Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(Sielonešė @ 2012 06 27, 11:09)
Gal gruntą sumaišėte su beicu?
Beicas suteikia medienai spalvą ir nepaslepia medienos faktūros. Pvz. ši dėžutė beicuota http://www.flickr.co...157629130764286
O gruntas giliai įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo drėgmės, puvimo, pelėsių ir t.t. Ant gruntuoto paviršiaus dažai geriau laikosi. Yra bespalvis ir baltos spalvos gruntas. Aš visada dėžutės gruntuoju.

Aciu Jums labai uz ats. Grunto as neturiu, tik beica, ar butu labai blogai jei negruntuociau,o is kart dazyciau dazus?
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 06 27, 11:15)
Aciu Jums labai uz ats. Grunto as neturiu, tik beica, ar butu labai blogai jei negruntuociau,o is kart dazyciau dazus?

Galite dažyti, bet jei norite, kad dėžutė būtų patvari aplinkos paveikiui (ypač drėgmei) ir jus džiugintų ne vienus metus, tai gruntuokite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 06 27, 09:35)
Sveikos auksarankes,  4u.gif
Gal galite truputi padeti susigaudyti, noriu padaryti panasia i sita kriksto dezute, tik nesusigaudau koks pirmas sluoksnis cia turi eiti? Nusipirkau beico, bet as nematau, kad jis cia prasimustu per dazus  g.gif  Tai cia turbut reikia iskart dazyti dazus ar kaip? Po to servetele klijuojam, po to lakas  g.gif ar ne taip? Bukite geros, pasakykite, ar beicas cia reikalingas? Aciu  4u.gif  4u.gif
user posted image



Sveiki


Cia pirmas sluoksnis yra dazai 4u.gif
beico nera. 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
sveikos merginos. ieskau kas galetu Kaune parduoti is sios serijos kelis meskius kriktsadezei dekoruoti. Radau pirkti tik superdideliais lapais po 16 Lt, o man reikia tik keliu meskiu smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 06 27, 13:43)
Sveiki
Cia pirmas sluoksnis yra dazai 4u.gif
beico nera. 4u.gif  4u.gif

Kaip suprantu cia jusu darbelis, t.y. si dezute, kuria as parodziau. Man labai grazus jusu darbai blush2.gif wub.gif zinoma, rezultato tokio nepasieksiu, bet gal nors kazkas gausis. Aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 06 27, 19:15)
Kaip suprantu cia jusu darbelis, t.y. si dezute, kuria as parodziau. Man labai grazus jusu darbai  blush2.gif  wub.gif  zinoma, rezultato tokio nepasieksiu, bet gal nors kazkas gausis. Aciu uz atsakyma.  4u.gif


tam tikrai nereikia aukstojo issilavinimo lotuliukas.gif 4u.gif Pavyks, gal ne is pirmo karto, bet tikrai pavyks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios. Prisipazinsiu, kad su dekupazu nesu niekada susidurus ir nevarciau temu, nes tiesa pasakius nemanau, kad cia mano vinukas ax.gif bet savo dvieju dukryciu krikstynu proga baisiai noriu isdekupazinti krikstadeze. Ta mano svajone gal net dekupazu nepavadinsi biggrin.gif
Zodziu noriu baltai nudazyti ir ikomponuot savo piesta paveiksleli, tik nzn kaip tai igyvendint g.gif gal atsirastu kas man galetu patarti kaip perkelt paveiksleli ant dezes? ax.gif Ar imanoma piesti tiesiai ant dezes, ar geriau ant popieriaus ir paskui kazkaip perkelt? g.gif noreciau piesti piestukais. Nezinau kur daugiau ieskot tokios info verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 06 28, 12:44)
Sveikos, mielosios. Prisipazinsiu, kad su dekupazu nesu niekada susidurus ir nevarciau temu, nes tiesa pasakius nemanau, kad cia mano vinukas  ax.gif bet savo dvieju dukryciu krikstynu proga baisiai noriu isdekupazinti krikstadeze. Ta mano svajone gal net dekupazu nepavadinsi  biggrin.gif
Zodziu noriu baltai nudazyti ir ikomponuot savo piesta paveiksleli, tik nzn kaip tai igyvendint  g.gif  gal atsirastu kas man galetu patarti kaip perkelt paveiksleli ant dezes?  ax.gif  Ar imanoma piesti tiesiai ant dezes, ar geriau ant popieriaus ir paskui kazkaip perkelt?  g.gif noreciau piesti piestukais. Nezinau kur daugiau ieskot tokios info  verysad.gif


Jeigu piestumete dazais tada galima butu tiesiai ant dezutes piesti... O vat del piestuku tai nzn ar laikys... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 28, 12:53)
Jeigu piestumete dazais tada galima butu tiesiai ant dezutes piesti... O vat del piestuku tai nzn ar laikys... 4u.gif

O jeigu ant piesinio uzlakuot ar dar kaip nors uztvirtint? Gal yra koks nors spec popiurius, ant kurio nupiesus butu galima perkelt ant pagrindo? g.gif o nuo paprasto lapo neimanoma? g.gif
Beje, aciu uz toki greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 28, 11:53)
Jeigu piestumete dazais tada galima butu tiesiai ant dezutes piesti... O vat del piestuku tai nzn ar laikys... 4u.gif

juk piestukais merginos seseliuoja, o po to uzlakuoja.....manau turetu laikyti jei uztepsite ant piesinio lako
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 06 28, 12:56)
O jeigu ant piesinio uzlakuot ar dar kaip nors uztvirtint? Gal yra koks nors spec popiurius, ant kurio nupiesus butu galima perkelt ant pagrindo?  g.gif o nuo paprasto lapo neimanoma?  g.gif
Beje, aciu uz toki greita atsakyma  4u.gif


Tada bandykit piesti ant labai plono sumustiniu popieriaus tada nupiesta motyva uztvirtinkit purskiamu laku, tada klijuokite ant dezutes ir lakuokite.
Jeigu piesite ant paprasto popieriaus lapo, tada geraja puse apipurskite laku, o blogaja sveiskite su svitriniu popieriumi, kol suplones, tada klijuokite.
Atsakyti
Susiduriau su nemaza problema ir niekur nerandu atsakymo. Dvikomponencio lako itrukimus itriniau auksines spalvos dulkemis, na tokie specialus milteliai is Senas naujas. Viskas atrode super, kol nepradejau lakuoti. Naudojau dispersini laka vandens pagrindu. Visi mano itrukimai pazaliavo. Atrodo ivyko kazkokia reakcija, lyg tie miltukai oksidavosi. Kodel taip atsitiko, nes anksciau nera taip buve, nors naudojau tas pacias priemones?
Atsakyti