Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Meskuole klause, kaip dariau komoda, tai pasakoju smile.gif
is pradziu nusveiciau su glaspopieriu laka, dejau grunta.Daziau tamsia spalva, kai isdziuvo tai vaskavau.po vaskavimo daziau sviesia spalva, veliau tryniau su glaspopieriu.klijavau ryzyni popieriu ir lakavau.Tik nezinau ar patiko jums ji., Nuotraukos visai nemoku padaryti normalios....
Atsakyti
as turiu si laka, neploviau po ciaupu pakisus, nuvaliau dregnu vatos gabaliuku dar sausu popieriniu ranksluosciu patryniau ir lakavau, gavosi toks skilinejimas kaip siai arbatinei

http://hotimg23.fotk...30/P2100531.jpg
Atsakyti
[quote=kristianija,2012 02 14, 19:34]
as turiu si laka....
Dėkui kristianija4u.gif . Neiškenčiau ir atlikau nemažai visokių bandymų su šitu dvikomponenčiu ax.gif . Geriausiai, kai išbandžiau pati mirksiukas.gif . Vienam mėginėly irgi pavaliau su drėgnu skurliuku, neploviau. Gavosi neblogai. O kur ploviau, tai nepatiko schmoll.gif .
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
as taip pat pries dekoruodama gera daikta dariaus bandymus, kol radau tinkamiausia porporinos nuvalymo buda smile.gif
Atsakyti
Porporinos nebeturiu, įtrinimus dariau su akių šešėliais. Aišku, kad ne tas efektas, nors merginos rašo, kad įtrina. Gal dar kuom galima pakeisti? Mūsų kaimely nėra kur nusipirkti, o internetu užsisakius irgi ne iš karto gausiu g.gif
Atsakyti
Merginos gal galit pasakyti kuo dazot arbatines vidu. Gal visai os nelakuoti? Gal kokiais spec.aliejais sutepat?
Atsakyti
[quote=auguste27,2012 02 15, 09:01]
....arbatines vidu....


Laba. Aš visai nelakuoju, palieku natūralų medį. Nekenksminga ir tiesiog natūralus medžio kvapas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=rimute7,2012 02 15, 12:12]
[quote=auguste27,2012 02 15, 09:01]
....arbatines vidu....
Laba. Aš visai nelakuoju, palieku natūralų medį. Nekenksminga ir tiesiog natūralus medžio kvapas thumbup.gif
[/quote]

Aciu, as ir taip galvoju, bet pagyru puode tai beveik visos isdazytais vidum. Tai galvou gal koks specialus lakas naudojamas...
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2012 02 14, 17:01)
Meskuole klause, kaip dariau komoda, tai pasakoju  smile.gif
is pradziu nusveiciau su glaspopieriu laka, dejau grunta.Daziau tamsia spalva, kai isdziuvo tai vaskavau.po vaskavimo daziau sviesia spalva, veliau tryniau su glaspopieriu.klijavau ryzyni popieriu ir lakavau.Tik nezinau ar patiko jums ji., Nuotraukos visai nemoku padaryti normalios....

Ačiū už paaiškinimą 4u.gif O dar sakykit, komoda iš gryno medžio lentų ar iš plokščių?
Man gražiau, nei buvo. Tik tų drožinių gaila ax.gif

QUOTE(auguste27 @ 2012 02 15, 09:01)
Merginos gal galit pasakyti kuo dazot arbatines vidu. Gal visai os nelakuoti? Gal kokiais spec.aliejais sutepat?

Galima aliejum ištepti. Vaikiškus žaislus dažnai tepa linų sėmenų aliejumi. Kaip aš suprantu, ten deda ne palaidą arbatą, o pakučiuose, todėl ir nesibaimina lakuoti smile.gif
Atsakyti
[quote=Meškuolė,2012 02 15, 14:09]
Ačiū už paaiškinimą 4u.gif O dar sakykit, komoda iš gryno medžio lentų ar iš plokščių?
Man gražiau, nei buvo. Tik tų drožinių gaila ax.gif
is naturalaus medzio, seneles palikimas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite ar zinote kur galeciau rasti servetele ar popieriu su burberry rastu. Reiktu lb skubiai.
kazkas tokio http://www.google.lt...p...tx=41&ty=58
Atsakyti
Gal kas pasakys, kaip dekoruoja pakabus ištisinėmis servetėlėmis, kai šiomis padengia pakabo plokštumą, o briaunas nudažo kokia ryškesne spalva, - pirma priklijuoja servetėlę, tada dažo briaunas, ar atvirkščiai?
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti