Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Sveikos,
Noriu paklausti, ar galima dekupazui naudoti akvarelinius dazus,kurie yra tokiose plonuose tutelese skirti tapyti ant drobes? Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinote, kas sio piesinio autorius?
http://www.senasnauj...duktai/5178.jpg

buciau l. dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kaip jus dazote didelius pavirsius, kad jie nusidazytu lygiai ... Nes man su teptuku vistiek gaunasi tokie dryziai .. Gal su voleliu, ar dideliu teptuku reiketu?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 07 12, 14:22)
Noriu paklausti, kaip jus dazote didelius pavirsius, kad jie nusidazytu lygiai ... Nes man su teptuku vistiek gaunasi tokie dryziai .. Gal su voleliu, ar dideliu teptuku reiketu?

Aciu  4u.gif


Beabejo su voleliu 4u.gif
Atsakyti
O ir su teptuku gausis lygiai, jei bus tinkami dažai ir geras teptukas (švelnus sintetinis), jei bus dažoma tiek kartų, kiek to reikės, jei bus dažoma ant gruntuoto paviršiaus arba, jei negruntuota, po pirmojo sluoksnio gerai išdžiūvusius dažus pašveisim. Mat, medis, gavęs drėgmės, "pasišiaušia". Pašveitus jau neturi jėgų "šiauštis".
Atsakyti
Merginos, o kur vln man nusipirkti taupykle dekupazui? Gal kuri patars?
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 07 12, 22:48)
O ir su teptuku gausis lygiai, jei bus tinkami dažai ir geras teptukas (švelnus sintetinis), jei bus dažoma tiek kartų, kiek to reikės, jei bus dažoma ant gruntuoto paviršiaus arba, jei negruntuota, po pirmojo sluoksnio gerai išdžiūvusius dažus pašveisim. Mat, medis, gavęs drėgmės, "pasišiaušia". Pašveitus jau neturi jėgų "šiauštis".


Aciu 4u.gif Tik kad deze labai didele, tai ir pagalvojau, kad su voleliu gal greiciau ir lygiau butu. Nes siaip bandziau ir su teptuku ... Bet dekui uz patarima, bandysiu sonus ir pasveisti dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 07 13, 09:27)
Merginos, o kur vln man nusipirkti taupykle dekupazui? Gal kuri patars?


Mazas medines maciau Ermitaze. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 07 13, 08:27)
Merginos, o kur vln man nusipirkti taupykle dekupazui? Gal kuri patars?


Ermitaze II aukste, artmanijoj (kitokios siek tiek), esu macius Akropolio maksimoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 13 liepos 2012 - 09:01
Gal kas turit tokiu serveteliu

user posted image

Reiketu ne vienos, o minimum 6 smile.gif
Atsakyti
Merginos, tikiu kad yra kalbėta šiuo mano klausimu, bet nelabai turiu laiko ieškoti, nes turiu greitai atiduoti taiktą. Gal galit pasakyti su kuo nuvalyti greitai vyrelius, kurie pasidengė dažais? ačiū labai išanksto
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2012 07 18, 11:11)
Merginos, tikiu kad yra kalbėta šiuo mano klausimu, bet nelabai turiu laiko ieškoti, nes turiu greitai atiduoti taiktą. Gal galit pasakyti su kuo nuvalyti greitai vyrelius, kurie pasidengė dažais? ačiū labai išanksto

Acetonu, tik reiks subtiliai, kitaip ir lakas ir dazai gali nueiti smile.gif
Papildyta:
Ar padekliukus lakuojate laku, skiedziamu vatspiritu? Ar akriliniu, o poto nupurskiate sintetiniu? Nesu dariusi, noretusi palikti tik blizguji laka, o bet taciau kiek besistengciau vis tiek oro burbuliuu uzsilieka ir nesigauna skaidraus kaip stiklo... o noretusi ir tiktu prie darbo. Negi vienintele iseitis nupurksti sintwtiniu laku?

Bite, tu specas, kaip nulakuoti , kad nesusiformuotu miniaturiniu burbuliuku oro ? biggrin.gif Bedziustant dingsta jie, bet keletas vis tiek buna, sproge palieka juntama miniaturine duobute doh.gif
Atsakyti