Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Sveikos. Gal pasakysit kokią klaidą padariau.
Turėjau seną molinį vazoną. Nušveičiau. 2 sluosksnius gruntavau, 2 kart dažiau. Servetėlę klijavau su lakas-klijai 2 in1. Viskas buvo visai neblogai, kol vazonas stovėjo nenaudojamas. Dabar pasodinau gėlę, praėjo kelios dienos ir pradėjo pūstis servetėlė. Blogai prilipdžiau??? Ar klijai netinkami tam reikalui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 30 gegužės 2012 - 08:06
QUOTE(Pookelis @ 2012 05 30, 10:06)
Sveikos. Gal pasakysit kokią klaidą padariau.
Turėjau seną molinį vazoną. Nušveičiau. 2 sluosksnius gruntavau, 2 kart dažiau. Servetėlę klijavau su lakas-klijai 2 in1. Viskas buvo visai neblogai, kol vazonas stovėjo nenaudojamas. Dabar pasodinau gėlę, praėjo kelios dienos ir pradėjo pūstis servetėlė. Blogai prilipdžiau??? Ar klijai netinkami tam reikalui?


Manau del to, kad gele palaistet, o molis labai gerai isigeria dregme, tai nuo pagrindo ir pradejo pustis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 05 30, 00:22)
Taip, jei gruntas skaidrus, vizualiai neslėps, bet "uždarys". Gruntas ir beicas nesuderinami ta prasme, kad beicui reikia gertis į medieną, o gruntas tam trukdo. Kitas klausimas, kaip aliejuosis beicuotas paviršius. Bet ne dėl to, kad beicas trukdys aliejui įsigerti. Gruntas tai tikrai viskam trukdys, nes jo tokia ir yra paskirtis. Koks beicas? Vandens pagrindu, spiritinis?
Visus šiuos dalykus verta išbandyti ant bandomojo paviršiaus, nes iš klausimų matosi, kad patirties maža.
Keistokai formuluojamas uždavinys ir jo sprendimo būdai.


Ačiū už atsakymą smile.gif), taip, patirties ne maža, o jos visai nėra. Aš vaizdžiai įsivaizduoju ko noriu, bet kaip tą pasiekti nežinau. Tiesiog noriu, kad atrodytų kaip balinta mediena su savo tekstūra, o patys kraščiukai kaip seno baldo, nusitrynę, purvinoki. Nežinau kokias priemones pasirinkti, kad būčiau arčiausiai tikslo. Gal Jūs galite patarti kokios priemonės būtų tinkamiausios, koks beicas labiau tiktų? spiritinis ar vandens pagrindo? Kolkas neturiu jokių priemonių išskyrus baldą smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 30, 10:55)
Manau del to, kad gele palaistet, o molis labai gerai isigeria dregme, tai nuo pagrindo ir pradejo pustis...  4u.gif

O džiaugiausi, kad turėsiu gražų vazoną doh.gif Vis tiek teks pirkti naują verysad.gif

Dar pardavėja patarė du kart gruntuoti, kad drėgmė susilaikytų. Nepadėjo škia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 30 gegužės 2012 - 13:06
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 29, 16:30)
As istraukiu toki metali pagaliuka, kuris tarp vyriu randasi, tada is medzio nereikia traukti viso lanksto. 4u.gif

as cia dar uzklausiu blush2.gif
buvau pardei ziurinejau dezutes ir dauguma su tokiais lankstais,yra ir mazu visai ir didesniu ,bet vistiek nesuprantu kaip glima ta metaliuka is mazo isstumti g.gif
ir knyga/deze kaip is jos isimti ten dar kitaip tas lankstas idetas g.gif
merginos profes 4u.gif kaip jus darot nenoriu tersti pagyru temos su tokiais klusimais
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2012 05 30, 15:06)
O džiaugiausi, kad turėsiu gražų vazoną  doh.gif Vis tiek teks pirkti naują verysad.gif

