Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

Mus tikrino del kreivakaklystes, bet nieko tokio nerado. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina.mazylis: 14 liepos 2007 - 18:36
QUOTE(mikki @ 2007 07 06, 10:13)
mamos,pagelbekit.
mano kudikeliui tik savaite,bet nuo gimimo jis labai rieciasi atgal,vos tik paimi ant ranku spurda ir raitosi.kai duodu kruti purto galvyte,riecia kaip katinas nugaryte,nesuima kruties.sutriko ir miegelis,pastoviai nori zisti,nors pieno daug ir tikrai pavalgo.ar tai pilvo diegliai,o gal kitokios problemos?maitinu tik MP.


mano berniukas irgi nuo 2 sav. pasidarė neramus, sunkiai ant rankų užmigdytas tepamiegodavo po 10-15 min. ir vėl nubusdavo. Iš pradžių aš kiekvienąkart kišdavau jam žįsti krūtį, kad greičiau nusiramintų. Bet tada jis tiek pieno prisiurbdavo, kad pusę atpildavo, ir skrandukas pastoviai apkrautas būdavo. Galiausiai radau išeitį - ėmiau jį pavalgiusį vystyti, kad su rankytėm nesimakaluotų - suvystytas užmiega iškart, nors ir nepatenkintas, kad negali rankų išsitraukt, paniurzga šiek tiek. O kad tavo leliukui būtų lengviau krūtį suimti, pabandyk pati jam paduoti, prieš tai suspaudus laukelį aplink spenelį, kad būtų plokščias, įkišk jam į burnytę, aš taip darau, nes maniškis pats irgi ilgai gaudytų, žiopčiotų, kol įpykęs pradėtų verkt. Dėl rietimosi, tai ir mano šiek tiek riečiasi, galvytę kinkuoja, reikia gana stipriai laikyt. Kitą savaitę eisim pas pediatrę, tai paklausiu dėl šito, ar tas muistymasis yra normalus.
Atsakyti
Aciu dievuio kad nieko nerado ir gal istiesu reikia laiko g.gif
Atsakyti
Gali buti pilvuko diegliai, bet del sventos ramybes manau parodykit mazyli daktarei.Sveikatytes jums
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2007 07 14, 19:26)
[CODE]
Ziuriu musu leliukai tokio pat amziaus mirksiukas.gif
O del tavo problemytes, tai pas mus tas pats buvo pirmas naktis. Mazoji taip elgdavosi kai labai alkana budavo ir negaledavo kruties paimti, tai as isigijau antspenius ir jokiu problemu thumbup.gif  O kai dabar alkana, tai visalaik rieciasi atgal kai at ranku paimu. As manau, kad cia tame problema mirksiukas.gif
Nors jei ji taip elgiasi pavalgiusi, tai as pasiduodu blush2.gif

tavo tiesa,isaiskejo kad musu mazius pusbadziu gyveno,nes man truksta MP.primaitinam misinukais-aprimo.dare ir echo -jokiu neurologiniu bedu nerado thumbup.gif dabar kovojam su miegeliu-laaabai sunkiai uzsimigdo :verysad:gal dar vis jam mazai? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 15 liepos 2007 - 19:40
Jei vaikutis riečia galvytę ,yra neramus, o jeigu dar pakaušėlis pradėjo plikti ar prakaituoja rankytės ar kojytėe tai rachito požymiai, trūksta vitamino D. Būtinai reikia parodyti vaikutį neurologui, nes ir mums tas pats buvo.
Rietimas galvytės man kažkaip iš kart atrodo kad tai rachito požymiai, bet dar kartai vaikai riečia galvytę dėl padidėjusio raumenų tonuso, bet tada dažniausiai dar būna įsitempę ir kojytės, ir visas kūnas toks kietas. taip pat reikia parodyti neurologui ir viskas bus aišku.
Papildyta:
QUOTE(Saulės mama @ 2007 07 16, 16:28)
Jei vaikutis riečia galvytę ,yra neramus, o jeigu dar pakaušėlis pradėjo plikti ar prakaituoja rankytės ar kojytėe tai rachito požymiai, trūksta vitamino D. Būtinai reikia parodyti vaikutį neurologui, nes ir mums tas pats buvo.
Rietimas galvytės man kažkaip iš kart atrodo kad tai rachito požymiai, bet dar kartai vaikai riečia galvytę dėl padidėjusio raumenų tonuso, bet tada dažniausiai dar būna įsitempę ir kojytės, ir visas kūnas toks kietas. taip pat reikia parodyti neurologui ir viskas bus aišku.

