Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

Mano mazylis buvo nugulejes galvyte verysad.gif ir suko ja i viena puse,kad ir ka bedariau,vistiek i ta pacia puse ziuri nors tu ka doh.gif laukiam fizioterapistes rytoj,ziuresim ka sakys g.gif ir toliau viska bandau,kad tik i kita puse ziuretu,bet sunkiai..jei uzmigusio galvyte pasuku,tai uz keliu minuciu jis ja atgal doh.gif labai tikiuosi kad viskas issipres..gal kukriai panasiai buvo???
Atsakyti
sveikutes mano dukryte taip pat nugulejus galvyte verysad.gif nors ir stengiaus kad taip neatsitiktu vis stengdavausi guldyti ant skirtingu soniuku .bet deje ji ir nugalujo galvyte ir suka ja i viena puse. apziurejes pediatras patare kai miega guldyti ne ant skirtingu soniuku o skirtingu lovytes galu. ta puse kur vaikas suka galvyte tiesiog uzdengti balta paklode o i ta puse kur reikia sukti prikabinti ryskesniu daiktu kad vaikuciui butu idomu ziuret . ir dar liepe padidinti vitamino d kieki. rolleyes.gif tikiuosi viskas susitvarkys
smile.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elingute1: 18 sausio 2010 - 12:49
Sveikos mamytes 4u.gif buvo pas mus fizioterapiste siandien,apziurejo ir pasake kad progresas yra,kad jis jau daugiau i gera puse suka galvyte ax.gif ir liepe daugiau guldyt ant pilvelio ir kad jis ziuretu geraja puse,nes kai ant pilvelio sake lankstesnis kaklas buna..tai taip ir darau,pasiguldau ir snekinu as mazaji i ta gera puse kur nenuguleta,pridedu zaislu ten ir tv ijungiu,kad jis kuo daugiau ten ziuretu..labai tikiuosi kad viskas susitvarkys!! rolleyes.gif o kai miega,tai vis kovoju..as pasuku jo galvyte,jis ja atgal burbedamas pasuka..o sian ryte atsikelus ziuriu,ogi vyrukas ant sono parpia ant tos blogos puses ir nors tu ka jam g.gif tai taip ir kariaujam kasdien mes doh.gif
Atsakyti
Mano mazius uzmigo,kovojom kovojom,bet jis laimejo verysad.gif kol nedaviau pasukt galvytes,taip kaip jam patogu tol rekavo doh.gif nezinau,kaip toliau su juo cia bus.. verysad.gif
Atsakyti
labai svarbu keisti ne tik šoniukus kai kūdikis guli bet ir galvūgalio padėtį, rankas maitinant ir nešiojant ir tt. Juk tėvams kartais patiems patogiau nešioti ant kažkurios rankos. Maniškės galvytė buvo labiau palinkusi link dešinio peties, čia geras pvz kaip nešiot vaikiuką - http://blog.premaman...sto-komentaras/
smile.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės 4u.gif

Mažylis neramus, tai labai prabėgom ne visą tėmelę peržiūrėjau. Norėjau paklausti, gal kuriai taip buvo. Mažajam pusė metukų. Jau kelinta naktis iš eilės miega ant šoniuko atsigulęs ir labai jau užrietęs galvytę, bandau miegantį paguldyti tiesiai - arba nesileidžia, arba tiesiai paguldytas vėl po kelių minučių LABAI užriečia galvytę. Kodėl taip yra ir ką daryti?

O dėl sukimo į vieną pusę galvytės - tikrai labai padeda masažiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2010 01 23, 19:25)
Sveikutės mamytės  4u.gif

Mažylis neramus, tai labai prabėgom ne visą tėmelę peržiūrėjau. Norėjau paklausti, gal kuriai taip buvo. Mažajam pusė metukų. Jau kelinta naktis iš eilės miega ant šoniuko atsigulęs ir labai jau užrietęs galvytę, bandau miegantį paguldyti tiesiai - arba nesileidžia, arba tiesiai paguldytas vėl po kelių minučių LABAI užriečia galvytę. Kodėl taip yra ir ką daryti?

O dėl sukimo į vieną pusę galvytės - tikrai labai padeda masažiukai  4u.gif


MAtyt jam taip patogu, kiekvienas is musu turim sau patinkancia miegojimo poza, jei mazylis siaip sukineja galvyte i visas puses, laiko ja tiesiai, manau nera cia ko nerimauti smile.gif bet gali uzsiminti daktarei del visa ko smile.gif
Atsakyti
gal kas žinot, ar nugulėta galvytė su laiku išsilygina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(As_ta @ 2010 01 24, 13:07)
MAtyt jam taip patogu, kiekvienas is musu turim sau patinkancia miegojimo poza, jei mazylis siaip sukineja galvyte i visas puses, laiko ja tiesiai, manau nera cia ko nerimauti smile.gif bet gali uzsiminti daktarei del visa ko smile.gif


Labai ačiū už pasisakymą. 4u.gif Na iš dalies gal ir išties jam taip patogu. Bet kad jis tą galvytę LABAI jau smarkiai atlošęs miega. Reikės rytoj daktarei pasiskambinti.
Atsakyti
Mano sunaiteliui jau 2 men., kartais riecia galvyte ir taip ziuri ir ant ranku rieciasi, bet daba jau maziau nei pries menesi.Vat as buvau pas 3 neurologus ir visi vienbalsiai tvirtino, kad smegenytese viskas normaliai, raumenu tonusas truputi padidejas, bet nei masazu nei ko kito nepasiule. Sako isaugs ir nedaryti is vaiko ligonio unsure.gif .
Atsakyti
Skyrelis vadinasi "Bedos del galvytes", nors jokiu bedeliu mes neturime, taciau noreciau kitu mamu paklausti, nuo kada jos savo kudikiams pradejo naudoti pagalvytes po galva? Nes mano 5 men sunelis miega tik ant soniuko, tai vieno, tai kito, o ant nugaros jam neina miegoti, tada ties uzmigimo riba svyra galva i kuri nors sona ir prasibudina, na kaip ir suaugusiems kaip buna kai pvz prie stalo uzmiega, galva tik kapsi ir pabunda smile.gif migdau vaikuti ant kokosinio ciuzinuko loveleje, sakau jeigu padeciau plona, minkstute pagalvyte, ar neatsirastu kupra vaikui, aar dar kas nors blogai nuo pagalves, nes ji juk nerekomenduojama iki metuku ax.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 01 24, 13:39)
gal kas žinot, ar nugulėta galvytė su laiku išsilygina? g.gif


Ir man butu idomu suzinot 4u.gif Nes pas mus taip pat nuguleta ir net vienas zandukas atrodo didesnis. unsure.gif
Atsakyti