Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

QUOTE(Tekantisaule @ 2010 07 13, 15:44)
Matau apie kiskio taukus kalbate...  ax.gif  Su mielu noru ir as ju uz uzmokesti aisku, isigyciau, tik nezinau nei kur ieskoti...  doh.gif  blush2.gif  Gal zinote kas pardavineja?  ax.gif


ieškokite pažįstamų medžiotojų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 07 13, 22:22)
ieškokite pažįstamų medžiotojų  4u.gif


Ech, gaila, tokiu nepazystam... verysad.gif
Atsakyti
7 men mergaitė atsisedus savo kedutej vis pradeda trinti galva i atlosa, taip lyg kasytusi, kas galetu buti? galvoju gal paprakaitavus buna tai niezti, bet ne? gal kas atsakys
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2010 08 24, 15:21)
7 men mergaitė atsisedus savo kedutej vis pradeda trinti galva i atlosa, taip lyg kasytusi, kas galetu buti? galvoju gal paprakaitavus buna tai niezti, bet ne? gal kas atsakys

Gali ir nuo prakaito trinti, o gali buti ir vitamino D trukumas. Manau, geriau pasikonsultuokite su gydytoja, viska geriau diagnozuos ir bus paciai ramiau. Sekmes. 4u.gif
Atsakyti
Mamos HELP. vakar netyčia mano 3 savaičių mergytė nuslydo bemaitinant, (maitinu ją pasiguldžius šonu ant šalia sudėtų pagalvių) ir aš ją greitai stvėriau už pažastų kelt ir neprilaikiau galvytės, ji atsilošė atgal ar tai labai pavojinga? netą išnaršiau ieškodama info apie tai, bet visiškai nieko nerandu, kas gali būti blogai, jei galvytė nusvyra.
pati tik pastebiu, kad ji galvutę dabar sunkiau į šonus sukinėja, pavyzdžiui kai pakeliu atsirūgt. negaliu jau, kaip man dabar neramu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2010 09 07, 18:21)
Mamos HELP. vakar netyčia mano 3 savaičių mergytė nuslydo bemaitinant, (maitinu ją pasiguldžius šonu ant šalia sudėtų pagalvių) ir aš ją greitai stvėriau už pažastų kelt ir neprilaikiau galvytės, ji atsilošė atgal  ar tai labai pavojinga? netą išnaršiau ieškodama info apie tai, bet visiškai nieko nerandu, kas gali būti blogai, jei galvytė nusvyra.
pati tik pastebiu, kad ji galvutę dabar sunkiau į šonus sukinėja, pavyzdžiui kai pakeliu atsirūgt. negaliu jau, kaip man dabar neramu  verysad.gif


Na leliukas jusu dar maziukas tai manau cia naturalu kad jis nenulaiko galvytes.O del nuslydimo...manau pasisakykite daktarei,atkreipkite demesi kaip vaikuis jauciasi ar nepasikeite .Manau neturetu labai kas blogo buti bet del ramybes uzsiiminkite daktarei apie nutikima tegul patikrina 4u.gif

Beje mano vaikuciui jau 8men.su trupuciu tai sakyciau galvytes reikaliukai jau susitvarke rolleyes.gif Megsta musu vaikinas ir toliau kaire puse labiau,bet vis dar bandome ji peraukleti ir parodyti kad ne vien i kaire galima suktis bet ir i desine mirksiukas.gif Na matysim kaip bus toliau.

Kitoms mamytems linkiu daug daug sveikatytes wub.gif
Atsakyti
Tikrai gali buti vitamino D trukumas, mums panasiai buvo, tik taip atsitiko daug anksciau...
Atsakyti
Tikrai vitamino D trukumas. Reikia kuo greiciau padidinti doze (pasikonsiltavus su gydytoju), nes gali issivystyti rachitas.
Atsakyti
as taipat manau kad cia yra rachito pozymis
Atsakyti
ir aš pritariu, kad gali būti vitamino D trūkumas
Atsakyti
o maniskis taip daro kai miegucio jau nori, tada pradeda i viska galvyte trinti ar net bumbseti, t.y. svelniai trinkteli, na nestipriai, kad neskaudetu:) senokai taip daro, tai as jau zinau, kad miegucio nori. o del vitamino D reikia atsargiai, maniskio galvyte vis prakaitavo, gydytoja vis doze didino, bet galvyte tik dar labiau prakiatavo. nuejom viena karta i poliklinika sakau galvyte vis prakaituoja, o gydytoja buvo kita, nes musiske atostogavo. ji sako, kad jau negalima didinti vit D, nes negali trukt, vasara kiap tik labai jau sauleta buvo ir dar aliejina vit davem. nusiunte kraujo tyrimo - ir atsakymas, kad vit D jau per daug! beje, perdozavimas yra daug blogiau nei trukumas. gavom gal pas kokius 4 gydytojus nueiti, kad patikrinti ar jokiu pasekmiu nera del perdozavimo, tai ir kardiologas ir visaus organu echoskopas ir t.t.
dabar duodu tik viena lasiuka aliejinio vit, bet ziuriu vel galvyte prakaituoja, taigi reiks vel tikrinti.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 09 27, 10:07)
Tikrai vitamino D trukumas. Reikia kuo greiciau padidinti doze (pasikonsiltavus su gydytoju), nes gali issivystyti rachitas.

o jus gal gydytoja busit kad taip kategoriskai diagnoze nustatet? galvytes trinimas tikrai nera 100% rachito pozymis schmoll.gif del galvytes trynimo( kai miega) i gydytojus kreipemes ir mes, bet aciu D tai ne rachito pozymis, neaisku kodel mano mazyle kai miega kartais trina galvyte, sukinedama ja i abi puses, bet net dvi gydytojos pasake kad tai ne rachitas.realiausia priezastis gali buti- netinkamas vaikiskas sampunas, nuo kurio vaikuciui niezti galvyte, arba tas pats prakaitavimas. db pakeitem vaikiska sampuna, nu ir lyg maziau jai trina, tai gal tikrai netiko senasis. stebesiu toliau, jei nepraeis sius mus pas dermatologa.taip kad mamytes, kad ir kiek vaiku turetumet, vis gi jus ne gydytojos ir negasdinkit kitu, tikraji atsakyma pades atsakyti tik gydytojas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 08 24, 22:40)
Gali ir nuo prakaito trinti, o gali buti ir vitamino D trukumas. Manau, geriau pasikonsultuokite su gydytoja, viska geriau diagnozuos ir bus paciai ramiau. Sekmes.  4u.gif

va, paklausykit triju vaikuciu mamytes, net ji jums pataria geriau i daktarus kreiptis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti