Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Ir aš prie tų savamokslių... mano keletas kavos dėžučių jau virto dėžutėmis sausainiams, kurias dovanojau ir tikrai viskas jom sok - aš tik švitriniu popierium jas nušveičiau....

Turiu ir aš keletą klausimų:
1. Nuo ko priklauso suskilinėjimo dydis sendinant su dvikomponente priemone? nes kartais gaunasi labai smulkiai, net įtrūkių negalima normaliai įtrinti, o kartais toks normalus g.gif

2. Kai įtrinu įtrūkius su pasta, tai paskui darbelį valau su vaitspiritu, bet man ir įtrūkiai šiek tiek nusivalo? ar tai reiškia, akd turi ilgiau džiūti ar per silpnai įtrinta? nors jau taip brūžinau,net pirštas karštas buvo doh.gif

3. Juodą dėžutę sendinau su dvikomponenčiu ir suskilinėjimus įtryniau su sidabriniais milteliais... nu tai visa dėžutė iš juodos tapo pilka doh.gif ir kaip nuvalyti? gal čia tik su juoda spalva taip nelabai gerai gaunasi?

Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif merginos,busiu labai dekinga jeigu kasnors parodys kur yra pamokele suku dekupazo smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį..Gal ir durnas, bet... Kaip jūs šonus tarkim laikrodžiams, pakaboms, kraštelius dėžutėms nudažot lygiai...? g.gif Banžiau ir statybinę popierinę juostelę klijuotis, ir su kempinėle pažaist, ir su mažučiu teptuku..Na visvien lygiai nesigauna nors tu ką... Paskui jei pašvitruoji visai susigadina viskas... doh.gif O taip norisi idealiai lygiai padaryt kraštelius.. Mokaus pati, skaičiau daug ir dar tebeskaitau...Bet kiek skaičiau būtent apie kraštelių nulyginimą nieko nemačiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 25 gegužės 2012 - 13:48
[quote=bumbasi,2012 05 25, 13:47]
Turiu klausimėlį..


Sveika. Puikiai gaunasi užklijavus lipnią juostelę. Tik nuplėšti ją reikia, kol dažai nenudžiūvo, atsargiai, kad neištepliotum plėši... Aš klijuoju siaurąją juostelę, pilnai užtenka ir visad gaunasi. Tikriausiai visas gudrumas praktikoj mirksiukas.gif . Geriausiai išbandyk ant mėginuko, matysi, kaip geriausiai rolleyes.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 25 gegužės 2012 - 16:21
usiimineju ir as siais malonumais. Sgalvojau isbandyti jegas su kur kas didesniu daigtu. Tai pasistojo klausimas is kur gauti didesniais kiekiais dazu ir sendinimo priemones??? Gal yra kokiuose senukuose???
Atsakyti
Laba diena,
noriu paprašyti patarimo. Savo dukrytei gimtadieniui noriu padailinti IKEA komplektuką iš staliuko ir 2 kėdučių. Dabar jis yra visiškai niekuo nepadengtas, mediena - beržas. Aš noriu išgauti lyg balintos medienos efektą, kad matytųsi medienos rievės. Taip pat noriu pačius kraštukus pašveisti ir aliejuoti, kad atrodytų pasenę ir apsitrynę. Kaip geriau daryti? 1. Į gruntą pilti baltų dažų? 2. Ar dažus stipriai skiesti vandeniu?
Į gruntą įpylus dažų, bijau, kad gruntas stipriai įsigers į medieną ir aš negalėsiu nušveisti kraštukų ir jų aliejuoti. Na gal man atsakys tas kas turi daugiau patirties šioje srityje. Labai dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LIR @ 2012 05 28, 12:53)
Laba diena,
noriu paprašyti patarimo. Savo dukrytei gimtadieniui noriu padailinti IKEA komplektuką iš staliuko ir 2 kėdučių. Dabar jis yra visiškai niekuo nepadengtas, mediena - beržas. Aš noriu išgauti lyg balintos medienos efektą, kad matytųsi medienos rievės. Taip pat noriu pačius kraštukus pašveisti ir aliejuoti, kad atrodytų pasenę ir apsitrynę. Kaip geriau daryti? 1. Į gruntą pilti baltų dažų? 2. Ar dažus stipriai skiesti vandeniu?
Į gruntą įpylus dažų, bijau, kad gruntas stipriai įsigers į medieną ir aš negalėsiu nušveisti kraštukų ir jų aliejuoti. Na gal man atsakys tas kas turi daugiau patirties šioje srityje. Labai dėkoju smile.gif


