Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

As pati gimdziau,bet mano mergytes galvyte buvo pailga (del gimdymo),bet viskas atsistate apie 3 men.Siuo metu yra galvyte apvalute smile.gif
Atsakyti
mums ta pati istorija buvo. gydytoja sakydavo vis paramstyti, kad gulėtų tiesiai, bet nelabai aš tuo užsiėmiau kadangi jis taip nepagulėdavo. bet dabar galiu tave nuraminti - tikrai galvytė suapvalės, pati labai bijojau, kad neliktų suplota, bet dabar sūneliui 5 mėnesiai ir galvytė apvali thumbup.gif viskas savaime susitvarkė. aišku jei tau pavyksta tai guldyk ją vis ant nugaros.
Atsakyti
mano sunelis irgi gime po cezario. Galvyte buvo tikrai pailga. Dabar jau 2 menesiai ir pailgumas siek tiek sumazes. Bet gal po menesio pastebejau, kad vienas galvos sonas labiau suplotas. Tai pamaniau, kad nugulejo, nes dazniausiai ant to sono guledavo. Dabar visa laika guldau ant kito sono, kad tik atsistatytu galvyte. Pasiskaicius cia, apsiraminau ir tikiuos galvyte veliau bus apvalute
Atsakyti
mano berniukui irgi galvytė buvo pailga, nors pati gimdžiau, o pirmą antrą mėn. dar labiau pailgėjimas paryškėjo, manau nuo nuolatinio guldymo šoniukais ar pasukta galvyte g.gif dabar jam 4,5 mėn. ir viskas atsitaisė thumbup.gif nuoat žiurim, kad kuo mažiau pakreipęs galvytę miegotų. Manau, kad galvytės pailgumą labai dažnai išryškina vaikučio smulkumas, o su laiku atsiranda žandukai mirksiukas.gif ir apvalėja ne tik galvytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kevina @ 2007 01 15, 12:25)
mano sunelis irgi gime po cezario. Galvyte buvo tikrai pailga. Dabar jau 2 menesiai ir pailgumas siek tiek sumazes. Bet gal po menesio pastebejau, kad vienas galvos sonas labiau suplotas. Tai pamaniau, kad nugulejo, nes dazniausiai ant to sono guledavo. Dabar visa laika guldau ant kito sono, kad tik atsistatytu galvyte. Pasiskaicius cia, apsiraminau ir tikiuos galvyte veliau bus apvalute


Patikek, tikrai galvyte bus su laiku apvalute lotuliukas.gif Musu pupai jau 6 men su virsum, o galvyte jau senokai apvalute apvalute biggrin.gif o kai gime buvo tikrai pailga...net ilokai sakyciau...
Atsakyti
Jooo, tikrai pastebėdavau, kad taip dukružė daro, ir gan dažnai. Lialkai 2mėn. Labai mėgsta tai daryti kai guli ant vienos mano rankos, tai spokso net persivertusi- tai jos mėgstamiausia "rankinė" padėtis blink.gif .Įtariau, kad taip nėr per geriausia padėtis, bet smarkiai apie tai negalvojau. Reiks neleist bent jau dažnai tai daryt.. Beje, neurologė nieko apie tai blogo nesakė, nors maniškė ir nesirodė su tokiais "triukais" tada, o pati klaust nesusiprotėjau.
Atsakyti
sveikos mamytės
čia yra hiper tonuso pasekmė....masažuokit savo lelkas, daug dirbkite su aerobikos kamuoliu - paguldę lelką ant jo pilvuku, pamatysit kaip padeda
Atsakyti
Na musu ir taip daro kazkur nuo 5 men, ypac taip ziuri i sviestuvus, paveikslus, kurie yra auksciau, tai teko ir viena paveiksla nukabint rolleyes.gif tai labai pergyvenau, kad kas rimciau nebutu g.gif tai ejom pas neurologa ir okulista pasitikrint, bet niekur nieko blogo nepamate...
Atsakyti
QUOTE(Juuuga @ 2007 01 25, 23:12)
sveikos mamytės
čia yra hiper tonuso pasekmė....masažuokit savo lelkas, daug dirbkite su aerobikos kamuoliu - paguldę lelką ant jo pilvuku, pamatysit kaip padeda


... ar esi tikra?... nes kad vaikiukas ziuri i virsu niekad nebuciau pagalvojus, kad tai kazkas blogai. Na dairosi, na jam matyt taip patogiau laikyti dar taip sunkiai besilaikancia galvute (nes mums dar tik 2 men.). Juk jis dairosi ir taip pazista aplinka, tad ar tai nebus tik nemusu mamyciu ligu prisigalvojimai?
Bet gal tu ir teisi. Kaip tik kita savaite eisim pas daktarus, tad butinai uzklausiu apie tai.
Atsakyti
drysciau priestarauti, nieko tokio kad ziuri i virsu juk taip pat sukioja galvyte i sonus taip pat jam idomu paziureti i virsu juk viskas aukstyn kojom vaikui neiprasta! nebent tai darytu pastoviai gal sunerimti reiktu bet jei kelis kartus per diena pasidairo nieko tokio! mano vaikutis taip pat ziurineja bet matosi kad jam idomu kai pasuku i ta puse is karto nustoja reiskia kazka pamate idomaus! smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na mano mazylei 2 menesiai, o galvyte irgi vis dar pailga. kartais ji palaiko ja tiesiai, bet trumpai, nes pakausiukas apvalus ir sudetinga galvyte ilgai taip islaikyti. tikiuosi, kad ji savaime suapvales ir nereiks guldyti vaiko apramstyto pagalvelemis is visu pusiu. manau, pries musu motule Gamta nepapusi rolleyes.gif
Atsakyti
Na.manoji jau 9 menesiu,nejom pas daktarus specialiai,kai uzmiega,galvyte siek tiek atlosia atgal,o riestis jau nesiriecia.Kokia buvo stipri,tokia ir liko biggrin.gif ,matyt jai taip patogiau smile.gif .Beje,atsiliepimai i si reikala-beveik visi vaikai taip isitaiso uzmige.Bet kai pirmas vaikas,tai nezinai ir baiminiesi ax.gif .Ir nereikia nieko niekada nuteikti,kad oi,jau blogai,sakiau,maciau ir tt.Taigi aukit sveikuciai ir grazuciai.Sekmes mamytems.
Papildyta:
na,aisku,atsarga gedos nedaro niekada biggrin.gif
Atsakyti