Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(Mmarisha @ 2012 07 24, 13:00)
Senukuose buvau ir vienoj statybiniu medziagu parduotuveje :)Sielonešė,vakar nakti uzklydau pas jus i temele,na jusu darbai labai grazus,labai noretusi pamatyti gyvai,nes nuotraukuose,jie tobuli  smile.gif Viena darbeli tikrai bandysiu atkartoti,tikiuosi nesupyksite,tai bus kitos serveteles,savo duktereciai biggrin.gif

Nei Senukuose nei Ermitaže net neiškokite. Kaip patarė AnAngel įveskite į google "Akrilinis gruntas" ir ieškokite, kur jums patogiau nusipirkti. Visos specializuotos dažų parduotuvės turi grunto.
Kaip sakoma "tobulumui ribų nėra" smile.gif Kai kuriuos mano darbus galima pamatyti Vilniuje parduotuvėje "Rankdarbis".
Dėl atkartojimo tai yra man labai patinkantis posakis - "Kopija tai iš principo pagarba originalui." biggrin.gif
Parodykite, kai padarysite, labai įdomu 4u.gif

Atsakyti
Aciu AnAngel uz patarima 4u.gif Na vilniuje neplanuoju buti,tai ir nepamatysiu darbu jusu,o siaip esu pagalvojus apie tai,kad dar nei vieno dekupazinio darbo neesu maciusi biggrin.gif todel dabar einu susiruosiu iki vienos pardes smile.gif Darysiu ne visai kopija,bet tai tikrai nieko daugiau,o pagarba jusu darbui smile.gif Nezinau ar isdrisiu parodyti,ziuresim kas gausis,kolkas esu padariusi kelis darbelius,pirmasis buvo siaip sau,teko perdaryti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mmarisha: 25 liepos 2012 - 07:47
sveikos dekupazininkes smile.gif

noriu pasiteirauti, gal kuri atsakysite, kur Vilniuje butu galima nusipirkti didele medine deze dekupazui, mazdaug 40 x 30 x 25 cm ?
pries 2 metus tokia pirkau Ermitaze dukros krikstadezei, dabar noriu sunui tokia pat padekoruoti, bet nerandu... Senukuose nera, Ermitaze nera, ThomasPhilips nera, Vilniuje esanciose dekoravimo parduotuvese (bent jau tose, kurios uzsiima internetine prekyba) neradau. Kaune tik radau didesniu deziu internetinej prekyboj, bet tikiuos dar Vilniuj rasti. gal kuri patarsite?
aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2012 08 03, 17:00)
sveikos dekupazininkes  smile.gif

noriu pasiteirauti, gal kuri atsakysite, kur Vilniuje butu galima nusipirkti didele medine deze dekupazui, mazdaug 40 x 30 x 25 cm ?
pries 2 metus tokia pirkau Ermitaze dukros krikstadezei, dabar noriu sunui tokia pat padekoruoti, bet nerandu... Senukuose nera, Ermitaze nera, ThomasPhilips nera, Vilniuje esanciose dekoravimo parduotuvese (bent jau tose, kurios uzsiima internetine prekyba) neradau. Kaune tik radau didesniu deziu internetinej prekyboj, bet tikiuos dar Vilniuj rasti. gal kuri patarsite?
aciu is anksto


Visai neseniai pirkau Ermitazhe.
Tokia:
user posted image
Tik dezes dabar kitam stende, reikia ziureti salia baldu ir veidrodziu smile.gif
Atsakyti
Sveikos

gal kas spausdinate paveiksliukus su rašeliniu spausdintuvu, ar ar nupurškus laku paveiksliuką, jis klijuojant nesilieja?

Atsakyti
Reikia nupurkšti dar ir iš apačios. Be to, visai gerai parepetuoti ant kokio "juodraštuko" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 08 04, 00:27)
Reikia nupurkšti dar ir iš apačios. Be to, visai gerai parepetuoti ant kokio "juodraštuko" wink.gif

Ačiū 4u.gif Noriu pirkti rašalinį spausdintuvą ir galvoju, ar paskui nenusivilsiu.
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 08 04, 09:43)
Ačiū  4u.gif Noriu pirkti rašalinį spausdintuvą ir galvoju, ar paskui nenusivilsiu.

su rašaliniu dar reikia įvertinti tai, kad jei dažnai nespausdinsite, rašalas gali uždžiūti. lazeriniams tas negresia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 08 04, 09:43)
Ačiū  4u.gif Noriu pirkti rašalinį spausdintuvą ir galvoju, ar paskui nenusivilsiu.

Aš spausdinu daug paveiksliukų rašaliniu spausdintuvu, galiu pasakyt - daug darbo juos paruošti klijavimui. Kelis kartus lakuoju spiritiniu laku (namuose baisi smarvė doh.gif ) , bet mėlyna ir raudona spalvos, klijuojant ar lakuojant priklijavus, kartais išsilieja. Jei pavyksta rasti kur ir atsispausdinti kokybišku lazeriniu spausdintuvu - tolimesnis darbas vienas malonumas.
Siūlyčiau, pas ką nors atsispausdinus rašalinį paveiksliuką, pabandyti padirbėt su juo, jei nenuvils - pirkti.
Atsakyti
O man pasidare idomu, ar Vilniuje kokia nors imone teikianti spausdinimo paslaugas apsiimtu spausdinti ant plono popieriaus? Ir kiek tai kainuotu? Gal kas teiravosi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 03, 17:57)
Visai neseniai pirkau Ermitazhe.
Tokia:
user posted image
Tik dezes dabar kitam stende, reikia ziureti salia baldu ir veidrodziu smile.gif



aciu uz atsakyma, mano pirmoji deze pries du metus pirkta ir buvo butent tokia, pirkau tada Ermitaze taip pat.
dabar buvau pries dvi savaites mazdaug, tai nebuvo, reiks dar sia savaite nuvaziuoti apziureti.
aciu dar karta
Atsakyti
Sveikos mielosios, prašau pagalbos. Nusipirkau man patikusi ryžini popieriu, bet niekad nesu su juo dirbusi ir šiaip patirties trūksta, tad nežinau kaip gražiai padaryti būtent ši paveiksliuka ant padeklo/staliuko ,nes lieka tusti kastai. Ar iskirpti, o gal isplesyti ji? Kaip apdirbti pagrinda/foną. tiesiog lygiai nudažyti ir ant jo klijuoti? gal užklijavus ant šviesaus pagrindo pritapyti likusį foną ?ar kempinėle ar teptukais ,voleliu darbuotis, kad fonas draugautų su piesiniu? gal daryti perejima i tamsesnius pakrascius ir daryti tamsius bordnius krastus/sonus ? kokie efektai čia tiktų ? gal dazyti tamsiai,ant viršaus šviesiai ir patrinti kempinele ar svitriniu? o gal netiks?
ar tie ryžinio popieriaus plaušeliai nebus ryskus ir nekontrastuos su fonu, kuris be jų ?
Kaip jūs darytumėte ?
Ačiū,kas nepatingės padėti. smile.gif
nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dezavu: 05 rugpjūčio 2012 - 18:07