O kam gruntas, jeigu nori, kad matytusi medienos rieves g.gif ?
Pavirsiu reiktu gerai pasiurstinti svitrin. popieriumu ir tepti balta beica.
Paskui lakuoti, dziovinti ir tamsinti krastelius. Jeigu kazkas nepatiks ar neiseis, pavirsius lengvai isplaus ar isvalys ax.gif . Patarciau pabandyti ta pati padaryti ant mazesnio daikto. Nes man kartais taip buna, kad isivaizduoji vienaip, o gaunasi visai kitaip smile.gif .
Gal dar kas gali patarti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(vilmamata @ 2012 05 28, 18:10)
O kam gruntas, jeigu nori, kad matytusi medienos rieves  g.gif
Pavirsiu reiktu gerai pasiurstinti svitrin. popieriumu ir tepti balta beica.
Paskui lakuoti, dziovinti ir tamsinti krastelius. Jeigu kazkas nepatiks ar neiseis, pavirsius lengvai isplaus ar isvalys  ax.gif . Patarciau pabandyti ta pati padaryti ant mazesnio daikto. Nes man kartais taip buna, kad isivaizduoji vienaip, o gaunasi visai kitaip smile.gif .
Gal dar kas gali patarti  g.gif .


Manau, kad gruntas tikrai nepaslepia medienos rievių. Dėl beico ir dėl grunto abejoju dėl to, kad tai yra priemonės įsigeriančios į pačią medieną. O aš noriu ne patamsinti kraštelius, bet juos nušveisti iki grynos medienos ir juos aliejuoti. Manau, kad jei mediena bus įsigėrusi grunto arba beico, tai man nepavyks jos aliejuoti, ji nepriims aliejaus. Čia tik teoriškai galvoju, bet praktiškai nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 05 29, 09:14)
Ieškau 17,5x15x7,5 cm. išmatavimų arbatinės, Vilniuje.

user posted image



as atsiprasau bet turiu toki klausima del sitos dezutes vyriu blush2.gif
nusipirkau sita ir dar keleta kitu is sitos dekostudijos http://www.dekostudi.../1199-1199.html
kaip pirkau neatkreipiau demesio i juos doh.gif
bet kaip prisiruošiau dekupazinti iskilo klausimas kaip juos isimti ir vel ideti doh.gif jie taip spausti be varzteliu,isimt tai isemiau,bet ideti tai ju jau nejo g.gif
gal yra kokia gudrybe apie kria nieko nezinau blush2.gif
aciu kas atsakys 4u.gif
sugadinau arbatine bandydama juos ideti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 29, 13:48)
as atsiprasau bet turiu toki klausima del sitos dezutes vyriu blush2.gif
nusipirkau sita ir dar keleta kitu is sitos dekostudijos http://www.dekostudi.../1199-1199.html
kaip pirkau neatkreipiau demesio i juos doh.gif
bet kaip prisiruošiau dekupazinti iskilo klausimas kaip juos isimti ir vel ideti doh.gif jie taip spausti be varzteliu,isimt tai isemiau,bet ideti tai ju jau nejo  g.gif
gal yra kokia gudrybe apie kria nieko nezinau blush2.gif 
aciu kas atsakys 4u.gif
sugadinau arbatine bandydama juos ideti  doh.gif


As istraukiu toki metali pagaliuka, kuris tarp vyriu randasi, tada is medzio nereikia traukti viso lanksto. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, kaip klijuoti ant sumustiniu popieriaus spausdinta (lazeriniu spausdintuvu) paveiksliuka- mirkyti vandenyje, ir klijuoti kaip dekupazini popieriu, ar tokiu principu, kaip ryzini, t.y tiesiog uzdeti ant dekoruojamo daikto sausa, ir tepti klijus ant virsaus? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LIR @ 2012 05 29, 07:20)
Manau, kad gruntas tikrai nepaslepia medienos rievių. Dėl beico ir dėl grunto abejoju dėl to, kad tai yra priemonės įsigeriančios į pačią medieną. O aš noriu ne patamsinti kraštelius, bet juos nušveisti iki grynos medienos ir juos aliejuoti. Manau, kad jei mediena bus įsigėrusi grunto arba beico, tai man nepavyks jos aliejuoti, ji nepriims aliejaus. Čia tik teoriškai galvoju, bet praktiškai nežinau  doh.gif

Taip, jei gruntas skaidrus, vizualiai neslėps, bet "uždarys". Gruntas ir beicas nesuderinami ta prasme, kad beicui reikia gertis į medieną, o gruntas tam trukdo. Kitas klausimas, kaip aliejuosis beicuotas paviršius. Bet ne dėl to, kad beicas trukdys aliejui įsigerti. Gruntas tai tikrai viskam trukdys, nes jo tokia ir yra paskirtis. Koks beicas? Vandens pagrindu, spiritinis?
Visus šiuos dalykus verta išbandyti ant bandomojo paviršiaus, nes iš klausimų matosi, kad patirties maža.
Keistokai formuluojamas uždavinys ir jo sprendimo būdai.
Atsakyti