Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

QUOTE(star_ka @ 2010 03 16, 17:48)
Ir man butu idomu suzinot 4u.gif Nes pas mus taip pat nuguleta ir net vienas zandukas atrodo didesnis. unsure.gif


Pas mus ir nuguletas pakausiukas, tikiuosi, kad kai prades vartytis pamegs miegoti ant soniuko, tai issilygins galvyte... nes dabar tai miega tik ant nugaros, jam tik taip patogu doh.gif
Atsakyti
Mano sūneliui jau 7 mėnesiukai ir galvytė gan stipriai nugulėta, nes kai gimė miegodavo tik ant nugarytės ir galvą pasukęs į vieną pusę. Neurologė sakė, kad iki metų maždaug turėtų išsitiesinti. Tikiuosi, kad taip ir bus, nes labai neramu g.gif
Atsakyti
Pas mus irgi tokia pati bedele,sunelis suka tik i desine puse unsure.gif bandom visokiais budais ji kalbinti is kitos puses , kabinam zaisliukus taip kad ziuretu i kaire bet jis kaip uzsispyres sukasi i desine...oi neramu man del to g.gif sunui greit bus 3men. kita savaite bandysiu klausti gydytojos kad paziuretu,tikiuosi nebus nieko rimto rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Mano sunus irgi miega tik ant nugarytes ir jau susiplojo pakausiukas. As labai tikiuosi kad issilygins su laiku. gydytoja nieko nepasake, tik paskyre vienu lasiuku daugiau vitamino D. mums dbr 2menesiai.
Atsakyti
QUOTE(asta.s @ 2006 03 26, 00:54)
Susidureme su jauniems tevams budingom problemom, ieskom kas negerai musu kudikiui.
Paemus ant ranku dukryte suka galvyte tik i viena puse, i kita ne. Bandant priverstinai, pradeda irzti, nors kai ant lovos guli gali sukineti i abi puses.
Klausimas ar jau sunerimti ar tai normalu ?

Mes turim tokia pat problema g.gif O mums atsitiko todel, kad kai maitinu vaikeli, visada maitindavau pasiguldziusi ant kaires rankos blush2.gif taip lengviau, o gydytoja liepe guldyti mainant rankas ir taip maitinti. Ziuresim ar reikalai pasitaisys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evenvelita24 @ 2010 04 05, 11:25)
Mes turim tokia pat problema g.gif O mums atsitiko todel, kad kai maitinu vaikeli, visada maitindavau pasiguldziusi ant kaires rankos blush2.gif taip lengviau, o gydytoja liepe guldyti mainant rankas ir taip maitinti. Ziuresim ar reikalai pasitaisys g.gif

mums buvo lygiai tas pats. labai smarkiai nugulėta... dabar pipirui astuoni mėnesiai, tai palukučiai atauginėja nugulėtoje pusėje, jau, bent vizualiai, lyginasi ta galvytė...
Atsakyti
Sveikos mamytes, paskaiciau sia tema ir negaliu pasakyti nieko paguodziancio. Mano sunui nuguleta galvyte ir kur tik nesikreipiau, bet daktarai sake isaugs g.gif . Mums jau du metukai, bet deje, galvyte taip ir neatsitaise. Mano nuomone, jei jau nugulejo, tai taip ir liks verysad.gif. Guozia tai jog pas mus ilgi plukuciai, vizualiai nesimato.
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 04 05, 16:29)
mums buvo lygiai tas pats. labai smarkiai nugulėta... dabar pipirui astuoni mėnesiai, tai palukučiai atauginėja nugulėtoje pusėje, jau, bent vizualiai, lyginasi ta galvytė...


o tai darot kazka, kad galvyte lygintusi, ar ne?..

QUOTE(gederika @ 2010 04 20, 23:53)
Sveikos mamytes, paskaiciau sia tema ir negaliu pasakyti nieko paguodziancio. Mano sunui nuguleta galvyte ir kur tik nesikreipiau, bet daktarai sake isaugs g.gif . Mums jau du metukai, bet deje, galvyte taip ir neatsitaise. Mano nuomone, jei jau nugulejo, tai taip ir liks verysad.gif. Guozia tai jog pas mus ilgi plukuciai, vizualiai nesimato.

tai pas jus tiesiog tik pati galvyte nuguleta, ar ir suka i viena puse daugiau ja?..

nes, manau, kad Problem yra tada, kai vaikas suka galva daugiau i viena puse... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linyte737 @ 2010 04 21, 10:58)
nes, manau, kad Problem yra tada, kai vaikas suka galva daugiau i viena puse...  blush2.gif

pakalbekit su gyd gal jusu atveju padetu manksteles, manau kad cia taip vadinama laiudyje kreivakaklyste,kai kaklo vieni raumenukai daugiau isvystiti negu kitos puses, mums taip buvo ,palankem manksteles dabar viskas thumbup.gif dar gyd vaikiuka liepe guldyti viena savaite viename lovytes gale, kita kitame, ir tokiu budu priverstinai kad lavintu abi kakliuko puses g.gif
Atsakyti
Sveiki, mano dukryte irgi mego ant vienos puse guleti, tai gydytoja patare kas dvi savaites keisti miegojimo puses lovyteje. Ir tikrai padejo. O siaip tai pati pastebejau, kad nesiodami vaika ant ranku patys jam primetame mums patogia puse, pastebekite save patys. Man pavyzdizui yra patogiau nesiot vaika kai svoris daugiau ant kaires rankos, ir automatiskai gaunasi, kad liale ziuri labiau i desine puse. O tiems, kuriu vaikuciau miega galvyte uzriete ir megsta ziureti i virsu, galiu patarti vaikui nakciai deti pagalve, ta kur buna lialiams. Maniske taip dare ir musu gydytoja sake, kad isaugs. O masaziste patare ir viskas susitvarke. Nors sako, kad maziesiems pagalviu nereikia, bet praktika ir teorija ne visada koja kojon eina.
Atsakyti
Mielos mamos, kas cia pasidare mano zuikiui unsure.gif Dabar dukrytei eina vienuoliktas menuo ,ropoja ,jau bando stotis , vienu zodziu guvi ir protinga mergaite , bet uzejo jau trecia diena kazkoks galvytes sukiojimas .Jau net neramu , tipo snekam ne ne ne ir sukioja i abi puses.Ir nesuprantu ar cia zaidimas ar kas cia gali buti????
Atsakyti
QUOTE(ŽanetaKava @ 2010 05 12, 22:51)
Mielos mamos, kas cia pasidare mano zuikiui unsure.gif Dabar dukrytei eina vienuoliktas menuo ,ropoja ,jau bando stotis , vienu zodziu guvi ir protinga mergaite , bet uzejo jau trecia diena kazkoks galvytes sukiojimas .Jau net neramu , tipo snekam ne ne ne ir sukioja i abi puses.Ir nesuprantu ar cia zaidimas ar kas cia gali buti????


Nezinau kiek cia tiesos, et esu girdejusi, kad gali buti del vit d stygiaus. Bent jau mano drauge kai buvo pradejusi duoti po 1 lasiuka, taip vaikas elgesi. Pdidinus vit d kieki, nustojo sukioti galvyte.
O siaip pasiteiraukite savo gydytojos.
Atsakyti