Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(ernesta1234 @ 2012 04 05, 12:39)
Kalbu apie tarkim paprastą stačių kampų dėžutę. Radau internete pavyzdį, tai tikiuosi, kad niekas nesupyks, tik labai įdomu, kaip padaryti, kad šitaip servetėlė gražiai sueitų, nes tarodo, lyg visa ištisinė.

http://www.part.lt/i...23cc1f4b660.jpg


Man atrodo cia tiegios tos gelytes isplestos ir suklijuotos, o ten kur kampas tiesiog su teptuku atrasgiai uzlenkiama ta servetele ir viskas...

Bent jau as taip darau, va pvz.:

user posted image
Atsakyti
Tikrai ne, nes aš turiu tokią pat servetėlę, ir butent visas motyvas taip gražiai ir eina smile.gif Tai įdomu, kaip vyksta tas kampų klijavimas. Ar čia dvi atskiros servetėlės gal... viena įstrai, o kita atitaikyta į pirmosios motyvą. Jaučiu tik viena pati supratau, ką parašiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesta1234 @ 2012 04 05, 13:48)
Tikrai ne, nes aš turiu tokią pat servetėlę, ir butent visas motyvas taip gražiai ir eina  smile.gif Tai įdomu, kaip vyksta tas kampų klijavimas. Ar čia dvi atskiros servetėlės gal... viena įstrai, o kita atitaikyta į pirmosios motyvą. Jaučiu tik viena pati supratau, ką parašiau biggrin.gif

tikrai ne pati viena biggrin.gif as tiesiog ikirpciau servetele ties viena krastine (ten, kur susiduria trys plokstumos) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 05 balandžio 2012 - 14:34
QUOTE(ernesta1234 @ 2012 04 05, 14:48)
Tikrai ne, nes aš turiu tokią pat servetėlę, ir butent visas motyvas taip gražiai ir eina  smile.gif Tai įdomu, kaip vyksta tas kampų klijavimas. Ar čia dvi atskiros servetėlės gal... viena įstrai, o kita atitaikyta į pirmosios motyvą. Jaučiu tik viena pati supratau, ką parašiau biggrin.gif


As vakar bandziau klijuoti po vandeniu, pavyko super. Tik klijavau kiekviena krastine atskirai, paskui krastus sulyginau svitriniu popierium. Siuo atveju galima bandyti klijuoti kiekviena plokstuma atskirai... 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergikes,turiu toki pas jus klausima,nes pati nelabai zinau...drauge nori dekupazuoti siena,bet tokiam stiliuje kaip kad koki daikta su visais skilinejimais ir paveiksliukais...ar toks dalykas butu imanomas(plotas butu apie 4-5 kv .m.
Atsakyti
QUOTE(GALUZE @ 2012 04 06, 23:04)
sveikos mergikes,turiu toki pas jus klausima,nes pati nelabai zinau...drauge nori dekupazuoti siena,bet tokiam stiliuje kaip kad koki daikta su visais skilinejimais ir paveiksliukais...ar toks dalykas butu imanomas(plotas butu apie 4-5 kv .m.


Sunku butu, nes skeldejantis lakas nuo vertikalios senos begs upeliais, sunku bus ji suvaldyti... 4u.gif
Atsakyti
sveiki,aciu uz atsakyma,taip ir pasakysiu kad sunkus atvejis tai padaryt,visiems geru svenciu ir stipriu kiausiniu aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galit iš savo patirties patarti kokius pirkti baltus akrilinius dažus (Senukuose ar pan.)?
Tiesiog noriu dekupažuoti didelį daiktą ir dažų reikia daug, o specialūs 'dekupažiniai' dažai paprastai būna nedideliais kiekiais ir pakankamai brangūs... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NeLina: 09 balandžio 2012 - 11:04
QUOTE(NeLina @ 2012 04 09, 11:04)
Sveikos 4u.gif
Gal galit iš savo patirties patarti kokius pirkti baltus akrilinius dažus (Senukuose ar pan.)?
Tiesiog noriu dekupažuoti didelį daiktą ir dažų reikia daug, o specialūs 'dekupažiniai' dažai paprastai būna nedideliais kiekiais ir pakankamai brangūs...  blush2.gif

Aš esu pirkusi tik Melodia, bet jie ten tokie rimti, kad jei ne dekupažas, tai ir lakuoti nereikia. Manau, kad nėra didelio skirtumo, kokius paimsi, jei paskui dekoruosi, lakuosi...
Atsakyti
QUOTE(NeLina @ 2012 04 09, 13:04)
Sveikos 4u.gif
Gal galit iš savo patirties patarti kokius pirkti baltus akrilinius dažus (Senukuose ar pan.)?
Tiesiog noriu dekupažuoti didelį daiktą ir dažų reikia daug, o specialūs 'dekupažiniai' dažai paprastai būna nedideliais kiekiais ir pakankamai brangūs...  blush2.gif


As Akrilano gamybos dazus naudoju... 4u.gif Ermitaze visas skirelis ju dazu yra...
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 04 09, 15:25)
Aš esu pirkusi tik Melodia, bet jie ten tokie rimti, kad jei ne dekupažas, tai ir lakuoti nereikia. Manau, kad nėra didelio skirtumo, kokius paimsi, jei paskui dekoruosi, lakuosi...


QUOTE(AnAngel @ 2012 04 09, 19:38)
As Akrilano gamybos dazus naudoju... 4u.gif Ermitaze visas skirelis ju dazu yra...


Ačiū už patarimus, pasidairysiu. Juolab, Ermitaže nuolaidų nusimato ax.gif
(O skirtumas, manau, visgi yra kokius pirkti. Pernai berods lietuviškus kažkokius pirkau, tai labai negražiai dengė, kaip kruopom nusėta buvo (gal kokie seni pakliuvo) g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NeLina: 10 balandžio 2012 - 13:02
perskaičiau krūvą temų puslapių, bet niekaip neužkliuvo akis už tokio klausimo - kaip "uždėti" spausdintą tekstą - tarkim atspausdinu vardą, kaip jį pridėti, apkirpti? bandžiau idealiai iškirpti, na niekaip, arba ranka kreiva, arba yra paprastesnis būdas - kaip šitoje nuorodoje yra tekstas. sumakalavau čia klausimą kaip reikalas blush2.gif
http://public.fotki....i/usakymas.html
Atsakyti