Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

Mano sūnui taip buvo. Tai neurologė net darė galvos echoskopiją, kai jam buvo apie 3-4 mėn. ir padarė išvadą, kad jam gali būti hipertenzinis sindromas, nes man nėštumo metu buvo aukštas krauspūdis. Tai gyd. man paaiškino, kad galvytę jis verčia atgal, nes jam taip patogiau, nejaučia tada galvytės spaudimo. Tai ji priskyrė mums vaistukų Diakarb ir Asparkam. Vieni jų šiek tiek varė šlapimą, o kiti buvo kalio šaltinis, nes kai varo šlapimą iš organizmo išsivaro Kalis, o tada silpsta širdis. Vaistus mes gėrėm gal porą mėn. paskui viskas OK. Taip pat liepė matuoti jo galvytės apimtį, kad ji neaugtų pergreit dėl tos pačios priežasties. Šiaip, pastebėjus galvos vertimą atgal, rekomenduoju kreiptis į neurologą.
Atsakyti
o patiems negalima daryti kokiu svelniu masaziuku?gal zinot nuoroda kur galima butu pasiziuret?
Atsakyti
Mano maziukas irgigime su laaabai pailga galvute.Siuo metu man jau beveik 3 menesiukai ir galvute jau beveik apvali.Nesijaudink viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
neseniai pastebejau, kad mazoji guledama ant nugarytes pradejo riesti galva aukstyn na tipo uzvercia lyg noretu i pakausi paziureti... ar kam taip yra?
Atsakyti
Gali būti, kad padidėjęs raumenų tonusas.
Pasirodykit gydytojui.
Atsakyti
Mano mažiukas irgi riečia galva atgal guledamas ir niešiodamas ant rankų.Bet aš negalvojiu,kad gali būti kažkas netaip schmoll.gif Manau,kad čia dėl smalsumo,jam įdomu pasižiūreti.Tikrai neverta pergyventi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aišku, galima nematyti problemos. Bet jeigu ji yra, nereikia užsimerkti. Na, dėl šventos ramybės...
O kaip su kitais raumenukais? Ar dažnai būna sugniaužę kumštukus, sulenkę kojytes ir rankytes?

P.S. Pas mano dukrą buvo padidėjęs raumenų tonusas, tai galvos rietimas atgal yra vienas iš požymių. Lankėm masažus ir viskas susitvarkė wink.gif
Atsakyti
Musu mergina tai guledama irgi riecia galvyte, bet manau kad ji tik bando apsiverst ant pilvuko g.gif
Atsakyti
mums taip buvo, ypac nesiojant ant nugarytes, taip issiriedavo.
neurole sake, kad del padidejusio raumenu tonuso, pradejom daryti masaziukus ir gan greitai baigesi tokiu "cirkai" smile.gif
Atsakyti
rankytes atgniaustos ir megsta i salis isskest smile.gif lyg pasauli apkabint noretu bigsmile.gif
rytoj keliausim pas gyd tai pasiteirausim kas cia ir kaip
Atsakyti
mano vaikas taip dare nuo gimimo.Ieskojom net vandenes,nes tai vienas is pozymiu.Aciu dievui neradom,neradom ir kitokiu ligu.Tonusiukai gal buvo kiek didesni.Bet mano vaikui jau beveik 10 men ir jis vis dar megsta guleti atloses galvyte ax.gif taigi nereikia iskarto pripaisyti ligu,bet su gydytoju aptarti butina rolleyes.gif
Atsakyti
mus tai irgi neramino, nes riesdavosi iki negalejimo ir nesiojama, ir guledama, bet jei jokiu kitu blogu dalyku nepastebit, tai cia tik del tonuso
masazu, deja, nedarem, nes cype, klyke, dabar mazylei jau 7 menesiai, labai judri aktyvi, ir tonusas savaime beveik susinormalizaves, tik dar islikes rietimasis kartais miegant

o pliusas is viso to, kad tokiais atvejais mazyliai anksti pradeda laikyti galva ir vartytis, nes pirmieji apsivertimai del to rietimosi gaunasi nesamoningi, o paskui jau ir malonuma pajaucia wink.gif
Atsakyti