Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl galvytės. Bendra tema

Sveikos mamytės,

Prašau patarkite, gal kurių nors vaikučiai irgi taip darė. Mano mažylis 3 mėn. ir vis dažniau žiūri į viršų, užvertęs akis? Ar tai normalu? g.gif
Atsakyti
Maniskis 2 men irgi taip daro
Atsakyti
Susidureme su jauniems tevams budingom problemom, ieskom kas negerai musu kudikiui.
Paemus ant ranku dukryte suka galvyte tik i viena puse, i kita ne. Bandant priverstinai, pradeda irzti, nors kai ant lovos guli gali sukineti i abi puses.
Klausimas ar jau sunerimti ar tai normalu ?
Atsakyti
QUOTE(asta.s @ 2006 03 26, 00:54)
Susidureme su jauniems tevams budingom problemom, ieskom kas negerai musu kudikiui.
Paemus ant ranku dukryte suka galvyte tik i viena puse, i kita ne. Bandant priverstinai, pradeda irzti, nors kai ant lovos guli gali sukineti i abi puses.
Klausimas ar jau sunerimti ar tai normalu ?

Mano galva, tai visai normalu - svarbu, kad sukioja i abi puses kaip sakei guledama. O kad pradeda irzti kai bandai priverstinai sukti, tai ir mano dukryte visada pyksta, kai bandau padaryt ka be jos sutikimo doh.gif
Siulau pakutenti, paglostyti ta puse veidelio, zanduko i kuria nori, kad atsisuktu. Manau turetu sureguoti..
Atsakyti
o ar gydytojai sakei?nes buna gi raumenuku patempimai ant kakliuko,kai maziukas pilvuke gulejo nelabai patogiai ir raumenuka patempe,tada ant kaliuko galima uzciuopti toki kaip guzeli,tada vaikiukui sunku ir skauda galvyte sukiuoit unsure.gif paziurek vienu zodziu,tikiuosi aisku kad ten nieko baisaus,bet reikia viska abgalvoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta.s @ 2006 03 25, 23:54)
Susidureme su jauniems tevams budingom problemom, ieskom kas negerai musu kudikiui.
Paemus ant ranku dukryte suka galvyte tik i viena puse, i kita ne. Bandant priverstinai, pradeda irzti, nors kai ant lovos guli gali sukineti i abi puses.
Klausimas ar jau sunerimti ar tai normalu ?


Aha, mūsų dukrytė irgi suka galvytę tik į vieną pusę - į dešinę. Ji įprato gulėti nusukus galvytę į dešinę, tai kai ją laikom ant rankų ir žiūri į dešinę. Visaip bandom sudomint, parodyt, kad pvz. į šviesą galima žiūrėt ir į kairę atsisukus. Nelabai tai padeda. Pediatrė mus nusiuntė pas chirurgą pasikonsultuot, parodyt, bet pas tą chirurgą tokios eilės, kad mes pas jį tik balandį pateksim.

Ir dar, dėl to įpročio gulėti pasukus galvytę į dešinę, net galvytės dešinė pusė atrodo truputi nugulėta. Aš ją bandau guldyti šoniuku į kairę ir visaip susuku į roletą pleduką ir ją taip kaip ir paremiu iš nugarytės, tai ji vistiek atsisuka į dešinę doh.gif
O kai paguldom ant nugarytės ir šnekinam, arba rodom žaisliukus tai sukioja galvytę normaliai.
Atsakyti
Negana to, atradau,kad mano mazyte tik viena ranka remiasi,kai kelia galvyte ant pilvuko.Buna baisiai nepatenkinta:(Nulekiau i Santariskes,tai ortopedai siuncia pas neurologa.. O del galvytes-tai vis bandau paemus nusukt i nemegstama puse.Balandzio 3d. vaziuosiu pas ortopeda dar karta-jei kas paaiskes-parasysiu.
Atsakyti
Pamenu mano sesers suneliui taip buvo,ant desnio sono nors tu ka.Aisku vede pas daktarus ivairius,nieko jam nerado.O ir dabar kaire puse jam ne miela,ne ,galva sukioja viskas o.k.(jam jau 10 m),bet miega tik ant desnio,nu nepatinka jam jo kairys sonas,o ir ausis desne pas ji labiau prilipus.
Atsakyti
Mums irgi taip buvo pirmus mėnesius, kad mėgo vieną pusę labiau, bet dabar jau visur kraipo galvą. Ir nereikėjo nei daktarų konsultacijų, nei ką. Daugiau pakalbink iš tos pusės, į kuria nenori suktis, ir viskas bus gerai.
O jei tikrai neramu, tai pasikalbėk su gydytoja, bet esu beveik užtikrinta, kad po kokio gero mėnesio užmirši, kad buvo tau toks klausimas iš viso iškilęs.
Sėkmės.
Atsakyti
jei labai neramu, vaziuok aps neurologa...turetu israsyti masaziukus 4u.gif
Atsakyti
Mums traumatologė ir šeimos gydytoja sakė, kad vaikas suka galvą į šviesą. Taigi, jeigu guli taip, kad langas visąlaik toje pat pusėje, tai į jį ir suka galvą. Tuo atveju mums patarė kaitalioti vaiko padėtį lovytėje, t.y. vieną dieną guldyti, galvytę dedant vienoj lovytės pusėj, kitą- kitoj. Aš irgi mergytę per ilgai palaikiau vienoj pusėj, tai šiek tiek susiplojo galvytė toj pusėj ant kurios įpratus gulėti verysad.gif
Atsakyti
O klausa gudutojai tikrino?
Atsakyti