Beto nuo pilvelio skausmų vaikelis niekada neriečia galvytės, bet gali blogai miegoti.
Būtinai pasikoncultuokit dėl rachito ir dėl padidėjusio raumenų įtempimo. Dėl šių ligų vaikelis taip pat gali neramiai miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Saulės mama @ 2007 07 16, 18:30)

Beto nuo pilvelio skausmų vaikelis niekada neriečia galvytės, bet gali blogai miegoti.
Būtinai pasikoncultuokit dėl rachito ir dėl padidėjusio raumenų įtempimo. Dėl šių ligų vaikelis taip pat gali neramiai miegoti.

nu kad mes buvom vaiko raidos sekimo kabinete,echo dare,tai butu pastebeje manau.dabar sake tik tiek kad jis yra isbadejes ir reik primaitinti,mano akim ziurint jau lyg maziau raitosi jis ax.gif nebent kai valgyt nori.
Atsakyti
Jei riečiasi tai kiek girdėjau gali reikšti kad padidėjęs raumenų tonusas.Žinoma gali būti kad aš klystu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
tavo tiesa,isaiskejo kad musu mazius pusbadziu gyveno,nes man truksta MP.primaitinam misinukais-aprimo.dare ir echo -jokiu neurologiniu bedu nerado  dabar kovojam su miegeliu-laaabai sunkiai uzsimigdo :verysad:gal dar vis jam mazai?

[CODE]
Na va kaip gerai, kad jokiu rimtu priezasciu nerado thumbup.gif o su miegeliu, tai manau cia jau mum mamom kantrybes daug reikia, manoji kartais 2 valandas nepasiduoda, o kartais greit luzta, ir ka as zinau kodel unsure.gif matyt pagyvent irgi jiems reikia- ne tik miegot wub.gif pabandyk daugiau maistelio duot mirksiukas.gif
Sekmes auginant savo klecka mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek zinau, tai labai panasu i padidejusi raumenu tonusiuka. Mes turejom ta pacia problemyte. Masaziukai padejo.
Nueikit pas neurologa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanuk: 17 liepos 2007 - 14:16
Mano sūnus gal pora savaičių nuolatos sukdavo galvytę į dešinę pusę, gulėdavo palenkęs, o į kairę pusę niekaip neprišnekindavom sukti. Gyd. nieko blogo nerado. Guldydavom daugiau ant kairio šoniuko, galvytė kairėj pusėj vos vos nugulėta, bandom sulyginti, bet dabar jau labiau į kitą pusę suka doh.gif todėl manau, kad reikia išaugti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nola @ 2007 07 13, 11:43)
Manau reikia tiket, kad galvytes forma susivienodins. Dukryte gime aiskiai matoma deformuota galvyte,net bijojom,kaip bus toliau. Gydytojai ramino, kad viskas susitvarkys ir tikrai. augo galvyte, keitem gulejimo padetis ir taip graziai dabar atrodo, kad net ir plaukuciais nebus ka slept biggrin.gif . O del sukimo galvytes i viena puse tai kalti kaklo raumenukai, vienoj pusej yra daugiau itempti, kiek galiu pasakyt is savo patirties. Gerai butu paprasyt siuntimo is pediatres, kad apziuretu kinezaterapeutas, kuris pamasazuos ir suteiks aiskesne konsultacija. Sekmes  biggrin.gif

drinks_cheers.gif visiškai sutinku.o jei nieko gyditojai neranda tai per laiką viskas išsilygins,reikia tik kantrybės biggrin.gif
Atsakyti