Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Laba diena,
Vis dar laukiu patarimo ax.gif . Ant didelio paviršiaus turiu klijuoti ryžinį popierių, bet jo neužtenka. Motyvas - peizažas, tai atskiromis dalimis nelabai išeitų plėšyti ir klijuoti. Jeigu užklijuočiau tiek, kiek yra popieriaus, o po to bandyčiau pripiešti foną, ar įmanoma lakuojant, šveičiant ar kokiu kitu būdu panaikinti perėjimą tarp popieriaus ir vietos, kur jo nėra, nes juk jis storesnis nei servetėlė. Ačiū padėjusioms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintan: 15 birželio 2012 - 10:05
Įsigykite balto ryžinio popieriaus ir padengsite tuščias vietas, taip suvienodinsite viso paviršiaus faktūrą. Čia būtent taip ir buvo darbelis su ryžiniu.
Atsakyti
Sveikutes mamytes,

Labai prasau jusu pagalbos unsure.gif Labai labai ieskau kas galetu dekupazuoti dukrytes krikstynoms buteli ir daiktadeze smile.gif Gal turite kokiu pasiulymu kur rasti kas ta padarytu? O gal kuri is mamyciu tuo uzsiima bigsmile.gif


Labai labai laukiu ziniu i AZ, nes temos neseku...
Atsakyti
Sveikos merginos,

Aš su tokiu klausimu, ieškodama lako ne vandens pagrindu, pardavėja pasiūlė SOLO GOYA priemonę-laką pagrindo įtrūkimams formuoti (aš ją ir naudoju vietoj laiko, bet va parūpo gal galiu ir dar ka nors padaryt hihihi.gif) , tai norėjau paklausti ar kas su tokia dirba tiems įtrūkimams formuoti, ar čia yra tokia dvikomponentė priemonė kaip įtrūkimams tik pirmasis žingsnis, ar čia su ja galima kažka kitokio išgauti???
Būčiau dėkinga už atsakymą aciuks.gif 4u.gif

Štai toks buteliukas:
user posted image
Atsakyti
Ačiū, Lachese smile.gif
O kad sujungimo nesimatytų, geriau plėšti nei kirpti kraštą, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintan: 20 birželio 2012 - 12:43
Norėčiau padėkoti sm nariai Laurai už servetėles, kurių ieškojau. Labai maloniai nustebino tai, kad ne tik servetėles padovanojo, bet ir atsiuntė savo sąskaitą, nesitikėjau, kad dar tokių žmonių yra. Ačiū jums 4u.gif
Atsakyti
Ar yra kaunietė, galinti dekupažu papuošti du puodelius (turiu nusipirkusi)?
Reikėtų su angeliukais ar pan motyvais (dovana krikšto tėveliams)
Labai lauksiu į AŽ su kaina 4u.gif
Atsakyti
Taip, tokiu, atveju, geriausia plėšyti.
Atsakyti
Jeigu tose vietose, kur susiklijuoja servetele ant serveteles (pvz. kampuose), pasveiciu sveiciamu popieriumi, labai issimurzina. Jei tuo paciu popieriumi sveiti dazus, laka, tuomet viskas tvarkoj. Kodel taip atsitinka? Kodel taip purvinasi tose vietose, kur yra kliju?
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Nežinau, ar čia rašau, bet tikiuosi atsakymo. Naudoju dvikomponentį sendinimo laką. Kai darbas suskilineja, o lakas isdziusta, lieciant ji pirštais jis vistiek limpa. Ar taip ir turi būti?
Atsakyti
Laba diena,

Noriu labai labai paprasyti Jusu patarimo, nes nezinau kazka blogai darau smile.gif Esu "savamoksle", kursuose nebuvus. Bandau dekupuoti dvikomponente technika. Parasysiu ka darau is eiles, gal jus pastebesite klaida smile.gif
1. Nudazau norima spalva.
2. Uzklijuoju paveiksleli.
3. Tepu dvikomponenti nr. 1 (perku dekostudija.lt) ir leidziu dziut.
4. Tepu dvikomponenti nr. 2 ir leidziu dziut.
5. Tada i tarpus pirstu itrinu porporina (galbut su klaida parasiau blush2.gif )
6. Uzpurskiu plauku laku, kad neiseitu is krastu porporina kai lakuosiu.
7. LAKUOJU - VA CIA ir man tragiskai gaunasi, nes kai tepu laka, man jis "susibumbuluoja", pradeda veltis, gaunasi (kai isdziuna), balti "bumbulai" ant darbo. Ir visas pavirsius nebebuna toks grazus kaip pries lakavima. Kazkur skaiciau kad kokios sudeties yra dvikamponentis nr.1 ir nr.2 tai tokia turi but ir lako sudetis, bet pas mane ant buteliuku neparasyta sudetis, tik lakas parasyta, kad akrilinis. Tai gal reik ieskot kito kazkokio, bet dekostuja.lt kai buvau tai labai maloniai viska patare, paaiskino, lyg ir turetu gautis... verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Jei kas nors galesite man padeti, busiu labai labai dekinga, nes taip liudna, kai noriu daryt, ir ant pacio galo viska sugadinu visada verysad.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2012 06 25, 09:48)
Jei kas nors galesite man padeti, busiu labai labai dekinga, nes taip liudna, kai noriu daryt, ir ant pacio galo viska sugadinu visada  verysad.gif  Aciu

as ne profe, bet niekada nenaudoju plauku lako g.gif Naudoju perfetto priemones (man rodos dekostudija tomis paciomis prekiauja), po porporinos itrinimo lakuoju akriliniu laku, tai niekur ta porporina neissivaiksto (ji prilimpa tuose tarpiukuose ant priemones Nr.1) mirksiukas.gif
nors gal ir problema ne cia ax.gif gal kas kitas klaidas ivardys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 25 birželio 2012 - 11:06