Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(giedrrre @ 2012 06 25, 09:48)

Galbūt dvikomponentė priemonė "nedraugauja" su akriliniu laku, iš išvardintų lakavimo problemų manau taip ir yra. Gal galite parodyti, kokią tiksliai dvikomponentę priemonę naudojate?Jei ją negalima naudoti su akriliniu laku, tuomet reikia pirma nupirkšti paviršių aerozoliniu laku, kai jis išdžius, kitus lako sluoksnius lakuoti jau akriliniu laku.
O dabar apsivėlusiam lako sluoksniui leiskite gerai išdžiūti, tuomet jį pašveiskite su švitriniu popieriumi ir vėl lakuokite.
Atsakyti
labas merginos 4u.gif
reikia patarimo 4u.gif
zadu pirkti antspaudukus http://www.dekostudija.lt/lt/300-300
ar galima/eina su akriliniais dazais juos padaryti,ar reikia nusipirkti tas rasalo kempineles blush2.gif

aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roalma @ 2012 06 25, 13:24)

Galima
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2012 06 25, 13:04)
as ne profe, bet niekada nenaudoju plauku lako  g.gif Naudoju perfetto priemones (man rodos dekostudija tomis paciomis prekiauja), po porporinos itrinimo lakuoju akriliniu laku, tai niekur ta porporina neissivaiksto (ji prilimpa tuose tarpiukuose ant priemones Nr.1)  mirksiukas.gif
nors gal ir problema ne cia  ax.gif gal kas kitas klaidas ivardys  ax.gif


Man irgi tas plauku lakas uzkliuvo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 06 25, 12:27)

aciu 4u.gif
dar toks klausimas iskilo blush2.gif o juostele/kaspineli klijuojete ant jau nulakuotos dezutes ar ir ja paskui palakuojat g.gif ax.gif
lyg buvo kazkada sneketa kad ir ja palakuoja ,bet jau nepamenu blush2.gif
nepykit jei durni klausimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roalma @ 2012 06 26, 13:31)
aciu 4u.gif
dar toks klausimas iskilo  blush2.gif o juostele/kaspineli klijuojete ant jau nulakuotos dezutes ar ir ja paskui palakuojat g.gif  ax.gif
lyg buvo kazkada sneketa kad ir ja palakuoja ,bet jau nepamenu blush2.gif
nepykit jei durni klausimai 4u.gif

Darau ir taip, ir taip smile.gif
Jei noriu juostelę užlakuoti, tuomet dėžutę lakuoju keletą sluoksnių lako (pvz. 5 sluoksnius), po to su pieštukiniais klijais klijuoju juostelę, ir ant jos dar užlakuoju vieną sluoksnį lako.
Kitu atveju, tiesiog ant daug sluoksnių nulakuotos dėžutės su pieštukiniais klijais užklijuoju juostelę. Beję laikosi ji labai tvirtai, na aišku jei labai labai norėsi, tai viską nuplėši biggrin.gif
Aš darau taip, gal kitos merginos daro kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 06 26, 13:21)
Darau ir taip, ir taip  smile.gif
Jei noriu juostelę užlakuoti, tuomet dėžutę lakuoju keletą sluoksnių lako (pvz. 5 sluoksnius), po to su pieštukiniais klijais klijuoju juostelę, ir ant jos dar užlakuoju vieną sluoksnį lako.
Kitu atveju, tiesiog ant daug sluoksnių nulakuotos dėžutės su pieštukiniais klijais užklijuoju juostelę. Beję laikosi ji labai tvirtai, na aišku jei labai labai norėsi, tai viską nuplėši  biggrin.gif
Aš darau taip, gal kitos merginos daro kitaip  smile.gif

aciu 4u.gif
as ir taip panasiai masciau blush2.gif gal ta nulakuota juostele ilgiau bus svaresne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roalma @ 2012 06 26, 14:27)
aciu 4u.gif
as ir taip panasiai masciau blush2.gif gal ta nulakuota juostele ilgiau bus svaresne biggrin.gif

Juostele tai juostele, bet va ant nėrinių tai manau labai greitai prisirenka dulkių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielonešė: 26 birželio 2012 - 14:13
Sveikos auksarankes, 4u.gif
Gal galite truputi padeti susigaudyti, noriu padaryti panasia i sita kriksto dezute, tik nesusigaudau koks pirmas sluoksnis cia turi eiti? Nusipirkau beico, bet as nematau, kad jis cia prasimustu per dazus g.gif Tai cia turbut reikia iskart dazyti dazus ar kaip? Po to servetele klijuojam, po to lakas g.gif ar ne taip? Bukite geros, pasakykite, ar beicas cia reikalingas? Aciu 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ciau ciau*: 27 birželio 2012 - 08:59
As ne profe, bet mano akim ziurint tikrai cia beico nera, o ir nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnelaM @ 2012 06 27, 10:34)
As ne profe, bet mano akim ziurint tikrai cia beico nera, o ir nereikia 4u.gif

Tai taip iseina, kad reikia iskart dazyti dazais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 06 27, 10:44)
Tai taip iseina, kad reikia iskart dazyti dazais?  ax.gif

Gal gruntą sumaišėte su beicu?
Beicas suteikia medienai spalvą ir nepaslepia medienos faktūros. Pvz. ši dėžutė beicuota http://www.flickr.co...157629130764286
O gruntas giliai įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo drėgmės, puvimo, pelėsių ir t.t. Ant gruntuoto paviršiaus dažai geriau laikosi. Yra bespalvis ir baltos spalvos gruntas. Aš visada dėžutės gruntuoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielonešė: 27 birželio 2012 - 10:10