Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 04 23, 20:40)
Sveikos supermamos, suprantu kad galiu buti pavadinta riboto mastymo ir dar kazkaip kaip pries tai poste buvo bet vis tiek paklausiu.


Riboto mąstymo ne tie, kurie klausia 4u.gif
(mano postas buvo ne apie tai)
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 04 27, 11:57)
Riboto mąstymo ne tie, kurie klausia  4u.gif
(mano postas buvo ne apie tai)

Riboto mąstymo tie, kurie nori ant svetimo by... nujoti toli toli...man bloga nuo eilinių naivuolių, kurie nori atsakymus gauti čia ir dabar iš žmonių, kurie rado atsakymus per eilę metų savo laiko ir meterialinių sąnaudų dėka doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 04 23, 21:40)
Sveikos supermamos, suprantu kad galiu buti pavadinta riboto mastymo ir dar kazkaip kaip pries tai poste buvo bet vis tiek paklausiu.

Noriu pasigaminti stiklinius indelius prieskoniams, gal galite surasyti kokia seka butu darbai ir kokios reikalingos butent priemones tiems darbams..

Paprastas stiklainiukas, turetu buti nudazytas issivaizduoju baltai, ant jo kazkokie ryskus ornamentai priklijuoti ir paskui nulakuota.. Dangtelio noreciau taip pat sviesaus, su tamsiu prieskonio pavadinimu.

Aciu is anksto, kas netinges atrasyti..  4u.gif


Trumpai surasysiu ko reikia paprasciausiam budui :
1. Akriliniu dazu
2. Serveteliu ar paveiksliuku
3. Dekupazo kliju (lipalas pagelsta)
4. Lako
5. Svitrinio popieriaus
6. Igudziu smile.gif

Nezinau,kiek tu stiklainiuku jums reikia, bet mano galva, pigiau butu nusipirkti jau pagamintus indelius 4u.gif As rimtai.... Nes priemones kainuoja+ rezultatas negarantuos norimo 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, jeigu darbelį nupurkšiu sintetiniu laku, jam išdžiuvus galėsiu darbelį "pašveisti" švitrine kempinėle g.gif Su akriliniu laku taip darau, bet va dėl purškiamo sudvejojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 05 01, 22:04)
Sakykit, jeigu darbelį nupurkšiu sintetiniu laku, jam išdžiuvus galėsiu darbelį "pašveisti" švitrine kempinėle g.gif Su akriliniu laku taip darau, bet va dėl purškiamo sudvejojau unsure.gif

Galėsi, jei sintetinio lako sluoksnių bus nemažai, pati eigoj pastebėsi. Be...kodėl būtent nori sintetinį šveist, tas lakas daugiau naudojamas pirminiam ir galutiniam sluoksniams užtvirtinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 05 02, 07:20)
Galėsi, jei sintetinio lako sluoksnių bus nemažai, pati eigoj pastebėsi. Be...kodėl būtent nori sintetinį šveist, tas lakas daugiau naudojamas pirminiam ir galutiniam sluoksniams užtvirtinti rolleyes.gif


Ai, man kažkaip nesiseka su akriliniu laku užtepti pvz dažytą akriliniais dažais pakabos šoną doh.gif Nusimozoja unsure.gif Tai galvoju užpurkšiu sintetiniu, nu jis ne vandens pagrindu, tai gal tada nesusiterlios tie dažai g.gif
Ar gerai supratau iš pačios posto, kad galiu pirma užpurkšti sintetiniu, o paskui lakuoti akriliniu ir tada pašveisti g.gif Nesipjauna šie lakai tarpusavyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 05 02, 08:02)

Ar gerai supratau iš pačios posto, kad galiu pirma užpurkšti sintetiniu, o paskui lakuoti akriliniu ir tada pašveisti g.gif Nesipjauna šie lakai tarpusavyje unsure.gif

Nu taip...pirminiai nupurkšk sintetiniu, taip užtvirtinsi, o paskui akriliniu kiek nori tiek lakuoji pašveisdama...tarpusavy lakai tikrai nesipjauna
Atsakyti
Zydraake, buna akrilinio purskiamo mirksiukas.gif ermitaze yra 4u.gif Nors irgi smirda...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 05 02, 08:05)
Nu taip...pirminiai nupurkšk sintetiniu, taip užtvirtinsi, o paskui akriliniu kiek nori tiek lakuoji pašveisdama...tarpusavy lakai tikrai nesipjauna


Jėga, tikiuosi man pavyks.
Bet tai aš nebesuprantu, kas yra. Jeigu priklijavusi servetėlę dar padažau su akriliniais dažais pirktais Senukuose, tai būna balti dažai arba į juos šiek tiek įmaišau kokios spalvos, kad būtų tik švelnus atspalvis, tai tie dažai gerai džiūna ir be vargo ant viršaus užtepinėju akrilinį laką. Bet va jeigu dažau su akriliniais dažais "El greco" grynas spalvas iš tūtelių, tai man nesilaiko tie dažai blink.gif Tik imu tepti akrilinį laką ir tepliojasi viskas doh.gif O jeigu dar pakišu povandeniu, tai visas padažymas ir nusiplauna blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 05 02, 09:21)
JBet va jeigu dažau su akriliniais dažais "El greco" grynas spalvas iš tūtelių, tai man nesilaiko tie dažai blink.gif Tik imu tepti akrilinį laką ir tepliojasi viskas doh.gif O jeigu dar pakišu povandeniu, tai visas padažymas ir nusiplauna blink.gif

Kažkodėl turiu itarimą, kad tie dažai (tavo naudojami) yra aliejaus pagrindu, arba...guašas, nes šiaip pagal idėją TIKRAI išdžiuvęs akrilinis dažas lakuojant neturėtų skleistis
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 05 02, 12:00)
Kažkodėl turiu itarimą, kad tie dažai (tavo naudojami) yra aliejaus pagrindu, arba...guašas, nes šiaip pagal idėją TIKRAI išdžiuvęs akrilinis dažas lakuojant neturėtų skleistis


Akriliniai parašyta unsure.gif
O aš galvoju, ar nebus čia viskas dėlto, kad dažau ant klijų-lako? g.gif Na servetėlę klijuoju su tais specialiais klijais, kurie kartu kaip ir lakas, gal todėl dažai taip nusivalo g.gif Bet tai kodėl balti puikiai laikosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 05 01, 19:12)
Trumpai surasysiu ko reikia paprasciausiam budui :
1. Akriliniu dazu
2. Serveteliu ar paveiksliuku
3. Dekupazo kliju (lipalas pagelsta)
4. Lako
5. Svitrinio popieriaus
6. Igudziu smile.gif

Nezinau,kiek tu stiklainiuku jums reikia, bet mano galva, pigiau butu nusipirkti jau pagamintus indelius 4u.gif As rimtai.... Nes priemones kainuoja+ rezultatas negarantuos norimo 4u.gif


Dabar kaip ir sudvejojau, nes viena moteriske parase, kad stikliniai nepraktiska, vis tiek nuo naudojimo nusitrins.. Bet jeidu daiktas ant galo lakuotas, manau tikrai bent kokius 5m turetu laikyti..

Noreciau apei 10vnt, bet kad nelabai kas nori padaryti man ju, o moketi 20lt uz vnt man pasirode bangoka.. be to turiu dvi medines kedutes gal dar ir jas noreciau pagrazinti.. nu vienu zodziu..
Atsakyti