Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Tam, kad normaliai virtuvėje tarnautų, ir dar 5 metus, kad būtų galima plauti...maža lakuoti bet kokiu laku.
Arba dekoruoti stiklui skirtu mediumu ir užkepti orkaitėje, arba viską padengti dvikomponenčiu laku-derva. O dar geriau-ir tai, ir tai...
Dėl kainos. Kaip neretai ir būna-dekoruojančiai mažai, užsakovui-brangu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 02 gegužės 2012 - 22:54
QUOTE(bite @ 2012 05 02, 23:54)
Dėl kainos. Kaip neretai ir būna-dekoruojančiai mažai, užsakovui-brangu mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

Neretai daugumoj būna, kad kuo mažesnis daiktas , tuo krapštymosi prie jo būna daugiau, daugiau juvelyrinių pastangų reikalauja...rusiškas geras posakis"darbo dafiga, o paimt nifiga" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 05 02, 22:25)
be to turiu dvi medines kedutes gal dar ir jas noreciau pagrazinti.. nu vienu zodziu..


Kas vertina rankų darbą, savotišką meną, net nesideri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 05 02, 22:54)
Dėl kainos. Kaip neretai ir būna-dekoruojančiai mažai, užsakovui-brangu mirksiukas.gif


kadangi tai suprantu uz tai ir noriu pameginti.. vertinu ir savo pastangas.

Bet kaip jau supratau cia daug visokiu reikalu ir dalyku.. todel teks turbut sitos minties atsisakyti..

o kas del mediniu keduciu.. ar jos irgi trumpai tarnautu?
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 05 03, 12:02)
o kas del mediniu keduciu.. ar jos irgi trumpai tarnautu?

dekupaze esu naujoke, bet sunaus suoliukas jau tarnauja kokius metus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vienas suoliukas daržely...nugis trečius metus...ir kaip naujas, o juk vaikai ir stoviniuoja ir parverčia, nemažai sėdi...mano suolas buvo ypatingai daug kartų lakuotas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 03 gegužės 2012 - 12:10
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 05 03, 13:02)
kadangi tai suprantu uz tai ir noriu pameginti.. vertinu ir savo pastangas.

Bet kaip jau supratau cia daug visokiu reikalu ir dalyku.. todel teks turbut sitos minties atsisakyti..

o kas del mediniu keduciu.. ar jos irgi trumpai tarnautu?


Nepamirskite, kad kai susipirksite visas reikiamas medziagas ir priemones sumokesite zymiai daugiau nei 20 Lt uz indeli, o rezultatas ne visada tenkins. Nes Jus dabar ziurit i profu darbus ir manot jog Jums is 1 karto irgi taip gausis, tikrai ne ir galiausiai galite labai nusivilti, o pinigeliai jau bus ismesti i bala... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 05 03, 13:09)
Mano vienas suoliukas daržely...nugis trečius metus...ir kaip naujas, o juk vaikai ir stoviniuoja ir parverčia, nemažai sėdi...mano suolas buvo ypatingai daug kartų lakuotas rolleyes.gif


O kiek tas "ypatingai daug kartų" rolleyes.gif Aš pvz lakuoju kokius 5-6 kartus, bet čia įskaitant, kad po kokių trijų kartų dar pašveičiu su švitrinimo kempinėle, tada dar kokius 2-3 kartus nulakuoju.
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 05 03, 20:17)
O kiek tas "ypatingai daug kartų" rolleyes.gif Aš pvz lakuoju kokius 5-6 kartus, bet čia įskaitant, kad po kokių trijų kartų dar pašveičiu su švitrinimo kempinėle, tada dar kokius 2-3 kartus nulakuoju.

As atsakysiu, jei galima rolleyes.gif maziausiai 20 kartu.
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 05 05, 14:56)
As atsakysiu, jei galima  rolleyes.gif maziausiai 20 kartu.


Aiku, kad buvo galima, dėkui.
Jau kai sobieska parašė, kad ypatingai daug kartų, tai paskutines padarytas pakabėles dar ėjau lakuot, bet tikrai nebūčiau pagalvojusi, kad po tiek kartų lakuojat? rolleyes.gif
O kiek laiko džiovinant kiekvieną lako sluoksnį? g.gif Ir pašvitrinant po kiekvieno lakavimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 05 07, 08:06)
O kiek laiko džiovinant kiekvieną lako sluoksnį? g.gif

priklauso kaip džiūsta, koks metų laikas, kokia oro temperatūra ir ar šildo radiatoriai, ar lauke nelyja, ir t.t. ir pan.
Kartais išdžiūsta kad galima šlifuoti per kelias valandas, o kartais ir dienos negana.
QUOTE(Žydraakė @ 2012 05 07, 08:06)
Ir pašvitrinant po kiekvieno lakavimo? g.gif

ne, ne kiekvieną, o kas kelis sluoksnius
Atsakyti
Sveikos! turiu spintele-komoda, medine, tinkancia dekupazui, sena. Gal kam reikia. Nebeturiu laiko dekupazui, tai noreciau parduoti. kaina 130 lt
Nelakuota!
Vilniuje.



user posted image[/URL]
Atsakyti
Labuka visoms auksarankems 4u.gif

Turiu toki prasyma-pasiulyma..ar atsirastu pazengusi dekupazo srityje spece Vilniuje, parodyti gyvai, kaip reik klijuoti motyvus su vandeniu, kaip su lygintuvu..kaip spausdintus paveikslelius ir t.t...zodziu mini kursa?smile.gif

Siulau laisva plota, kur galetume susirinkti, galime ne dviese, o ir daugiau merginu..galim paversti tai, kaip malonumu dekupazuojant kartu..ar kaip pamoka...zodziu padiskutuokim...Plotas butu sauletekyje...geriausias laikas darbo diena..rytas-diena-vakaras- cia jau kaip sutartume..atlygis uz genoriskuma..irgi reik aptart..zodziu skelbiuosi cia.. 4u.gif
Atsakyti