Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(žemuogienė @ 2012 04 17, 21:48)
perskaičiau krūvą temų puslapių, bet niekaip neužkliuvo akis už tokio klausimo - kaip "uždėti" spausdintą tekstą - tarkim atspausdinu vardą, kaip jį pridėti, apkirpti? bandžiau idealiai iškirpti, na niekaip, arba ranka kreiva, arba yra paprastesnis būdas - kaip šitoje nuorodoje yra tekstas. sumakalavau čia klausimą kaip reikalas  blush2.gif
http://public.fotki....i/usakymas.html

konkrečioje nuotraukoje matosi kirpimo linija toliau nuo teksto. Greičiausiai spausdinta ant žydro popieriaus. Dar spalvai suvienodinti galima lakuoti laku, į kurį įlašinta šiek tiek dažų.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 04 17, 21:48)
perskaičiau krūvą temų puslapių, bet niekaip neužkliuvo akis už tokio klausimo - kaip "uždėti" spausdintą tekstą - tarkim atspausdinu vardą, kaip jį pridėti, apkirpti? bandžiau idealiai iškirpti, na niekaip, arba ranka kreiva, arba yra paprastesnis būdas - kaip šitoje nuorodoje yra tekstas. sumakalavau čia klausimą kaip reikalas  blush2.gif
http://public.fotki....i/usakymas.html

Jau jei taip norisi spausdintą uždėti...
Spausdinti, nupurkšti kelis sluoksnius sintetinio lako, gerai išdžiovinti, apiplėšti tokiu "debesėliu" apie tekstą, pamerkti vandenin, pasidėti ant kokios lėkštės, stiklo ar pan. paviršiaus "kniūbsčią" purkštą ir išmirkytą tekstą ir pirštu nutrinti popierių. Gausis skaidri plėvelė su tekstu, kurią uždėjus ant tam tikro fono ar paveikslėlio, jis puikiai perims po juo esančias spalvas. Klijuoti kaip popierių.
Man tai-paprastas, bet ne visada geras būdas, nes tik darbas su dažais duos gerą rezultatą, taigi, užklijavus kad ir atspausdintą tekstą su visu popierium, puikiausiai užrašą galima "integruoti" tapant tokiomis spalvomis, kokių reikia. Nurodytam pavyzdy taip ir daryta, tik, gaila, kirpta, o ne plėšta (kas užtikrintų geresnį rezultatą), o ir dažais pasidarbuota ne iki galo.
Dar geresnis būdas-išspausdintą tekstą kopijuoti kalkės pagalba (geriau-ne juodos ir jau gerokai panaudotos, kad vos vos matytųsi), šiek tiek atskiestu akrilu ir plonyčiu teptuku (trumpo plauko) dailiai apvesti visą tekstą. Jei kur ranka ir sudrebės, tai bus matyt, kad dirbta savomis rankomis, o ne bedvasiu kompiuteriu.
Dar vienas būdas-spausdinti ant servetėlės, ryžinio popieriaus, sumuštinių popieriaus rašaliniu spausdintuvu, paklijavus ant storesnio popieriaus, supurkšti sint. laku, apiplėšti, klijuoti.
Nukopijuotą tekstą dar galima perpiešti dažais taškavimu.
ir tai dar ne viskas. Būdų dar daug. Ir kalbėta daug... mirksiukas.gif
QUOTE(Meškuolė @ 2012 04 18, 17:33)
konkrečioje nuotraukoje matosi kirpimo linija toliau nuo teksto. Greičiausiai spausdinta ant žydro popieriaus. Dar spalvai suvienodinti galima lakuoti laku, į kurį įlašinta šiek tiek dažų.

Nepritariu.

