Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

Na maniškė buvo nugulėjusi galvą dar pilvely, tai kol susitvarkė keturis mėnesius kankinau sukiojau galvą, glosčiau, guldžiau į kitą pusę, na jau beveik ir tvarka, bet turim dar ir kitą problemą turim ir kreivakaklystę, tai dabar pradėjom lankyti masažus, baseiną, tai atrodo gerėja ir vaikas guvesnis pasidarė, linksmesnis.
Atsakyti
Man gydytoja aiskino, kodel taip yra, kad kai kurie vaikuciai laiko galva pasuke tik i viena puse...paskutiniaisiais menesiais vaikuciui jusu pilveliuose lieka mazai vietos, todel jiems dazniausiai tenka buti vienoje pozoje ir galvyte buna pasukta tik i viena puse, o gime jie is iprocio ir toliau laiko ta galvyte taip, kaip ir jusu pilvuky...
Atsakyti
gali but kad tai yra,pas jau ryskiai galvyte kreiva,kaip nefaina,na bet dabar jau pagulia ant abieju pusiu..labai stengiuos del jo,tikiuos kad viskas susitvarkys.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(eMCiuke @ 2007 09 14, 12:58)
gali but kad tai yra,pas jau ryskiai galvyte kreiva,kaip nefaina,na bet dabar jau pagulia ant abieju pusiu..labai stengiuos del jo,tikiuos kad viskas susitvarkys.. g.gif

tai as irgi galvojau,kad viskas susitvarkys,bet galvyte taip ir liko kreiva verysad.gif nors dabar tai sunelis miega visaip,dazniausiai ant pilvuko.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2007 09 14, 16:14)
tai as irgi galvojau,kad viskas susitvarkys,bet galvyte taip ir liko kreiva verysad.gif nors dabar tai sunelis miega visaip,dazniausiai ant pilvuko.

tai gal masažai padėtų, klausk gydytojo be paliovos, turi duot masažų, juk reik padaryt viską kas galima, gal padėtų g.gif tavo dvynukai turbūt pilvely nugulėjo, pati bandyk kakliuką glostyt dažnai, ir būtinai prašyk masažų, gaila gi vaikiuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jogė @ 2007 09 14, 21:33)
tai gal masažai padėtų, klausk gydytojo be paliovos, turi duot masažų, juk reik padaryt viską kas galima, gal padėtų g.gif tavo dvynukai turbūt pilvely nugulėjo, pati bandyk kakliuką glostyt dažnai, ir būtinai prašyk masažų, gaila gi vaikiuko unsure.gif


mano dukryte irgi truputi nugulėjo galvyte, tai liepė guldyt, kad žiurėtų į priešinga pusę ir masažus paskyrė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snail: 14 rugsėjo 2007 - 21:12
ziuriu ta mano daktare visai kvaila,ji mano maziukui jokiu masazu neraso ir viskas,sako kad viskas ir taip susitvarkys..na taip jis jau paduli ir pamiega ant getos puses,bet vistiek manau nepakenktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(eMCiuke @ 2007 09 15, 22:32)
ziuriu ta mano daktare visai kvaila,ji mano maziukui jokiu masazu neraso ir viskas,sako kad viskas ir taip susitvarkys..na taip jis jau paduli ir pamiega ant getos puses,bet vistiek manau nepakenktu g.gif

prašyk siuntimo pas neurologą ir jei yra problema manau kad pastebės ir masažų paskirs, aš taip pat reikalavau siuntimų ir pas vieną ir pas kitą, juk konsultacija nepakenks, o jei manai kad tavo vaiko gyd. nekoks tai gali betkada pakeisti, nueini į registratūrą ir tu jau pas kitą pediatrą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jogė @ 2007 09 15, 22:44)
prašyk siuntimo pas neurologą ir jei yra problema manau kad pastebės ir masažų paskirs, aš taip pat reikalavau siuntimų ir pas vieną ir pas kitą, juk konsultacija nepakenks, o jei manai kad tavo vaiko gyd. nekoks tai gali betkada pakeisti, nueini į registratūrą ir tu jau pas kitą pediatrą mirksiukas.gif



mums tai chirurge nustate, kad galvyte kreivinasi ir dave siuntima pas reabilitologa, kuris paskyre masazus.
emciuke reikalauk ir tu triniti.gif
Atsakyti
Na pas nus irgi buvo toke problemyte ji vis miegodavo ant vienos puses,bet kai suejo 3 menesiukai ji galvyte pasuka kaip jai geriau miega ir ant tos puses ir ant kitos.Is pradziu buvo irgi nuguleta galvyte bet nelaibai.Bet dabar gerai viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduska @ 2007 10 07, 11:53)
Na pas nus irgi buvo toke problemyte ji  vis miegodavo ant vienos puses,bet kai suejo 3 menesiukai ji galvyte pasuka kaip jai geriau miega ir ant tos puses ir ant kitos.Is pradziu buvo irgi nuguleta galvyte bet nelaibai.Bet dabar gerai viskas. mirksiukas.gif

Ir pas mus buvo lygiai taip pat. Po 3 men. jis sukioja ir miega kaip jam patogiau smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif Na pas mus jau viskas susitvarke,mes irgi sukiojames taip kaip patogiau thumbup.gif
Atsakyti