Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

sveiki, senokai jau dirbau šį darbelį (dekupažą), bet pagyrų puodą dažnai pamaišau. Bet va atėjo vėl įkvėpimas darbui, o visi klijai, lakai sudžiūvę verysad.gif
Kaip manote, jei aš klijuočiau servetėlę ant medžio su klijais skirtais servetėlėms ant tekstilės. Gal didelio skirtumo nebūtų, ypač darbeliui senstant?
Atsakyti
pamėgink atskiesti PVA klijus su vandeniu ir tada klijuok kaip su dekupažiniais, tikrai gerai išeina- išbandyta smile.gif
Atsakyti
PVA kliju is patirties siulau nenaudoti - jie siaubingai geltonuoja.... doh.gif doh.gif
Nebent tamsu darbeli darysit, nes sviesu darant po kurio laiko rezultatas buna klaikus... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(labanaktukee @ 2012 05 12, 17:00)
pamėgink atskiesti PVA klijus su vandeniu ir tada klijuok kaip su dekupažiniais, tikrai gerai išeina- išbandyta smile.gif

taip, kad PVA geltonuoja, tai jau tikrai žinau-geriau taip netaupyti tongue.gif , tai vat ir galvoju, gal tekstilei būtų geresni g.gif
Atsakyti
gugu, sakai, kad neturi nei klijų, nei lakų. Kaip žadi fiksuoti? Be lako neišsiversi. Tai va, vieną-kitą darbelį gali drąsiai dekoruoti, klijuodama servetėlę laku. Čia yra tik viena plonybė: jei kartais lakas blizgus, tai norint pritapyti, kiek sunkiau būna, bet kai dažais vis tiek dirbama keletu sluoksnių, jau antrasis puikiai dengia...wink.gif Dar galima prieš tapant, lako "gavusius" plotelius pašvitrinti (nebijok, pašveisk ir paveikslėlį, žinoma, stebėdama...) Tuomet ir dažai puikiau kibs. Nors...nėra čia jokių problemų, šiaip garsiai mąstau, kad nenustebtum...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 13 gegužės 2012 - 19:43
QUOTE(bite @ 2012 05 13, 21:42)
gugu, sakai, kad neturi nei klijų, nei lakų. Kaip žadi fiksuoti? Be lako neišsiversi. Tai va, vieną-kitą darbelį gali drąsiai dekoruoti, klijuodama servetėlę laku. Čia yra tik viena plonybė: jei kartais lakas blizgus, tai norint pritapyti, kiek sunkiau būna, bet kai dažais vis tiek dirbama keletu sluoksnių, jau antrasis puikiai dengia...wink.gif Dar galima prieš tapant, lako "gavusius" plotelius pašvitrinti (nebijok, pašveisk ir paveikslėlį, žinoma, stebėdama...) Tuomet ir dažai puikiau kibs. Nors...nėra čia jokių problemų, šiaip garsiai mąstau, kad nenustebtum...

ačiū už patarimus. Bet apsisprendžiau-užsipirksiu naujas priemones. Kad "skūpus nemokėtų du kartus" bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį - niekaip nerandu temos, kurioje mainotės, parduodate servėtelės. Gal galėtumėte mestelėti nuorodą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 05 15, 10:45)
Turiu klausimėlį - niekaip nerandu temos, kurioje mainotės, parduodate servėtelės. Gal galėtumėte mestelėti nuorodą?  blush2.gif

Čia 4u.gif

http://www.supermama...?...68&t=834897
Atsakyti
Mergaites, padėkt, prašaui. Esu naujokė - savamokslė. Parduotuvėje norėjau nusipirkti grunto, tai man pasakė, kad norint dekupažuoti metalinį ( skarbankę nuo kavos) ir stalą medinį gruntuoti nereikia, o užteks tik pašiausšti ir iš kato dažus tepti. Kažkaip nebežinau ką daryti. ax.gif Datrbe merginos sako, kad gruntuoti būtinai reikia bet kokį paviršių. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vendetta @ 2012 05 17, 13:58)
Mergaites, padėkt, prašaui. Esu naujokė - savamokslė. Parduotuvėje norėjau nusipirkti grunto, tai man pasakė, kad norint dekupažuoti metalinį ( skarbankę nuo kavos) ir stalą medinį gruntuoti nereikia, o užteks tik pašiausšti ir iš kato dažus tepti. Kažkaip nebežinau ką daryti.  ax.gif Datrbe merginos sako, kad gruntuoti būtinai reikia bet kokį paviršių.  blink.gif

As dezuciu nuo kavos negruntavau, susiausiau svitriniu popierium ir viskas. Va metai laiko jas jau turiu ir nieko, viskas tvarkoj ax.gif bet ir esu vis dar besimokanti dekupazo ax.gif kazkurioj knygoj apie dekupaza skaiciau, kad bet koki pavirsiu reik butinai paruosti stropiai rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū RasuteK 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(RasuteK @ 2012 05 17, 13:08)
As dezuciu nuo kavos negruntavau, susiausiau svitriniu popierium ir viskas. Va metai laiko jas jau turiu ir nieko, viskas tvarkoj  ax.gif bet ir esu vis dar besimokanti dekupazo  ax.gif kazkurioj knygoj apie dekupaza skaiciau, kad bet koki pavirsiu reik butinai paruosti stropiai  rolleyes.gif

Atsakyti
Gruntas tikrai ne visais atvejais būtinas.
Būtina gruntuoti labai glotnius paviršius, rūdijantį metalą (spec. gruntu su antikoroziniais priedais), medinį paviršių, jei manoma, kad galimas prastas sukibimas (na, pvz., koks senas stalas, kuris ir riebalo matęs, ir kitko). Gruntuojant galima aplenkti kitas darbui ir laikui imlias stadijas.
Be to, kiekvienas atvejis kitoks.
Atsakyti