Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

QUOTE(c_ataner @ 2012 03 09, 19:03)
drinks_cheers.gif pritariu. Labai negraziai...


drinks_cheers.gif ypac kai SM nick'as taip stebuklingai sutampa su uzsakymo mailo vardu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 03 08, 09:15)
svarbiausia - lakas. jei nulakuosite viskam atspariu, tai ir bus daiktas viskam atsparus  mirksiukas.gif

nevisai tiesa. Priklauso koks visas dekupažo priemonių sumuštinis bus sudėtas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 09 kovo 2012 - 21:38
esu viena is tu, kuri mokosi dekupazo smile.gif vis paskaitineju jusu temukes ir sikart noriu patarimo - gal galit patarti, ka ir kaip pakeisti sitoje dezuteje? man paciai cia kazkas ne taip blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2012 03 13, 11:51)
esu viena is tu, kuri mokosi dekupazo smile.gif vis paskaitineju jusu temukes ir sikart noriu patarimo - gal galit patarti, ka ir kaip pakeisti sitoje dezuteje? man paciai cia kazkas ne taip  blush2.gif 


man rožė nedera su šonų raštu. tai arba rožę reikia nuimti, arba šonus. gal ir derėtų, jei tie šonai nebūtų tokie intensyvūs. dabar abu atskirai šaukia, kad jiems reikia dėmesio, o dėmesio galima skirti tik vienam.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 03 13, 14:14)
man rožė nedera su šonų raštu. tai arba rožę reikia nuimti, arba šonus. gal ir derėtų, jei tie šonai nebūtų tokie intensyvūs. dabar abu atskirai šaukia, kad jiems reikia dėmesio, o dėmesio galima skirti tik vienam.


drinks_cheers.gif pritariu Meskuolei, konkuruoja dangtis su sonais...bet pirmiausia, ka padaryciau, tai nuimciau ta ''kvarbatke''. Ji tokia ''mociutiska'', o sonai klasikiniai...
Atsakyti
QUOTE(c_ataner @ 2012 03 13, 13:21)
nuimciau ta ''kvarbatke''. Ji tokia ''mociutiska'', o sonai klasikiniai...

bet prie rožės tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 03 13, 14:43)
bet prie rožės tinka  ax.gif


tada reikia sonus keist rolleyes.gif
Atsakyti
aciu bigsmile.gif 4u.gif dabar galvosiu, kuri gala geriau keist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2012 03 13, 15:27)
aciu  bigsmile.gif  4u.gif dabar galvosiu, kuri gala geriau keist  biggrin.gif


Jei butu galimybe, idealiausias variantas butu nupirkti dar viena tokia deze ir esamiems sonams padaryti nauja dangteli, o dangteliui - sonus. Gautusi dvi skirtingu stiliu dezutes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal cia yra uzsiimanciu dekupazu Svencioniu ar Ignalinos rajonuose?
Turiu pora uasakymu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2012 03 13, 12:51)
esu viena is tu, kuri mokosi dekupazo smile.gif vis paskaitineju jusu temukes ir sikart noriu patarimo - gal galit patarti, ka ir kaip pakeisti sitoje dezuteje? man paciai cia kazkas ne taip  blush2.gif 
user posted image



an dangtis labai negrazus, kvarbatkos irgi... Sonus palikciau ir bandyciau gelbeti dangti... Ji tiesiog nudazius atrodytu geriau...


Point, anau, daugelis siuncia Lietuvos pastu is bet kurio Lietuvos galo 4u.gif
Atsakyti
[quote=point,2012 03 13, 17:29]
Sveikos, gal cia yra uzsiimanciu dekupazu Svencioniu ar Ignalinos rajonuose?



Laba smile.gif . Dekupažinu sau ir kitiems ax.gif . Gyvenu Ignalinoj. Galim bendrauti per AŽ mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 13 kovo 2012 - 21:39