Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

mums irgi pakaušiukas buvo nusitrynes nuo galvytės sukiojimo, dabar beveik visiškai ataugęs, o dėl miegojimo tik ant nugarytės tai čia blogai? maniškis visada miega ant nugarytės, vartytis šeip moka kuo puikiausiai, kai žaidžia tai dažniausiai ant pilvuko apsiverčia, čia viena naktį buvo apsivertes ant pilvuko bet kažkaip neisitaisė tik išsibudino, tai paguldžiau atgal ant nugarytės.. o galvyte miegodamas mėgsta pasukti į dešine bet nevisada taip miega, o dažniausiai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2010 05 26, 14:10)
mums irgi pakaušiukas buvo nusitrynes nuo galvytės sukiojimo, dabar beveik visiškai ataugęs, o dėl miegojimo tik ant nugarytės tai čia blogai? maniškis visada miega ant nugarytės, vartytis šeip moka kuo puikiausiai, kai žaidžia tai dažniausiai ant pilvuko apsiverčia, čia viena naktį buvo apsivertes ant pilvuko bet kažkaip neisitaisė tik išsibudino, tai paguldžiau atgal ant nugarytės.. o galvyte miegodamas mėgsta pasukti į dešine bet nevisada taip miega, o dažniausiai..  g.gif

man atrodo, kad jūsų atveju tai tikrai gerai, neturit jokių bėdelių, viskas tvarkoj
Atsakyti
na va siandien buvom pas chirurga del kliubiuku tai pasiklausiau ir del miegojimo ant nugarytes. Tai sake kad retai taip buna, bet normalu, kad vaikas nori miegoti tik ant nugarytes, nes jam kvepuoti yra lengviau... nusiraminau truputi....
Atsakyti
Ir mane nuraminote.. mes irgi ruošiames važiuti kitą savaitę, tai dar irgi pasiklausinėsiu..
Atsakyti
Sveikos mamytes, mano mazajam menuo jis labai vercia galvyte i virsu, guledamas ir paimtas ant ranku. Nezinau ar reikia panikuoti, gal kam irgi taip buvot, prasau pasidalinti patirtimi. Aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(gelyte555 @ 2010 07 07, 20:50)
Sveikos mamytes, mano mazajam menuo jis labai vercia galvyte i virsu, guledamas ir paimtas ant ranku. Nezinau ar reikia panikuoti, gal kam irgi taip buvot, prasau pasidalinti patirtimi. Aciu is anksto.

spėju, kad aukštokas raumenų tonusas. pasikonsultuokite būtinai su gydytoja.tik neišsigąskite, čia dažnai vaikučiams taip būna.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano tigriukui beveik trys menesiai. Pries keturias savaites pastebejau, jog galvyte suka tik i desine puse. Ir kai laikai tiesiai ant ranku, ji lyg kopustelis nulinksta i ta puse.. unsure.gif Gyvename ne Lietuvoje, nulekiau pas gydytojus, nustate kreivakaklyste ir liepe masazuoti. Praejo savaite, stengiuosi guldyti ant priesingo sono, maitinti is kitos puses ir pan. Istisai masazuoju. bet vis tas pats...
Vel lekiu pas gydytojus, bet kaip suprantu jie cia problemos nemato ir pas pediatra neaisku kada priims. O jau menesis, kai mes vargstam su tuo kakliuku.
Gal turit kokiu patarimu, supermamytes?
Be to, pasiskaicius forume, apie kiskio taukus, paprasiau, jog mama ju atsiustu. Dabar jie kelias dienas guli saldytuve. Gal patartumete kaip juos tiksliai reikia naudoti. Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DoViVi @ 2010 07 10, 00:46)
Sveikos mamytes,
mano tigriukui beveik trys menesiai. Pries keturias savaites pastebejau, jog galvyte suka tik i desine puse. Ir kai laikai tiesiai ant ranku, ji lyg kopustelis nulinksta i ta puse.. unsure.gif Gyvename ne Lietuvoje, nulekiau pas gydytojus, nustate kreivakaklyste ir liepe masazuoti. Praejo savaite, stengiuosi guldyti ant priesingo sono, maitinti is kitos puses ir pan. Istisai masazuoju. bet vis tas pats...
Vel lekiu pas gydytojus, bet kaip suprantu jie cia problemos nemato ir pas pediatra neaisku kada priims. O jau menesis, kai mes vargstam su tuo kakliuku.
Gal turit kokiu patarimu, supermamytes?
Be to, pasiskaicius forume, apie kiskio taukus, paprasiau, jog mama ju atsiustu. Dabar jie kelias dienas guli saldytuve. Gal patartumete kaip juos tiksliai reikia naudoti. Aciu  rolleyes.gif

