Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

QUOTE(eMCiuke @ 2007 09 05, 15:27)
Sveikutes,labai prasau patarkit ka daryti,mano vaikelis,jam dabar pusantro menesio iprates laikyti galvyte pakreipes ant desines puses, blink.gif pastebejau kad jau ir galvyte nelygi pradeda darytis.Klausiau gydytojos ka daryt,ji sake kad jis taip iprates laikyt galvyte ir ja reikia parenti..as paremiu bet jis tada galvyte tiesiai laiko o i kita puse vistiek nesisuka,mieganciam as ja taip pat pasuku i kaire puse,o jis kiek pamiegojes vistiek pesisuka i ta "blogaja"puse,jau nebezinau ka daryti,bijau kad ta galvyte taip ir neliktu kreiva,kada tai praeina?Ir kodel taip buna?Labai nervuojuos,padekit man.. verysad.gif


Kvaila ta tavo gydytoja, jei tai anot jos "ipratimas".
Tai padidejes raumenu tonusas. Reikia daryti masazus, arba pas masaziste vesk, arba prasyk, kad tau paciai parodytu pratimus.
Ka gali padaryti pati - zaisliukus prie lovytes kabink toj pusej, kad vaikutis ziuretu i juos ir suktu galvyte i geraja puse, tas pats patartina ir su sviesa. Nesiok, maitink, migdyk taip, kad galvyte irgi suktusi i geraja puse.

Mums irgi taip buvo, po 2men masazu viskas visiskai susitvarke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 06 rugsėjo 2007 - 20:32
daugumai gimusių vaikų galvytė krypsta tai į vieną, tai į kitą pusę
mano abu vaikai krypo į dešinę, pilve nusigulėjo, tad darėme abiem masažiukus bigsmile.gif kuo anksčiau, tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 09 06, 21:32)
Kvaila ta tavo gydytoja, jei tai anot jos "ipratimas".
Tai padidejes raumenu tonusas. Reikia daryti masazus, arba pas masaziste vesk, arba prasyk, kad tau paciai parodytu pratimus.
Ka gali padaryti pati - zaisliukus prie lovytes kabink toj pusej, kad vaikutis ziuretu i juos ir suktu galvyte i geraja puse, tas pats patartina ir su sviesa. Nesiok, maitink, migdyk taip, kad galvyte irgi suktusi i geraja puse.

Mums irgi taip buvo, po 2men masazu viskas visiskai susitvarke.


Del kvailumo tai tikrai gali but,pas mus poliklinikoj visi tokie su priciudais..Nelabai gali pasitiket unsure.gif mes jau mazdaug savaite taip ir darom ir pradejau pastebet kas jis jau ir pats atsisuka i geraja pusele,siandien net ir uzmigo i ja atsisukes ir visa laik ismiegojo,gal jau i gera eina?! thumbup.gif turiu vilties.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eMCiuke @ 2007 09 05, 13:27)
Sveikutes,labai prasau patarkit ka daryti,mano vaikelis,jam dabar pusantro menesio iprates laikyti galvyte pakreipes ant desines puses, blink.gif pastebejau kad jau ir galvyte nelygi pradeda darytis.Klausiau gydytojos ka daryt,ji sake kad jis taip iprates laikyt galvyte ir ja reikia parenti..as paremiu bet jis tada galvyte tiesiai laiko o i kita puse vistiek nesisuka,mieganciam as ja taip pat pasuku i kaire puse,o jis kiek pamiegojes vistiek pesisuka i ta "blogaja"puse,jau nebezinau ka daryti,bijau kad ta galvyte taip ir neliktu kreiva,kada tai praeina?Ir kodel taip buna?Labai nervuojuos,padekit man.. verysad.gif

