Įkraunama...
Įkraunama...

SPINA BIFIDA

Minėjot, kad kai vaiką kateterizuoji, dažniausiai nereikia pampersų. O kaip tada su išmatom?


Jos viduriai dažniausiai būna kieti. Tai ryte išimam ir vakare. O per dieną kaip ir nieko nebūna. Na, jeigu kada iškrenta, tai pakeičiam kelnaites ir viskas.
Atsakyti
Sveikos mergytes,
Linkiu geru ir graziu svenciu.... drinks_cheers.gif
Stiprybes ir tikejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Su šventėmis visus.Ramybės,kantrybės ir stipraus tikėjimo. Ir dar- kuo daugiau džiaugsmo mūsų tų ypatingų vaikučių akyse...
Atsakyti
Tegul Naujieji metai
Tyrą džiaugsmą neša,
Naują laimę, viltį,tikėjimą, troškimus,
Tik ne po mažą lašą,
O kupinomis taurėmis visus, visus metus!

Su šventėm visus! 4u.gif
Atsakyti
Niu ką mergaitės, po švenčių "prisiduodu" jums. Tikiuosi suprasite ilgą mano tylėjimą...laukėm su visa šeima tyliai savo stebukliuko...niekur nenorėjau rašyti...o ddabar noriu pasidžiaugti ir pasidalinti laimę su jumis. Kad nereiktų ilgai rašyti, nukopinu (iš vieno forumo) savo gimdymo istoriją ir susitikimą su dukryte 4u.gif

SAUSIO 1d. Naktį pasitikdama Naujuosius su vyru susidaužėm šampano taurėmis. Pasižiūrėjom lauke fejerverkus su vaikais ir 3val. ryto nuėjau miegoti.Nuo ryto kaip visada jaučiau paruošiamuosius nereguliarius sąrėmius. Bet taip viskas bu vo puiku. Per pietus dar sulaukėm svečių. Pasėdėjom prie stalo. Išleidusi svečius pasijutau labai silpna, tiesiog prie žemės traukė... Priguliau, vyras pamatavo spaudimą-viršutinis-86 Atsigėriau žaliosios arbatos. Pasijutau stipriau. 19val. dar sugalvojom palėkti iki vyro brolio šeimos atsigerti kavos. Ten pasijutau vėl labai silpna. Grįžom namo. Spaudimas žemas. Niu ir ...kaip pradėjoooo pilvo apačią maustiiiii Vos beapsirengiau pati. Vyras greit "supakavo" mane ir į ligoninę už 50km išvežė...aš dar prieštaravau, nenorėjau važiuoti, ai sakau gal čia praeis tas maudimas, tai gi ne sąrėmiai, ne vandenys ar gimdos kamštis... Žodžiu nuvažiuojam į ligoninę, aš jau einu susirietusi...akušerės patikrina ant kėdės. Sako, kaip ir viskas gerai-nei galvutė nusileidusi, nei gimdos kaklelis prasivėręs...Man jau galvoj tuksi, kad be reikalo atvažiavom. Nusivedė mane pažiūrėti ant echo ankstesnio cezario pjūvio rando ar kartais jis ne plyšta iš vidaus (dėl to mane mano ginė buvo įspėjusi...). Niu lyg ir viskas tvarkoj. O pilvo apačią man maudžia labai ir toks noras tuštintis Niu sako, dėl viso pikto pasiguldysim gimdyklon pasižiūrėti vaisiaus toniukų. Vyrui liepė važiuoti ramiai namo, nes sako jokios veiklos nėra, tad nėra reikalo būti, atvažiuosi rytoj... Atsisveikinom su vyru. Mane nuvedė į gimdyklą, pajungė toniukus, pastatė lašalinę. Pilvą vis dar maudžia. Blykštu akyse. Taip silpna, kad net akių nebepakeliu. Paima kraują tyrimui. Apie 22val. prasidėjo sąrėmiai kas 5-10 min. Lėlytė spardosigerai. Gydytoja lakstė kas 5min. matavo spaudimą, kuris šokinėjo nuo žemo iki normalaus, o aš buvau baltesnė už ligoninės patalynę ...Gydytoja sako, jei situacija nepagerės iki 1val. nakties vešim į operacinę. Dar reikiasulaukti kraujo tyrimo. Sąrėmiai vis kartojasi... Gydytoja išlėkė žiūrėti kraujo tyrimo... Girdžiu lekiant gydytoją koridoriumi su mano kraujo tyrimo lapeliu ir šaukiančią: greičiau ruoškit operacinę, kol ta moterytė dar gyva......................Operacinėje taikė spinalinę nejautrą, buvau užmarinta iki pusės...Žiūrėjau į tiksintį laikrodį ant sienos...tik tak...tik tak...tik tak...Mintys visa laiką šviesios buvo. Girdžiu viena iš gydytojų, operuojančių mane sako: ačiū dievui, kad operuojam, nes dešinėj pusėj jau randas prasiskyręs iš vidaus ir prasidėjęs vidinis kraujavimas..... Girdžiu tik suknerkė kažkas ir......vaaaaaaaaauuuuu...mano lėlytės balselis nuskambėjo per visą operacinę...per visą mano gyvenimą...per visą mano meilę ir stebuklo laukimo laiką... Kukčiojau kaip mažas vaikas...anesteziologas stebėjęs operaciją šluostė man ašaras su paklode...gydytojos šypsojosi. Akušerės nukirpę virkštelę, uždėjo mano mergytę ant krūtinės...palaima didžiausia...jausmas neapsakomas...prabėgo visas gyvenimas pro akis...visos kančios išgyventos dėl antrojo sūnaus negalios-kaip ranka nubrauktos....Tobula mergytė... Mūsų su vyru Sukurtas STEBUKLAS po 7 kančios metų .........................