P.S. Štai šviežias puikių užrašų pavyzdys. Argi jam galėtų prilygti spausdintas tekstas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 18 balandžio 2012 - 23:34
bite, dėkui jums labai už tokį išsamų atsakymą. aš "žalia" šiame reikale. sugalvojau dovanai padaryti rėmelius kalendoriaus lapeliams. viskas tvarkoj, viską padariau, liko viršuje užrašyti vardus, ir bėda bėda smile.gif įsiūlė man parduotuvėje Tulip kažkokio bieso. per storai jis man ten tepa, arba mano ranka kreiva. vakar radau pas mergaitę savo tokius kaip klijus vitražams daryti, jie plonai ganėtinai piešia ir sustingsta paskui, galvoju gal su tais bandyti. jūs jau čia profesionaliai viską darot, o man neišmanėlei reikia kažkaip kuo paprasčiau.

didelis dėkui jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 04 18, 18:33)
konkrečioje nuotraukoje matosi kirpimo linija toliau nuo teksto. Greičiausiai spausdinta ant žydro popieriaus. Dar spalvai suvienodinti galima lakuoti laku, į kurį įlašinta šiek tiek dažų.




Si darba geriausiai pakomentuoti galeciau tik as pati -jo savininke . Bite ir Meskuole deja jus klystat- cia buvo plesyta, o ne kirpta.Cia spauzdinta ant labai plono ryzinio popieriaus ir jis ne kirptas, o plesytas. Ir ziurint gyvai, praktiskai is vis nesimato jokiu konturu, o blicas isryskino. O kokiu budu ta uzrasa dedu, cia jau kliento pageidavimas, jei manes pageidauja kompiuteriu, tai kompiuteriu ir spauzdinu, nes kliento noras, man isakymas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasulka2 @ 2012 04 19, 17:45)
Si darba geriausiai pakomentuoti galeciau tik as pati -jo savininke . Bite ir Meskuole  deja jus klystat- cia buvo plesyta, o ne kirpta.Cia spauzdinta ant labai plono ryzinio popieriaus ir jis ne kirptas, o plesytas. Ir ziurint gyvai, praktiskai is vis nesimato jokiu konturu, o blicas isryskino. O kokiu budu ta uzrasa dedu, cia jau kliento pageidavimas, jei manes pageidauja kompiuteriu, tai kompiuteriu ir spauzdinu, nes kliento noras, man isakymas rolleyes.gif

Teisingai 4u.gif Grieztai ir trumpai
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 18, 23:26)


Nepritariu.


kam nepritariat? unsure.gif
Atsakyti
Nepritariu "miglai", kai į laką siūloma dėti dažų, kuriais nepadirbėta prieš tai.
Tai-ne išeitis.
Atsakyti
Laba 4u.gif
nerandu skelbimu temos. ar neturit?
ieskau dekupazuoto lagamino. gal duosit nuoroda kur man ieskot?
aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 04 21, 00:36)
Laba  4u.gif
nerandu skelbimu temos. ar neturit?
ieskau dekupazuoto lagamino. gal duosit nuoroda kur man ieskot?
aciu  smile.gif

http://www.supermama...?...34897&st=12
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 20, 22:08)
Nepritariu "miglai", kai į laką siūloma dėti dažų, kuriais nepadirbėta prieš tai.
Tai-ne išeitis.

Dieve mano! Negi būtina kiekvieną pirstelėjimą, atsiprašant, aprašyti?! Negi čia tiek riboti žmonės, kad jei nepasakysi pažingsniui, tai ir nesusivoks, ką daryti? Yra variantai, o kokią jų kombinaciją naudoti, gal tegu pats kūrėjas galvoja.
Atsakyti
Kartais ne aprašyti reikia, bet pasakyti, kad tai tėra menkavertis patarimas. Kiekvienas tai daro pagal savo mandagumo sampratą. Kas neatsakingai patarinėja, kas "aprašo", o kas tai įvardija.
Pagal savo sampratą.
Taip, seniai laikas negaišti laiko. Tas tiesa.
Atsakyti
Sveikos supermamos, suprantu kad galiu buti pavadinta riboto mastymo ir dar kazkaip kaip pries tai poste buvo bet vis tiek paklausiu.

Noriu pasigaminti stiklinius indelius prieskoniams, gal galite surasyti kokia seka butu darbai ir kokios reikalingos butent priemones tiems darbams..

Paprastas stiklainiukas, turetu buti nudazytas issivaizduoju baltai, ant jo kazkokie ryskus ornamentai priklijuoti ir paskui nulakuota.. Dangtelio noreciau taip pat sviesaus, su tamsiu prieskonio pavadinimu.

Aciu is anksto, kas netinges atrasyti.. 4u.gif
Atsakyti