Pas mane tas pats,berniukas tik ant vienos puses miegojo,ir ko tik as nedariau,paremdavau,jis issimuistydavo ir vis tiek atsiguldavo ant tos pacios puses,rodziau gydytojams,sake,nieko tokio,o jei galva kreiva bus,tai uzaugs plaukai.Nu zodziu,masazu niekas man nepaskyre,nieko nedare,o mano berniukas taip ir nugulejo galvyte,mums dabar beveik astuoni men,jis sukioja galva i visas puses ir jau miega ant abieju,bet galvyte ir liko nuguleta.Nezinau kaip bus,gal dar biski isaugs,nors nelabai kas pastebi,bet as tai MATAU verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eMCiuke @ 2007 09 07, 13:52)
Del kvailumo tai tikrai gali but,pas mus poliklinikoj visi tokie su priciudais..Nelabai gali pasitiket  unsure.gif mes jau mazdaug savaite taip ir darom ir pradejau pastebet kas jis jau ir pats atsisuka i geraja pusele,siandien net ir uzmigo i ja atsisukes ir visa laik ismiegojo,gal jau i gera eina?! thumbup.gif turiu vilties.. rolleyes.gif


Saunu, kad jau gereja, galbut uzteks ir to, ka jau darote. Bet masazai net ir sveikam vaikuciui nepakenke dar 4u.gif
Atsakyti
pritariu bigsmile.gif masažai visiems yra gerai biggrin.gif tik tie daktarai, vis gaila jų skirti, vos ne keliaklųpsčiauti reikia, kol išsiprašai
Atsakyti
Ir pas mus panašiai buvo,itempti vienos pusės raumenys.Tai pati dariau masažus iš knygutės ax.gif ir viskas susitvarkė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2007 09 07, 15:12)
Pas mane tas pats,berniukas tik ant vienos puses miegojo,ir ko tik as nedariau,paremdavau,jis issimuistydavo ir vis tiek atsiguldavo ant tos pacios puses,rodziau gydytojams,sake,nieko tokio,o jei galva kreiva bus,tai uzaugs plaukai.Nu zodziu,masazu niekas man nepaskyre,nieko nedare,o mano berniukas taip ir nugulejo galvyte,mums dabar beveik astuoni men,jis sukioja galva i visas puses ir jau miega  ant abieju,bet galvyte ir liko nuguleta.Nezinau kaip bus,gal dar biski isaugs,nors nelabai kas pastebi,bet as tai MATAU verysad.gif


nu cia tai pravalas blink.gif blink.gif kas cia per gydytojai? del nuguletos galvytes galiu pasakyt, kad man paciai yra problemyte.. pakausis siek tiek susiplojes.. tai dbr labai sunku tinkama sukuosena pasidaryt doh.gif vis netinka ir netinka... dry.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 09 08, 19:49)
nu cia tai pravalas  blink.gif  blink.gif  kas cia per gydytojai? del nuguletos galvytes galiu pasakyt, kad man paciai yra problemyte.. pakausis siek tiek susiplojes.. tai dbr labai sunku tinkama sukuosena pasidaryt  doh.gif  vis netinka ir netinka... dry.gif

taigi visokiu gydytoju yra,o jei labai matysis,tai bernas negales plikai skustis,tures plaukus augint.Nu nervina tai juodai.
Atsakyti
oo pas tave dvynukai bigsmile.gif o kaip mergyte? tokios problemeles neturi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 09 08, 22:08)
oo pas tave dvynukai  bigsmile.gif  o kaip mergyte? tokios problemeles neturi?  unsure.gif

O mergytei viskas tvarkoj,ji galvyte sukiojo,ji mazesne ir dar pilvelyje turejo daugiau vietos,o berniukas turbut,tokioj padetyj sedejo tai priprato.Nes ji tai vartesi pas mane,viena kart aukstyn kojom,kita kart aukstyn galva.Net gimdymo diena dar apsiverte aukstyn galva,tai ja teko islupt uz kojyciu.
Atsakyti
Mano mažiukas irgi labai dešinę mėgo, tai užteko penkių profesionalaus masažo kartų ir viskas susitvarkė wink.gif Nors šiaip sako, kad išauga vaikučiai per tris mėn. tą nemalonų reiškinį. Nežinau, ar tai tiesa, aš nelaukiau, kol savaime praeis, ir visai nesigailiu-nuo masažo ne tik galvytę puikiai į visas puses sukioti pradėjo, bet ir šiaip sustiprėjo mažius. O kaip miegodavo po masažo - po tris valandas nesukrutėdamas thumbup.gif
Atsakyti