Įkraunama...
Įkraunama...

Majus

QUOTE(tarifadream @ 2011 11 27, 21:15)
turbut cia issiskirt turetu megstanciu tokius vardus ir megstancius tradicinius, kaip gailius, ainius, ugnius, ignius.....


Na, Jūsų paminėtų vardų tikrai negalima pavadinti tradiciniais. Nes tikrai tradiciniais Lietuvoje galima pavadinti tik krikščionių šventųjų vardus bei, iš dalies, LDK kunigaikščių vardus. Iš dalies, nes šiai tradicijai - tik šimtas metų.

Grįžtant prie Majaus vardo - nesįsižeiskit, bet man jis visiškai nepatinka, tiek dėl kilmės - na, netinka vyrui duoti vaisingumo deivės vardo (Maja - ne tik pavasario, atgimimo, bet ir vaisingumo deivė), nei dėl asociacijų su indėnais majais, nei dėl dabartinės Kajų/Majų/Tajų, Mėjų/Tėjų/Lėjų mados.

Beje, mojus - senovinis gegužės mėnesio pavadinimas, bet ir jis man nepatiktų kaip vardas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Močiutė Eglutė: 27 lapkričio 2011 - 19:44
Dekui uz nuomones smile.gif

Aciu ir mociutei Eglutei uz nuoroda-pasiskaiciau ir susimasciau apie si varda smile.gif

Atsakyti
Ziauriai prastas variantas,nu kas per majus tajus smajus doh.gif
Atsakyti
nu nepatinka nei Tajai, nei Majai...ir Lejos, Tejos, Majos....nu ne g.gif
Atsakyti
nea, kazkaip neskamba:)
Atsakyti
Majus man iškart su rusišku "maj" arba "majak" asocijuojasi. Dar sako - majačinasi g.gif Netikęs vardas. Marius geriau thumbup.gif
Atsakyti
Turim labradorę Nora,jai trys metai,jos brolis iš ankstesnės vados vardu Majus.Man viskas tuom ir pasakyta,nenoriu nieko įžeisti,tiesiog taip yra. 4u.gif
Atsakyti
Negrazus schmoll.gif
Atsakyti
Man grazus vardas,bet ko gero savo sunui neduociau tokio g.gif Nezinau kodel:ir vardo reiksme grazi,bet neisivaizduoju savo vaiko tokiu vardu...
O del sunu vardu,tai jau zmoniu isprusimas nieko nestebina,nes zinau daug zmoniu,kur sunims duoti zmoniu vardai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2011 12 01, 17:23)
nea, kazkaip neskamba:)

aga
Atsakyti
yra ir graziasniu smile.gif man taip pat perdaug jau perdeta su tais majais,smajais biggrin.gif
Atsakyti
O sesutė galėtų būti kokia Kaja ar Paja lotuliukas.gif
Atsakyti