Ki6kio taukus mano tevas sanariam naudoja -juos sušildyti reikia stipriai -aišku neužvirti -pvz gali i stikline ideti ir istatyti i puode verdanti vandeni. kai taukai sušyla juos tepi, masažuoju ant skaudamos ar isitempusios vietos,dar gali merle apvynioti kad šiluma ilgiau laikytusi. na bent mano senelis taip darydavo ir tevas daro. Dar tam naudojami barsuko taukai. 4u.gif


Aishku kudykiui nedesi gi karštu tauku tai zek pagl temperatura kad nenudeginti smile.gif drinks_cheers.gif


beje o jums vitamino D neake profilaktiškai pavartoti? Mum "priraše" po viena lašeli i diena -kai karšta`ir saulėta, galima neduoti. Čia kaip supratau butent raumenu tentu tempimu ir rachito profilaktikai.. bo musu daktare itare kad kojytes mažokai atsilenkia, nors pediatre veliau apziurejus patikino kad kolkas viskas oki ir ateiti kai bus jai 3 menesiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nightmoon: 10 liepos 2010 - 19:45
Mums be kelių dienų 2 mėnesiai. Kai buvo 1 mėn. gydytoja mums nustatė rachitą. Buvo nugulėta galvytė kairėje pusėje. Padidinome vitamino D dozę - 5 lašai 2 kartus per dieną. Ir ko tik nebandėm daryti, vis tiek jis guli galvytę į kairę pusę nusukęs. eisim pas gydytoją, nes jau neramu labai
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2010 07 10, 19:40)
Ki6kio taukus mano tevas sanariam naudoja -juos sušildyti reikia stipriai -aišku neužvirti -pvz gali i stikline ideti ir istatyti i puode verdanti vandeni. kai taukai sušyla juos tepi, masažuoju ant skaudamos ar isitempusios vietos,dar gali merle apvynioti kad šiluma ilgiau laikytusi. na bent mano senelis taip darydavo ir tevas daro. Dar tam naudojami barsuko taukai. 4u.gif
Aishku kudykiui nedesi gi karštu tauku tai zek pagl temperatura kad nenudeginti smile.gif drinks_cheers.gif
beje o jums vitamino D neake profilaktiškai pavartoti? Mum "priraše" po viena lašeli i diena -kai karšta`ir saulėta, galima neduoti. Čia kaip supratau butent raumenu tentu tempimu ir rachito profilaktikai.. bo musu daktare itare kad kojytes mažokai atsilenkia, nors pediatre veliau apziurejus patikino kad kolkas viskas oki ir ateiti kai bus jai 3 menesiai.


Matau apie kiskio taukus kalbate... ax.gif Su mielu noru ir as ju uz uzmokesti aisku, isigyciau, tik nezinau nei kur ieskoti... doh.gif blush2.gif Gal zinote kas pardavineja? ax.gif
Atsakyti
Pasiskaiciau pasisakymus ir nesuprantu vieno dalyko, kodel jus gailites, kad jusu vaikeliai miega ant nugarytes? g.gif Juk dabar tik ir rekomenduojama migdyti ant nugarytes, tam kad sumazinti mirties rizika, taip vadinama staigiu kudikiu mirties sindromu (SKMS). As migdau ant nugarytes, bet kad galvytes nekreiptu tik i viena puse kaitalioju puses. Viena para i viena lovytes puse paguldau, kita para i kita puse. Ant ranku kai laikau taip pat stengiuosi keisti padetis: viena karta i viena puse, kita karta i kita puse... ir nematau jokiu problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kreveciuke @ 2010 07 13, 22:48)
Pasiskaiciau pasisakymus ir nesuprantu vieno dalyko, kodel jus gailites, kad jusu vaikeliai miega ant nugarytes?  g.gif  Juk dabar tik ir rekomenduojama migdyti ant nugarytes, tam kad sumazinti mirties rizika, taip vadinama staigiu kudikiu mirties sindromu (SKMS). As migdau ant nugarytes, bet kad galvytes nekreiptu tik i viena puse kaitalioju puses. Viena para i viena lovytes puse paguldau, kita para i kita puse. Ant ranku kai laikau taip pat stengiuosi keisti padetis: viena karta i viena puse, kita karta i kita puse... ir nematau jokiu problemu  mirksiukas.gif


as ir viasi pritariu, juk galima vartyti tai ant vienos puses tai ant kitos, nes mes irgi miegam dazniausiai ant nugarytes, bet galvyte sukiojam ir i viena puse ir i kita, todel nematau cia nieko blogo. Tuo labiau kad ir mano berniukai taip miegojo ir nieko nenutiko mirksiukas.gif
Atsakyti