Įkraunama...
Įkraunama...

Votis

Sveiki.Mano dukrai jau 11m ,ir turime beda ant uzpakaliuko jau nuo 4 metuku auga votys,ir kur nesikreipem ,niekas mums nieko nepataria ,padareme visus alerginius tyrimus niekas nieko neigiamo neparode,kiti medikai sako kad turi isaugt,bet kada tas bus kada vaikui sueisa 20m ,
Tiesiog kiti sako kad reikia daryt kraujo perpylima,bet ir tai baisoka,
Prasau gal kas zino iseity is sios padeties,ar koky tai patarima.Nes tikrai matau klaip vaikui yra skaudziai,jau visi kremai,ir lietuviski ir nelietuviski isbandyta ,tiesiog gal kas ka galit patart,Aciu lauksiu jusu patarimu sakau aciu isanksto. help.gif
Atsakyti
laba, tik perpylimas pades. Jis net gi sveika.
Atsakyti
Jei jau tiek laiko votys kyla-tai vienareikšmiškai daryti kraujo perpylimą.Nes pradžioj dažnai alaus mielių gėrimas dideliais kiekiais padeda.
Atsakyti
Bandeme ir sita mieliu gerima,bet deja.Dar buvo kazkada kad netgi slapias mieles valgyt ir tai bandeme ,bet nieko nemazejo ,bet augo ir kilo.

Penktadieniui jau turime vizita pas pediatre,kalbesim ziuresim ka jie man pasakys ,visu pirma as manau kad reikia kraujo tyrimus kad padarytu,o kad cia pas juos prisiprasyt tai taip sunku,kotai nenori sako mama issigalvoja ,bet nieko issireikalausiu.O gal zinot kaip kraujo perpylimas darosi?Pasikalbejom su dukra ji vaikas jau issigando,bet raminu kad tai visai nebaisu ir neskauda.
Aciu merginos jus mane laaaaabai apraminot,ACIU.
smile.gif smile.gif
Atsakyti
as galiu pasakyti i ssvo patirties, padejo tik perpylimas, vargau siaubingai po gimdymu, jokie antibiotikai nepades, persals vaikas, nusilpes bus imunitetas ir vel, tik perpylimas, kuri yra daromas taip
ima is venos krauja ir suleidzia i uzpakali, taip 10 k, tikrai reikalaukit, nes taip gydo seni gyd, o jauni to nenori pripazinti
Atsakyti
Taip taip butent jie nenori,nes jau kiek kartu prasau kad jie man kraujo nors tyrimus padarytu,tai iki tokio lygio kad sako nereikia,na ,bet sy karta as jau ranku nenuleisiu.
Gyvenu Ispanijoje nezinau gal jie cia kitaip ziuri y siuos reikalus ,bet tiesa musu pediatre Ruse ir tai nesukalbama. sad.gif

Tiesa sakai IKEJA ,taip ir buna kada atsala ,o ziema ji linkusi pasalt ,nes nevisada gali ja nuziuret,arba pasedes ant kokio cemento,ir vel sakes,oi jau isvargau,o vaikui tai skauda.

ACIU.
Atsakyti
QUOTE(Ispaniuke @ 2011 11 27, 21:50)
Sveiki.Mano dukrai jau 11m ,ir turime beda ant uzpakaliuko jau nuo 4 metuku auga votys,ir kur nesikreipem ,niekas mums nieko nepataria ,padareme visus alerginius tyrimus niekas nieko neigiamo neparode,kiti medikai sako kad turi isaugt,bet kada tas bus kada vaikui sueisa 20m ,
Tiesiog kiti sako kad reikia daryt kraujo perpylima,bet ir tai baisoka,
Prasau gal kas zino iseity is sios padeties,ar koky tai patarima.Nes tikrai matau klaip vaikui yra skaudziai,jau visi kremai,ir lietuviski ir nelietuviski isbandyta ,tiesiog gal kas ka galit patart,Aciu lauksiu jusu patarimu sakau aciu isanksto. help.gif

nereikia jokio perpylimo, mano vyras visas randuotas nuo šunvočių, tiek nedaug reikėdavo , kad vėl iškiltų, irgi siūlė perpylimą daryti , tai jau kokie 7 metai kaip nekyla - vargo apie 5 metus pastoviai. Padėjo Biseptolis, ir tik pirkdami nepulkit klausinėti farmacininkų ( nors kaip tik viena iš jų patarė)- jie to nepripažįsta ... schmoll.gif Neperseniausiai dar vienai paauglei patariau , iškarto baigėsi, bet apie ją spręst dar gal ir anksti , praėjo apie mėnesį laiko. Pabandykit, neabejoju , kad padės, ypač kai tą vaistą skiria net visai mažiems vaikams ir jį galima gauti rusiškose vaistinėse. Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Sakau labai didelis aciu tikrai , pabandysim butinai.O jy galima nupirkt turbut is zmoniu kas vezinas y rusija ,(Sovecka)?JAI TAIP TAI MANAU GAL RASCIAU KAS MAN NUPIRKTU.Nes gyvenu Ispanijoje pati negaliu susieskot.

Dar karta labai dekoju.........!

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaniuke @ 2011 12 01, 19:49)
Sakau labai didelis aciu tikrai , pabandysim butinai.O jy galima nupirkt turbut is zmoniu kas vezinas y rusija ,(Sovecka)?JAI TAIP TAI MANAU GAL RASCIAU KAS MAN NUPIRKTU.Nes gyvenu Ispanijoje pati negaliu susieskot.

Dar karta labai dekoju.........!

thumbup.gif

nedėkok mirksiukas.gif dar nepasveiko, prašyk , kad kas iš LT atsiųstų, aš pati nesenai į Londoną siunčiau, beje ne į temą - biseptolis prie rotovirusų ar šiaip stiprių viduriavimų irgi superinis vaistas. dar lenkiškas būna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 01 gruodžio 2011 - 21:20
Taip taip ryt iskart sakmbinsiu namiskiams kad surastu,manau kad gausim tikrai ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaniuke @ 2011 12 02, 02:30)
Taip taip ryt iskart sakmbinsiu namiskiams kad surastu,manau kad gausim tikrai  ok.gif

parašyk kaip sekėsi į až 4u.gif
Atsakyti
Butinai smile.gif
Atsakyti