Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Ar yra kam nors taip buve, kad nuo karsto lygintuvo (klijuojant servetele lygintuvu) sureaguotu ir pasikeistu visas serveteles fonas? doh.gif is svelniai smelinio pasidare viskas ryskiai oranzine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2012 06 28, 20:40)
Ar yra kam nors taip buve, kad nuo karsto lygintuvo (klijuojant servetele lygintuvu) sureaguotu ir pasikeistu visas serveteles fonas?  doh.gif is svelniai smelinio pasidare viskas ryskiai oranzine  doh.gif


Gal lygintuvas buvo per karstas ir jis tiesiog kaip ir sudege lengvai? 4u.gif Man taip buvo kai ant tekstiles klijavau lygintuvu, tai per daug karscio ir ilgesni laika palaikiau ir irgi tapo oranzine... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2012 06 28, 19:40)
Ar yra kam nors taip buve, kad nuo karsto lygintuvo (klijuojant servetele lygintuvu) sureaguotu ir pasikeistu visas serveteles fonas?  doh.gif is svelniai smelinio pasidare viskas ryskiai oranzine  doh.gif


Gal pridege arba isbego sakai, arba klijavote su nelabai kokybiskais klijais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 28, 20:11)
Gal lygintuvas buvo per karstas ir jis tiesiog kaip ir sudege lengvai? 4u.gif Man taip buvo kai ant tekstiles klijavau lygintuvu, tai per daug karscio ir ilgesni laika palaikiau ir irgi tapo oranzine... blush2.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 06 28, 20:56)
Gal pridege arba isbego sakai, arba klijavote su nelabai kokybiskais klijais 4u.gif

klijuoju su tais paciais klijais nebe pirma karta ir tokiu budu g.gif ko gero, kaip jus sakot, per karstai palyginau sikart doh.gif dekui 4u.gif reik but atidesnei biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evutis @ 2012 06 28, 15:05)
Susiduriau su nemaza problema ir niekur nerandu atsakymo. Dvikomponencio lako itrukimus itriniau auksines spalvos dulkemis, na tokie specialus milteliai is Senas naujas. Viskas atrode super, kol nepradejau lakuoti. Naudojau dispersini laka vandens pagrindu. Visi mano itrukimai pazaliavo. Atrodo ivyko kazkokia reakcija, lyg tie miltukai oksidavosi. Kodel taip atsitiko, nes anksciau nera taip buve, nors naudojau tas pacias priemones?

atsakymas paprastas - milteliai pagaminti iš vario, ir gavę drėgmės oksidavosi ir pažaliavo.

Pigiau būtų buvę nusipirkti iš Senukų bronzos miltelių (čia matomai kažkas panašaus ir gal net neskirta dekupažui, arba ... pažiūrėkit aprašyme, gal parašyta, kad lakuoti ne vandens pagrindo laku).

Kad išvengti tokios "bėdos" - reikia lakuoti tik su vaitspiritiniu - aliejiniu laku.
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 28, 15:31)
Tada bandykit piesti ant labai plono sumustiniu popieriaus tada nupiesta motyva uztvirtinkit purskiamu laku, tada klijuokite ant dezutes ir lakuokite.
Jeigu piesite ant paprasto popieriaus lapo, tada geraja puse apipurskite laku, o blogaja sveiskite su svitriniu popieriumi, kol suplones, tada klijuokite.

aciukas 4u.gif bandysiu kazkaip biggrin.gif
Atsakyti
Esu pradedančioji dekupažuotoja ir labai noriu paklausti, o gražius užrašus su šriftu kaip padarote?
Atsakyti
Aš irgi esu pradedančioji dekupažuotoja, gal net nepradedančioji, o vieną kartą dariusi darbelį, kurį dabar reikia perdaryti, seku šitą temą ir tikrai čia buvo kalbėta apie užrašus ir nemažai. Netingėkit paskaityti
Atsakyti
Sveikos, ankščiau servetelė klijuodavau su skiestu lipalu blush2.gif Vakar nusipirkau dekupažo klijų ,,Perfetto", pabandžiau ir nustebau. Kur klijų pateko ant baltai nudažytos dėžutės pageltonavo doh.gif Ar čia sena tiesa, kad reikia būti atsargesniai klijuojant servetėlę, ar tiesiog nekokybiški klijai? Beje su lipalu, tokių bėdų nekildavo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pasiskaiciau temutes kelias, bet atsakymo neuztikau, gal kas galit pagelbet..? Jei atsispusdinsiu norima paveiksleli ant paprasto popieriaus, ar reikes ka nors su juo daryti pries klijuojant? Kiek suprantu reikia nupurksti laku, o pamirkyti ar dar ka...? Ar bus grazu jei paveikslelis ant paprasto popieriaus?
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 07 03, 22:28)
Sveikos  smile.gif
Pasiskaiciau temutes kelias, bet atsakymo neuztikau, gal kas galit pagelbet..? Jei atsispusdinsiu norima paveiksleli ant paprasto popieriaus, ar reikes ka nors su juo daryti pries klijuojant? Kiek suprantu reikia nupurksti laku, o pamirkyti ar dar ka...? Ar bus grazu jei paveikslelis ant paprasto popieriaus?


Tik pries kelis postus buvo kalbeta apie tai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 07 04, 02:26)
Tik pries kelis postus buvo kalbeta apie tai...  4u.gif

Maciau tik apie nuotrauku popieriu, bet gal praleidau... einu ieskoti dar blush2.gif
Atsakyti