Įkraunama...
Įkraunama...

Majus

Majus.... Istrigo jis man smile.gif Kokia jusu nuomone arba pasiulymai? smile.gif
Atsakyti
nuomonė - skystaliukas kaip ir visi -ajai
pasiūlymai - neduoti vaiko jei galvojama apie jį, o ne 'man gražu'
Atsakyti
man l.grazus svelnus vardas su grazia prasme... net keliom prasmem.....stipriom prasmem.... 4u.gif

nezinau kaip ten tie ajai kam kokias asociacijas kelias, bet pvz... sofija, amelija...l.stiprus grazus ajai vardai

berniukam - nojus, elijus....ir t.t.

taigi jai patinka duokit, grazus vardas... wub.gif
Atsakyti
labai grazus vardas wub.gif
Atsakyti
Ant bangos, populiarus, bet nesuprantu kodėl. Negražus, skystas, reikšmės nežinau. Savo vaikui niekada tokio neduočiau.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 11 27, 10:45)
Ant bangos, populiarus, bet nesuprantu kodėl. Negražus, skystas, reikšmės nežinau. Savo vaikui niekada tokio neduočiau.

drinks_cheers.gif 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(GABUSKA @ 2011 11 26, 21:34)
Majus.... Istrigo jis man smile.gif Kokia jusu nuomone arba pasiulymai? smile.gif


Gal nereikėjo skubėti atskirą tema užvesti - apie šį vardą nemažai diskutuota čia:
http://www.supermama...?...=Majus&st=0
Atsakyti
Tikrai skystas ir tiek.
Atsakyti
toks pats skystaliukas kaip ir tajus, rajus, bajus, cajus, dajus, najus, zajus, žajus, jajus, etc.
Atsakyti
Man tai ne schmoll.gif
Atsakyti
K. Krysko sūnelio vardas Majus, bet man toks silpnas vardas, kaip ir Kajus, Tajus
Atsakyti
turbut cia issiskirt turetu megstanciu tokius vardus ir megstancius tradicinius, kaip gailius, ainius, ugnius, ignius.....man ir majus grazus, ir ainis grazus, bet as rinkciausiaus is siu Vejas...man tobulas vardas, nes pati kaituoju, dievinu veja....pasakiskas vardas Benediktas....Bet cia man...kitiem dar kitaip...Man labai grazus vardas Elijus, bet nezinau ar reiksme ne per stipri...

Majus grazus vardas man, jum turbut jau tik gal, cia daug kas pareiske nuomones, kad nepatinka....Vat Azuolas gal ir neskystaliukas, bet man asmeniskai l.nepatinka....

Kiekvienam savo.....Kartais manau vertetu paklausti giminiu, artimuju ir draugu, kam istikruju rupi Jusu leliukas, nes cia forume, ypac renkant vardus kazkaip daug grubumo.....
Atsakyti