Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

mylimuke viska teisingai parase
ir musu mazylei tas pats buvo, matau, kad ir draugu maziukui tas pats, bet tai per menesiuka kita praeina, tikrai nereikia gasdintis be reikalo 4u.gif
Atsakyti
aš būsiu tikrai bjauri ir pagąsdinsiu blush2.gif Mano pažįstamiems taip buvo...ilgai nesikreipė ir rezultatas buvo cerebralinis paralyžius verysad.gif todėl temkite savo leliuką pas pačius geriausius spec. nes maniškiai-ženkliai pavėlavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 07 11, 01:01)
aš būsiu tikrai bjauri ir pagąsdinsiu blush2.gif Mano pažįstamiems taip buvo...ilgai nesikreipė ir rezultatas buvo cerebralinis paralyžius verysad.gif todėl temkite savo leliuką pas pačius geriausius spec. nes maniškiai-ženkliai pavėlavo verysad.gif


o kada jie pastebejo?
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 07 11, 01:01)
aš būsiu tikrai bjauri ir pagąsdinsiu blush2.gif Mano pažįstamiems taip buvo...ilgai nesikreipė ir rezultatas buvo cerebralinis paralyžius verysad.gif todėl temkite savo leliuką pas pačius geriausius spec. nes maniškiai-ženkliai pavėlavo verysad.gif

Nu jau, nu jau cerebrinis paralyzius blink.gif gi cebreriniam paralyziui yra daug niuansu atsirasti, gi gyd. kas menesi stebi kudiki plius sesute, tai kaip niekas nepastebejo, cia jus truputi man atrodo pagrazinot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2008 07 11, 10:00)
Nu jau, nu jau cerebrinis paralyzius  blink.gif  gi cebreriniam paralyziui yra daug niuansu atsirasti, gi gyd. kas menesi stebi kudiki plius sesute, tai kaip niekas nepastebejo, cia jus truputi man atrodo pagrazinot  lotuliukas.gif


nu va as irgi galvoju kad kazkaip keistai cia g.gif maniski neurologe apziurejo, sake nueit pas ortopeda, bet taip pat, kad nieko baisaus nemato, kad cia daugiau iprotis
del tu paralyziu tai cia jau labai riebiai pasakyta verysad.gif
Atsakyti
mes nuo pat gimimo sukom galva i viena puse ir miegojo pastoviai ant vienos puses.net is vienos kruties nezindydavo kur pries ta puse reikedavo galva sukti.buvom pas ortopeda.kreivakaklystes nerado.sake taikyti rezima kad kuo dazniau suktu i kita puse galva.maitinti is tos kitos puses.lovyte perstumti,sviesos saltinius pertvarkyti kad kitaip ziuretu.ir mums dabar beveik 6men mes jau seniai miegam sukam i visas puses vienodai.taip kad negasdinkit mamu su cerebraliniais paralyziais.daznai vaikai suka galva i viena puse.
Atsakyti
QUOTE(LISTUKE @ 2008 07 11, 12:29)
mes nuo pat gimimo sukom galva i viena puse ir miegojo pastoviai ant vienos puses.net is vienos kruties nezindydavo kur pries ta puse reikedavo galva sukti.buvom pas ortopeda.kreivakaklystes nerado.sake taikyti rezima kad kuo dazniau suktu i kita puse galva.maitinti is tos kitos puses.lovyte perstumti,sviesos saltinius pertvarkyti kad kitaip ziuretu.ir mums dabar beveik 6men mes jau seniai miegam sukam i visas puses vienodai.taip kad negasdinkit mamu su cerebraliniais paralyziais.daznai vaikai suka galva i viena puse.


saunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 07 11, 01:01)
aš būsiu tikrai bjauri ir pagąsdinsiu blush2.gif Mano pažįstamiems taip buvo...ilgai nesikreipė ir rezultatas buvo cerebralinis paralyžius verysad.gif todėl temkite savo leliuką pas pačius geriausius spec. nes maniškiai-ženkliai pavėlavo verysad.gif

As irgi pabusiu labai bjauri ir pasakysiu,kad tevai patys kalti,kad ilgai nesikreipe. Juk jie visa laika buna su vaiku ir gali pastebeti,kas negerai. O tos kelios minutes per menesi pas gyd mazai ka reiskia. Tevai turi bendradarbiauti su gydytojais ir issakyti visus pastebejimus.

Beje,mamkos, ar kurios is jusu vaikuciui buvo paskyre masazus del kakliuko? ax.gif
Atsakyti
Na, o as nematau cia nieko tokio baisaus.. O kaip jums pacioms patogiau miegoti? I kuria puse sukat savo galva? Taip ir kudikelis.. Manasis visus 2 menesius uzmigdavo ir miegodavo tik ant desines puses, o dabar viskas savaime susitvarke. Konsultavausi ir su gydytoju, jis tik pabreze, kad tai naturali kudikio busena; beabejo, reikia lavinti ir kita galvytes puse: maitinant reikiama krutimi, rodant zaislus i norima puse palenkti galvyte ir pan.. Nepergyvenkit, viskas susivarkys! Bent jau mums siu problemu nuo 3men nebera.
Atsakyti
Na, o mano mazei jau virs 3 men, galvyte tai normaliai sukineja i abi puses kai guli ant nugarytes ar ant pilvelio. O va kai paimu nesioti ja stacia, tai visada galvyte suka tik i desine puse, ir niekaip as jos negaliu pasukti i kaire, galva tarsi surakinta, kad ir kiek as ja dominciau, kalbinciau is kaires, nesuka ir viskas. Gal kam taip buvo?
Atsakyti
na va praejo menuo nuo temos uzvedimo, situacija beveik nesikeicia, buvaui pas kelis daktarus, sake cia iprotis, bet mes jo niekaip neatsikrarom doh.gif
sukiot jis ja sukioja i abi puses, bet i desine mieliau ir miega jau dabar tik an desnes doh.gif o ko tik as nedariau ir vistie tas pats doh.gif
tikiuosi, kad isaugs
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(baggyra @ 2008 08 04, 10:39)
na va praejo menuo nuo temos uzvedimo, situacija beveik nesikeicia, buvaui pas kelis daktarus, sake cia iprotis, bet mes jo niekaip neatsikrarom doh.gif
sukiot jis ja sukioja i abi puses, bet i desine mieliau ir miega jau dabar tik an desnes doh.gif o ko tik as nedariau ir vistie tas pats doh.gif
tikiuosi, kad isaugs



musu merginai 3 men., ji irgi labiau suka i desine puse...bet kiek pastebejaau tai musu paciu klaida, dazniausiai ja nesiojam ant desines rankos (mum naturaliai taip patogiau) ir vaikui aplinka gaunasi desinej... bet jei reikia ji be jokiu problemu suka galvyte ibi puses (ypac jei televizorius kalba kairej pusej) biggrin.gif
Atsakyti