Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

sveikos, gal kam nors taip buvo, dukryte sukioja galvyte i salis tarsi sakytu "nenene", dazniau kai buna pavargus, bet siaip tas gali vykti bet kada. rachito tikrai nera..prasidejoapie penkta mensi, vienu metu lygtai buvo apmazeje, odabar vel...jau 8 men. gyd sako kad taip zaidzia, nu bet mum su vyru nepanasu g.gif pasidalinkinkit patirtim, nes mum jau neramu...
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2008 12 08, 11:59)
sveikos, gal kam nors taip buvo, dukryte sukioja galvyte i salis tarsi sakytu "nenene", dazniau kai buna pavargus, bet siaip tas gali vykti bet kada. rachito tikrai nera..prasidejoapie penkta mensi, vienu metu lygtai buvo apmazeje, odabar vel...jau 8 men. gyd sako kad taip zaidzia, nu bet mum su vyru nepanasu  g.gif pasidalinkinkit patirtim, nes mum jau neramu...

Pas mus buvo ta pati situacija.Gydytoja sake,kad tai pirmi rachito pozymiai.
Prakaituoja galvyte ir jai niesti.Taip ji kasosi.
Liepe didinti vitamino D doze.Po dvieju savaiciu viskas susitvarke. thumbup.gif
Ji liovesi sukioti galvyte lotuliukas.gif
Mes stengemes,kad jai nebutu karsta,geriau jau truputi vesiau,o ypatingai,
kai ji miega. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2008 12 08, 12:15)
Pas mus buvo ta pati situacija.Gydytoja sake,kad tai pirmi rachito pozymiai.
Prakaituoja galvyte ir jai niesti.Taip ji kasosi.
Liepe didinti vitamino D doze.Po dvieju savaiciu viskas susitvarke. thumbup.gif
Ji liovesi sukioti galvyte lotuliukas.gif
Mes stengemes,kad jai nebutu karsta,geriau jau truputi vesiau,o ypatingai,
kai ji miega. biggrin.gif


jusiske turbut sukiojo galvyte guledama? o musu ne... ir apskritai neprakaituoja, momenelis baigia uzaugti, gyd sake tikrai nematau rachito pozymiu. schmoll.gif o sukioja galvyte kai sedi, ant ranku buna, zaidzia guli ant pilvuko,zodziu belekada va del to ir neramu...nes priezastis neaiski g.gif
Atsakyti
Jai neramu paprasykit siuntimo pas neurologe bus ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2008 12 08, 12:15)
Pas mus buvo ta pati situacija.Gydytoja sake,kad tai pirmi rachito pozymiai.
Prakaituoja galvyte ir jai niesti.Taip ji kasosi.
Liepe didinti vitamino D doze.Po dvieju savaiciu viskas susitvarke. thumbup.gif
Ji liovesi sukioti galvyte lotuliukas.gif
Mes stengemes,kad jai nebutu karsta,geriau jau truputi vesiau,o ypatingai,
kai ji miega. biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 12 08, 12:50)
Jai neramu paprasykit siuntimo pas neurologe bus ramiau mirksiukas.gif


planuojam eit, ziuresim ka pasakys...bent jau del sventos ramybes smile.gif

gal yra dar mamyciu kuriu vaikuciam panasiai buvo? o gal cia musu gyd tiktai nemato rachito nebezinau jau ...ji apskritai liepe d vit nebeduoti, tik zuvu taukus....
Atsakyti
mano maziukas po skiepuku dvieju kelias dieneles sukinejo galvyte pries naktini miega ir kai valgydavo pietukus, tai irgi buvo neramu, bet kai klausiau neurologes tai sake, kad gal vaikas buvo issigandes ar skaudejo ka nors, gal biski sustresavo, gal ir tavo dukrytei panasiai yra. vakar pries miegiuka vel sukinejo, bet snd jau nieko, gal jam taip patinka taip daryti, bet va man tai visai nepatinka, jei dar kada dazniau taip darys tai reikes konsultuotis su daktarais
Atsakyti
mum irgi taip darosi, jau koki menesi, dazniausiai pries uzmiegant ir miegucio metu. kaip tik pradejo nakti sukiot, tai mano naktys bemieges, visas dvi savaites, paskui ramiau pasidare, gerem vaistuku, nepadejo, dabar geriam mikstura, ziuresim.. labai jau noriukad padetu, nes baisiai neramu
Atsakyti
QUOTE(Rasmecka @ 2008 12 08, 17:51)
mum irgi taip darosi, jau koki menesi, dazniausiai pries uzmiegant ir miegucio metu. kaip tik pradejo nakti sukiot, tai mano naktys bemieges, visas dvi savaites, paskui ramiau pasidare, gerem vaistuku, nepadejo, dabar geriam mikstura, ziuresim.. labai jau noriukad padetu, nes baisiai neramu

o tu konsultavaisi su neurologe kas galetu buti? nes maniskis, tai tik keleta dieneliu taip dare, tikiuosi daugiau nepasikartos
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2008 12 08, 14:45)
mano maziukas po skiepuku dvieju kelias dieneles sukinejo galvyte pries naktini miega ir kai valgydavo pietukus, tai irgi buvo neramu, bet kai klausiau neurologes tai sake, kad gal vaikas buvo issigandes ar skaudejo ka nors, gal biski sustresavo, gal ir tavo dukrytei panasiai yra. vakar pries miegiuka vel sukinejo, bet snd jau nieko, gal jam taip patinka taip daryti, bet va man tai visai nepatinka, jei dar kada dazniau taip darys tai reikes konsultuotis su daktarais


tai va man irgi visai nepatinka verysad.gif as pastebejau kad sukioja galvyte kai buna pavargus dazniau, bet nebutinai...buna dienu kad visai nesukioja, bet buna kad intensyviai. zodziu, jau uzsiregistravom pas neurologa, gal pasakys su kuo tai susije...tikimes, kad nieko rimto daugiau nusiskundimu kaip ir neturim dideliu...
Papildyta:
QUOTE(Rasmecka @ 2008 12 08, 17:51)
mum irgi taip darosi, jau koki menesi, dazniausiai pries uzmiegant ir miegucio metu. kaip tik pradejo nakti sukiot, tai mano naktys bemieges, visas dvi savaites, paskui ramiau pasidare, gerem vaistuku, nepadejo, dabar geriam mikstura, ziuresim.. labai jau noriukad padetu, nes baisiai neramu


kokius vaistukus geriat? ar konsultavotes su neurologu?
Atsakyti
mes sukiojam galvele kai nenori valgyti ar zaisliuko kokio,nemanau kad sio atveju yra kokia problema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norkuniene @ 2008 12 10, 09:44)
mes sukiojam galvele kai nenori valgyti ar zaisliuko kokio,nemanau kad sio atveju yra kokia problema ax.gif


Jusu mergaites galvytes sukiojimas, kai reiskiamas nepritarimas, yra kaip ir privalus tokio amziaus vaikui, ta juk ir jus suprantate, o temos autore susirupinusi visai kitokio pobudzio galvytes sukiojimu. Beje, mano manymu, neurologo konsultacija butina del pastarojo atvejo.
Atsakyti