz atsakyma, mano pirmoji deze pries du metus pirkta ir buvo butent tokia, pirkau tada Ermitaze taip pat.
dabar buvau pries dvi savaites mazdaug, tai nebuvo, reiks dar sia savaite nuvaziuoti apziureti.
aciu dar karta


As pirkau liepos viduryje ir tikrai buvo daugiau nei 3 vnt. tokiu ir dar buvo mazesnes ir zemesnes dezes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 04, 19:02)
O man pasidare idomu, ar Vilniuje kokia nors imone teikianti spausdinimo paslaugas apsiimtu spausdinti ant plono popieriaus? Ir kiek tai kainuotu? Gal kas teiravosi? 4u.gif


Tai ka niekas nieko nezino? 4u.gif
Atsakyti
Dar klausimas, kokiais klijais geriausiai klijuoti filca prie medines dezutes?
Atsakyti
sveikos, prisiduodu, radau dideliu mediniu deziu Vilniuje thumbup.gif
40 x 30 x 25cm dydzio uzdaromu deziu siuo metu yra Ermitaze, siandien dar liko 4 vnt.
taip pat dar yra tokio pat dydzio be dangciu deziu.
dezes randasi antram aukste, salia baldu ir veidrodziu.

kaina 35lt

aciu AnAngel 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgonca: 08 rugpjūčio 2012 - 14:38
QUOTE(virgonca @ 2012 08 08, 16:38)
sveikos, prisiduodu, radau dideliu mediniu deziu Vilniuje  thumbup.gif
40 x 30 x 25cm dydzio uzdaromu deziu siuo metu yra Ermitaze, siandien dar liko 4 vnt.
taip pat  dar yra tokio pat dydzio be dangciu deziu.
dezes randasi antram aukste, salia baldu ir veidrodziu.

kaina 35lt

aciu AnAngel  4u.gif


Sakiau, kad ten yra 4u.gif Nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,o ka darot sitom taupyklem,jos jeigu nugruntuoji dangteli jau blogai uzsidaro,o kur dar lakas ir visa kita?slifuojat pati dangteli,kad plonesnis butu,siaip -nedekoruota nepaliksi,man asmeniskai negrazu:)
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 08 09, 22:19)

Mano vyras labai plonai nušveičia dangtelio šonus. Dar pabaigusi dekoruoti, dangtelio šonus patrinu žvake, kad lengviau atsidarinėtų smile.gif
Atsakyti
Noriu parodyti viena is pirmu mano darbu,o viskas yra daroma dukrytei smile.gif Labai noreciau suzinoti nuomones,isklausysiu betkokia kritika biggrin.gif
user posted image

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Papildyta:
QUOTE(Sielonešė @ 2012 08 09, 22:58)
Mano vyras labai plonai nušveičia dangtelio šonus. Dar pabaigusi dekoruoti, dangtelio šonus patrinu žvake, kad lengviau atsidarinėtų  smile.gif

Na va ir vyras be darbo nelieka thumbup.gif as butent apie toki sonu slifavima ir pagalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 12, 14:35)
Ka ne taip darau? aciu uz pagalba is anksto smile.gif


Metalizuotu dazu dvikomponentis neskaldo 4u.gif Be to, jeigu darei skaidria lekstute, tai jau atvirkstinis dekupazas, visu pirma paveiksliukas, paskui vienkomponentis, po to tik dazyti dazais, visu pirma fono spalva (ne metalizuotais dazais, nes nesutrukines), o kai suskilines, tada ant virsaus dazyti itrukimu spalva, cia jau drasiai gali naudoti metalizuotus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gomerta: 12 rugpjūčio 2012 - 15:20
Hmmm antra kart as taip ir dariau - pirmiausia paveiksliukas su klijais priklijavau, tada dejau laka. Hmm tik as poto iskart uzdaziau sidabriniu, o reikejo fono spalvos akriliniu ane? doh.gif
Atsakyti
Ir dar klausimelis smile.gif Po dvikomponencio lako naudojimo ir uztrynimo porpurina butina naudoti sintetini laka, kuris parduodamas specialiai ar galima naudoti standartini plauku laka, kuri naudojam plaukams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 12, 22:11)
Ir dar klausimelis smile.gif Po dvikomponencio lako naudojimo ir uztrynimo porpurina butina naudoti sintetini laka, kuris parduodamas specialiai ar galima naudoti standartini plauku laka, kuri naudojam plaukams?  g.gif


Man biski nesuprantamas dalykas naudoti plauku laka dekupaze... Tikrai nerizikuociau 4u.gif
Atsakyti