Dar pardavėja patarė du kart gruntuoti, kad drėgmė susilaikytų. Nepadėjo škia


Gal reikejo gruntuoti ir is vidaus? Arba nereikejo tiesiai i ji sodinti geles, gal plastmasiniam vazone istatyti reikejo ir tiek... O siaip tai nzn, niekada vazonu nedekoravau... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2012 05 30, 17:10)
as cia dar uzklausiu blush2.gif
buvau pardei ziurinejau dezutes ir dauguma su tokiais lankstais,yra ir mazu visai ir didesniu ,bet vistiek nesuprantu kaip glima ta metaliuka is mazo isstumti g.gif
ir knyga/deze kaip is jos isimti ten dar kitaip tas lankstas idetas g.gif
merginos profes 4u.gif kaip jus darot nenoriu tersti pagyru temos su tokiais klusimais


user posted image

Va apie tokius lankstus kalba eina, teisingai supratau?
As su smailiu metaliniu pagaliuku ir su plaktuku ji ismusiau, o paskui lygiai taip pat i jo vieta imusiau... Nzn ar suprantamai paaiskinau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 30, 16:46)

Va apie tokius lankstus kalba eina, teisingai supratau?
As su smailiu metaliniu pagaliuku ir su plaktuku ji ismusiau, o paskui lygiai taip pat i jo vieta imusiau... Nzn ar suprantamai paaiskinau. 4u.gif

tikriausiai blush2.gif jie taip ideti i ta dezute kaip kad griovelis koks butu g.gif
reikes bandyti biggrin.gif
aciu 4u.gif


ai kas del vazonu as ir vidu nudazau ir nulakuoju ax.gif ja pora metu stovi ir nieko ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 30 gegužės 2012 - 16:13
as vazonus gruntuoju is vidaus, ir nieko jiems neatsitinka.
Atsakyti
Aha. Nu aiškumėlis dėl vazono. Kai jau visai nušokinės, reiks perdaryt. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes,

Nezinau ar i tinkama tema rasau, bet pradziamokslyje paziurejau nelabai kas lankosi, tai rasau cia 4u.gif Arteja krikstaduktes krikstynos, busiu kriksto mama ir labai noriu padovanoti dezute apdirbta dekupazu. 4u.gif Taciau tame esu visiskai zalia blush2.gif ziuriu parduotuvej i prekes, ten tiek visko daug, net nesuprantu ka man pirktis? Noriu rezultato kazko tokio
user posted image
Zinoma, man cia galbut perdaug sudetinga, nes dar nedirbusi su dekupazu, dangciui servetele su angeliukais turiu, bet kitu priemoniu net neisivaizduoju ka pirkti. Pati dezute noreciau, kad butu sviesesne nei parodyta foto, tai tam reikia kazkokiu dazu ar kaip? Ir noreciau suskeldujusio pavirsiaus. Ar atsirastu geras zmogelis, kuris paaiskintu man koiu priemoniu man reikia? 4u.gif mirksiukas.gif Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 05 31, 10:21)
...paaiskintu man koiu priemoniu man reikia?  4u.gif  mirksiukas.gif  Is anksto aciu  4u.gif


Tik nesupykit, bet manau, pigiau bus nusipirkti jau dekoruota dezute, nebent planuojate ir toliau uzsiimti dekupazu. Kitaip nepasiteisins investicijos i priemones. Reikes dazu, skeldejimo priemones, porporinos, lako...
Atsakyti
QUOTE(c_ataner @ 2012 05 31, 10:30)
Tik nesupykit, bet manau, pigiau bus nusipirkti jau dekoruota dezute, nebent planuojate ir toliau uzsiimti dekupazu. Kitaip nepasiteisins investicijos i priemones. Reikes dazu, skeldejimo priemones, porporinos, lako...

As noriu, kad tai butu mano pacios ranku darbas, na o priemones sunaudosime, dar ka nors pasigaminsiu sau wub.gif O porporina cia kas? paziurejau internete, tai cia kazkokie blizgus milteliai, man jie nebutinai, juk kai suskeldeja lakas nebutina dar ant virsaus uztepti porporina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ciau ciau*: 31 gegužės 2012 - 09:38