Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

Mano ir dičkė, ir mažius taip sukioja, lyg sakytų ne ne ne. Aš kai klausiau daktarės, tai sakė, kad taip žaidžia. Na ir tikrai, dičkei praėjo, jokių sveikatos sutrikimų neliko. Tai su mažium tik juokiamės kartu iš to ne ne ne bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi manau,kad zaidzia smile.gif maniske irgi taip daro,kai sakom ne ne ne,arba negalima biggrin.gif
Atsakyti
maniškio mėgstamiausias užsiėmimas dar iki šiol. Kiekviena gera proga rodo tą ne ne ne. Irgi kažkur 11 mėn buvo, kai išmoko, tai pasirodė labai fainai.
Atsakyti
Pasiskaitykit


Mano dukrelė taip pat suko galvytę į vieną pusę, po to išryškėjo galvytės nugulėjimas ir veiduko asimetrija. O poliklinikoje tą patį aiškino, kad blogai prižiūriu, reikia vartyti, keisti lovytes puses ir tt. Nei neurologė, nei chirurgas nieko blogo nematė. Ir tik kai pakliuvau į Santariškes, reikalai pajudėjo. Pradėjau lankytis pas ten konsultavusią neurologę privačiai. Kainavo nemažai, bet rezultatai akivaizdūs, per keletą procedūrų ji atstatė kaukolės kaulų poslinkį, beveik išnyko veiduko asimetrija ( tik aš įžiūriu, pašaliniai net neįtaria). Masažus ir mankštelę dabar darome kartą į mėnesį vieną , palaikomąją procedūrą. Namie pati taip pat darau pratimus, kaip rodė daktarė. Tikiu, kad viskas bus gerai. O jei būčiau nieko nedariusi, būtų tekę ateityje operuoti.
Todėl patariu visoms mamoms nelaukti, kol savaime praeis, nes gali ir nepraeiti, o reikalauti masažo ir kineziterapijos. Jei nepavyksta gauti nemokamų, susiraskit poliklinikoje vaikų kineziterapeutes ir tarkitės su jomis asmeniškai. Juk vaikų sveikata svarbiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaškė: 14 gegužės 2010 - 11:58
Sveikos mamytes,
radau sita temele, nes ieskaujau info ar normalu, kad mano mergina visada nori miegoti tik ant nugarytes (1 menesiukas jai) o galvyte pasukus ant sono. Suka i abi puses. Kazin ar cia nieko blogo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 05 14, 17:58)
Sveikos mamytes,
radau sita temele, nes ieskaujau info ar normalu, kad mano mergina visada nori miegoti tik ant nugarytes (1 menesiukas jai) o galvyte pasukus ant sono. Suka i abi puses. Kazin ar cia nieko blogo g.gif


mano vaikutis irgi miegodamas sukdavo tik i viena puse,tai mes pradejome pries kiekviena miegeli guldyti vienon ir kiton pusen,kaskart keisdami...keleta naminiu manksteliu darome ir eisim rodyti gydytojei kuri turetu paskirti kelis masaziukus kad pamokytu mus kakliuko raumenukam sustiprinti...tikiuosi labai kad pades blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 05 14, 17:58)
Sveikos mamytes,
radau sita temele, nes ieskaujau info ar normalu, kad mano mergina visada nori miegoti tik ant nugarytes (1 menesiukas jai) o galvyte pasukus ant sono. Suka i abi puses. Kazin ar cia nieko blogo g.gif

Visiškai normalu. Būtų blogiau, jei suktų tik į vieną pusę.
Atsakyti
QUOTE(Ramaškė @ 2010 05 18, 11:53)
Visiškai normalu. Būtų blogiau, jei suktų tik į vieną pusę.


Musiskis ir suko i viena puse tik, bet pakeitem miegojimo puse lovelej ir susitvarke
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 05 14, 18:58)
Sveikos mamytes,
radau sita temele, nes ieskaujau info ar normalu, kad mano mergina visada nori miegoti tik ant nugarytes (1 menesiukas jai) o galvyte pasukus ant sono. Suka i abi puses. Kazin ar cia nieko blogo g.gif

mano iki šiol miega tik ant nugaros, nes jamnuo gimimo žemas raumenų tonusas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miracle_mira @ 2010 03 16, 15:03)
Pas mus ir nuguletas pakausiukas, tikiuosi, kad kai prades vartytis pamegs miegoti ant soniuko, tai issilygins galvyte... nes dabar tai miega tik ant nugaros, jam tik taip patogu  doh.gif

Turim tokia pat bedele-ka nedariau,tik ant nugarytes miega,visa laime,kad dar keicia puses kai miega,tai i viena pasuka,tai i kita....Bet pakausiukas matos nuguletas,aisku nedaug,bet.....-buvo padidine vitamino D.... -eisim pas gydytoja ziuresim ka sakys,lyg gereja galvike,bet nezymiai dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 19 gegužės 2010 - 00:18
turim klausima: ar turi 1,5 men amziaus vaikas kelt galvyte?
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2010 05 19, 02:16)
Turim tokia pat bedele-ka nedariau,tik ant nugarytes miega,visa laime,kad dar keicia puses kai miega,tai i viena pasuka,tai i kita....Bet pakausiukas matos nuguletas,aisku nedaug,bet.....-buvo padidine vitamino D.... -eisim pas gydytoja ziuresim ka sakys,lyg gereja galvike,bet nezymiai dar...


Musu pakausis buvo stipriai nutrintas, nes labai sukinejo ir tryne i patalus galvyte. Bet po kiek laiko praejo (matyt, atsibodo) ir plaukuciai graziai ataugo. Manau, kad nera ko pergyventi. Mum ir buvo padidine vitamino D doze, nes mano, kad galvytes trynimas yra rachito pozymis, bet jai vaikelis yra stiprus, tai manau, kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti