Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

QUOTE(pliusiukas @ 2008 01 20, 17:16)
o jus guldot maziukus  (iki 1 men ) ant nugarytes, kad galvyte butu tiesiai?



siulau toki maziuliuka leliuka kol kas guldyti tik ant sono, kad jei atpiltu jam butu lengviau smile.gif o ant nugarytes guldyti tik paciai priziurint. bent jau taip mane pamoke ligoninej, kad iki menesiuko leliukas visalaik turi gulet ant sono, kad nepaspringtu. nors kiek zinau - tai kiekvienoj ligoninej skirtingai moko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Novembermama @ 2008 01 19, 02:51)
Mano 2 men. sunaus galvyte "susiplojo" desineje puseje, nes jis megsta miegoti ant tos puses. Guldau as ji ant kitos puses, bet nakti jis kazkaip sugeba apsiversti ant nugarytes ir buna pasukes galvyte vel ant jo megstamiausios puses, galiu ramstyti ji kuo noriu, nelabai kas padeda. Gal kas zinot, ar galima istaisyti ta "susiplojima" kokiu budu?


Mano mergina iki beveik 3 men. irgi labai mego laikyti galva pasukusi i desine puse, jau maniau, kad kreivakaklyste. Parodem ortopedui, jis patare daryti du paprastus pratimukus kiekviena karta vystant ir viskas bus O.K. Labai neilgai dariau tuos pratimukus - gal tik savaite ir viskas susitvarke. Dar, tiesa, stengiausi visus zaisliukus kabinti jai is kaires puses.
O del plokscios galvytes - mano vyras, turitis du vaikus is pirmos santuokos ir aktyviai dalyvaujantis auginime sake, kad is pradziu buna plokscios galvytes, o po to viskas su laiku tiesiog normalizuojasi. Nezinau, gal ir tiesa sako
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rava: 23 sausio 2008 - 13:20
QUOTE(Buzulkaa @ 2008 01 15, 01:58)
Musu dukryte suka galvyte i kaire puse,na bet sukipja ir i kitas puses..vissi gyd dave talona pas neurologa,biski nerimauju kaip bus toliau,bet tikiuosi jai viskas bus gerai blink.gif  unsure.gif gal reikes masaziuku,bet kad tik jie padetu..
Papildyta:
gali but per silpni..musiske daba jau kelia galvyte tai musiskes gal per stiprus raumenu tonusai verysad.gif bet viskas bus gerai.


Mano mazylei ortopede parode tempimo pratimukus kakiukui, tik labai nepatinka tie pratimukai mano mergytei.
Atsakyti
QUOTE(Kaktukė @ 2008 01 23, 19:02)
Mano mazylei ortopede parode tempimo pratimukus kakiukui, tik labai nepatinka tie pratimukai mano mergytei.



cia del to kad suka galvyte i viena arba i kita puse???maniau kad reikia masaziukus lankyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rava @ 2008 01 23, 14:16)
jis patare daryti du paprastus pratimukus kiekviena karta vystant ir viskas bus O.K. Labai neilgai dariau tuos pratimukus - gal tik savaite ir viskas susitvarke.


Labas rava, o gal galetum trumpai aprasyti tuos pratimukus? Buciau labai labai dekinga biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2008 01 23, 22:07)
cia del to kad suka galvyte i viena arba i kita puse???maniau kad reikia masaziukus lankyti...  g.gif


As irgi maniau, kad paskirs masazus, bet liepe paciai galvyte palankstyti.
http://eli.mama.lt/vaiku_masazas/
Atsakyti
Dukrytei buvo nustatyta kreivakaklyste, ortopedai israse porolonini itvara kakliukui, nesiojo puse metu ir viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
Maniske irgi suko galvyte tik i desine puse, bet tik guledama, nesiojama ne. Itare kreivakaklyste, bet nustate, kad yra padidejes raumenu tonusas desinej pusej. Po masaziuku viskas susitvarke thumbup.gif

QUOTE(maman8 @ 2008 01 14, 15:18)
man irgi ta pati problema, mažius suka galvą, tik į vieną pusę. už 2sav. eisim, pas ortopedą, gal ką pasakys. o gal kažin patiems galima kaip nors pamasažuoti tą kakliuką, kad sukiotų į visas puses. o beto mažių padejus ant pilvuko, jis tampa labai nepatenkintas, nes vos pasuka savo galvytę, ir vos atkelia. čia gal pas jį per silpni raumenukai? aš jau visai pasimetus


Siulyciau pasirodti neurologui. Leliuas gali pykti ant pilvo, sunkiai kelti galvyte ir del per didelio raumenu tonuso cool.gif
Atsakyti
Mano zuika lb megsta kalbinti laikrodzius ir paveikslus,dar kai ryte pasiguldau i savo lova ji ziuri i lubas ir kazka burbuliuoja issisiepusi doh.gif man net nejauku pasidare gal ji ten koki vaiduokli mato g.gif
Atsakyti
Ziuriu cia pas daug ka tokios bedos (jei galima pavadinti bedomis).
Mums irgi du men. ir kai tetis nesioja jis labai stipriai atlosia galvyte atgal - pabaru teveli - o tas sako, o ka man daryt jei jis nesiduoda - o po to nenulaikes galvos trenkiasi nosimi i krutine. O jei neduosi - taigi pyksta.
Beje idomiausia tai kad jis labai daznai rauko kokta - kelia antakius blink.gif
Atsakyti
maniskiui du menesiai ir jis taip pat ziuri kas yra uz jo blink.gif vercia galva atgal as neleidziu jam, tai kitur pradeda ziuret smile.gif manau vaikui idomu todel jis ir ziurineja blush2.gif maniskis taip pat rytais ziuri i lubas ir kalba lotuliukas.gif
Atsakyti
musu mazyle irgi megdavo i virsu dairinetis, bet dabar jau kazkaip reciau, nezinau kodel, gal paprasciausiai isaugs, jau namie sienas pazysta tai ir dairytis nereikia lotuliukas.gif
o siaip ir ant kamuoliuko pasimankstinam, gal tas padeda, nzn sito tikrai g.gif
Atsakyti