Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

Mes ir taip miegam nors pataisau bet vis tiek
Atsakyti
Mano maze irgi pradzioje labai losdavo galvyte atgal, nors mane nuramino, kad nieko baisaus. Vaikas pats jaucia kiek gali atlosti galvyte ir tikrai nieko nepatems ir neiskreips. smile.gif
Nors jau beveik menesis, kaip maniske vis dazniau atsigula ant pilvo rolleyes.gif
Atsakyti
Kartais ir manoji taipmiega isrietus galvyte,bet neilgai iki kito apsivertimo
Atsakyti
QUOTE(lukox @ 2007 11 12, 13:10)
Taip mamytes, visiskai pritariu, kad reikia keisti galvytes padeti, is pradziu ant vieno sono guldyt, paskui ant kito...  ax.gif


O soniukai negali suploksteti ? g.gif
Apskritai,kaip tie kaukoles kauliukai gali ploksteti ?Gal tik nuo vitamino D trukumo ? g.gif
Atsakyti
skaičiau,skaičiau ir susimakalavo viskas ...taip išeina,kad nė ant šoniukų,nė ant pilviuko,nė ant nugarytės kūdikėlių migdyti negalima...mano miega ant šoniukų,pakaitom,o kai pabunda randu ant nugarytės.O galvytė susiformuos kai ateis laikas,žinoma vit D duodu kaip priklauso. mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek as skaiciau ir gyd sake. migdyti reikia ant nugarytes, bet kai nemiega kartais guldyti ant pilvuko, kad tiesiog nebutu visa laika ant nugaros. o siaip kai mano vaikas 3 men ismoko apsiversti tai budrus beveik visa laika buna ant pilvukoir viskas thumbup.gif
Atsakyti
doh.gif Kudikio galvytes pagrindine plokstejimo priezastis - beprasidedanti rachitas. Butina uztikrinti rachito profilaktika - vit. D 1000TV (tarptautiniu vienetu) per para. Aisku, pasitarkite su savo pediatru. Del vitamino D trukumo neisisavinamas kalcis, o del to minksteja kaulai. Del to ploksteja pakausis (gali pasidaryt sunkiais atvejais net taip, kad bus galima kaula ispaust, kaip teniso kamuoliuka), krypsta stuburas, deformuojasi krutines lasta, gali prasidet traukuliai.

O del gulejimo pozos... tai net naujagimiu skyriuje santariskese jie kartais migdomi ant pilvo ir ant sono. SIDS labiau gresia neisnesiotiems, mazos kuno mases ir (kazkodel g.gif ) nepilnameciu mamu vaikams.
Atsakyti
Kai gimė mano Mažiukas, buvo kažkoks naujagimių bumas ir trūko vaikiškų lovelių, tai mus suguldė į vieną lovą, tai pediatrė liepė jį guldyt ant šoniuko 4u.gif Bet dabar mano vaikinas, kai įtaisiau labai plonutę pagalvėlę, miega ant nugaros, pasukęs galvytę tai į vieną tai į kitą pusę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 01 05, 14:08)
doh.gif  Kudikio galvytes pagrindine plokstejimo priezastis - beprasidedanti rachitas. Butina uztikrinti rachito profilaktika - vit. D 1000TV (tarptautiniu vienetu) per para. Aisku, pasitarkite su savo pediatru. Del vitamino D trukumo neisisavinamas kalcis, o del to minksteja kaulai. Del to ploksteja pakausis (gali pasidaryt sunkiais atvejais net taip, kad bus galima kaula ispaust, kaip teniso kamuoliuka), krypsta stuburas, deformuojasi krutines lasta, gali prasidet traukuliai.



Tai ir yra taip kaip galvoju,kad,jei netruks vitamino D,tai kaukoles kauliukai jau nesusigules,jei ir gules daugiau ant vieno kurio nors sonelio ???? g.gif

As guldau dukryte arba ant sonelio,arba ant nugarytes,bet galvyte pasuku isona,nes manoji kartais atpila daug veliau pavalgius,tai,kad neuzspringtu galvyte tiesiai laikydama.O ant pilvuko tai nemigdau,nes man atrodo,kad gali net ir uzdusti g.gif
Atsakyti
Reikia tiesiog vaikiukus vartyti, neleisti miegoti vienoje pozicijoje. As taip dariau, miegojo, ant vieno, ant kito sono, ant nugarytes ir ziu - galvyte kokia grazi apvalute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyti @ 2008 01 08, 15:04)
Reikia tiesiog vaikiukus vartyti, neleisti miegoti vienoje pozicijoje. As taip dariau, miegojo, ant vieno, ant kito sono, ant nugarytes ir ziu - galvyte kokia grazi apvalute smile.gif

thumbup.gif sutinku 100proc.Vartyti tikrai reikia ir nemazai.Beje ir vitD svarbus.Trukstant jo gali prasideti rachitas.Jei kudikis gausiai prakaituoja visada dregni delniukai ir padukai, pakausyje nuslinke plaukuciai - verta pasikalbeti su gydytoju.Mums itare per minkstus kauliukus, buvo padidejus rizika kad suplokstes galvyte bet pagerem daugiau vitD ir susitvarke.
O kas del gulejimo pozos, tai nera vieningos daktaru nuomones kokioj pozoj gulint istinka staigios mirties sindromas.Mano pvz ant sono niekada neguledavo, visada pati atsiversdavo ant nugaros.Ir ant pilvo pamigdydavau, kai pusdavo pilvuka.O dabar miega kaip jai patinka, paguldau vienaip randu kitaip.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyti @ 2008 01 08, 16:04)
Reikia tiesiog vaikiukus vartyti, neleisti miegoti vienoje pozicijoje. As taip dariau, miegojo, ant vieno, ant kito sono, ant nugarytes ir ziu - galvyte kokia grazi apvalute smile.gif


Mano mergyte niekada neguli ant nugarytes laikydama tiesiai galvyte : pati ja nusuka ant sonelio g.gif
Jos galvyte nuo gimimo tokia pat kaip ir vyro: is sonu tarsi suplota,pailga...bet nemanau,kad iseitu ja suformuot apvalesne mokinant gulint ant nugarytes laikyt tiesiai galvyte g.gif
Atsakyti