EVITA ADELĖ [09:19:50] agutis26: gimė sausio 2d, 1 val. 38 min. nakties, 3 kg 06gr, 49cm... Net negaliu žodžiais apsakyti kokie esame laimingi... Vis tik dievas yra ir jis mūsų maldų išklausė wub.gif
Atsakyti
Didžiausi sveikinimai Agučiui ir jūsų visai šeimai. 4u.gif Būkit sveiki ir laimingi! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga77 @ 2011 11 26, 19:20)
Na, mūsų "starzdenelių" energija veržias per kraštus, puiku! Žiūrėjau ir aš laidą. Labai sujaudino. Dabar panašias laidas žiūriu visai kitaip nei prieš Rokučiui gimstant.. Ir. atrodo, įžvelgiu daugiau nei pasakoma, nes pačiai teko panašūs išgyvenimai.. Žaviuosi strazdanėle, tokiam žingsniui reikia daug drąsos, o ypač kai visa taip neseniai buvo..


Jo, drasos reikejo, bet man tai buvo labai gera psichoterapija - atsikraciau didelio pykcio daktarams... smile.gif

QUOTE(molitera @ 2011 11 28, 11:55)
Labas visoms, strazdaneles  mano manymu jums tikrai priklauso batai nes ir mes turim langetes, robotuka ir dar batus uzsisakom, taip kad kilkit i kara toliau smile.gif


Jau nusipirkoje patys is Vincent parduotuves - labai silti ir patogus.... uzkniso (labai atsiprasau uz negrazu zodi) pestis jau, o dar kiek laukia karu... uuu

QUOTE(kanjola @ 2011 11 28, 21:42)
O Povilioniene ir mes su mama buvom pasibaisėję. Bet ji visada su savo kategoriška nuomone.  doh.gif


taip, ji buvo nekorektiska musu atzvilgiu, bet tiesos jos kalboje buvo - kai kurios moterys paaukoja savo gyvenimus, dziaugsmus del neigaliojo vaiko... as manau, kad taip neturetu buti...

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 12 01, 13:45)
Strazdanele ant veido pas mus identiska istorija,kaip supratau cia jums nestumo metu nepamate,kad vaikas su isvarza?


taip, pamate tik vandene 39 savaite

QUOTE(kanjola @ 2011 12 14, 14:08)
Tai ryte išimam ir vakare.


Kaip suprast isimat? Kaip?

QUOTE(agutis @ 2012 01 10, 10:48)
EVITA ADELĖ [09:19:50] agutis26: gimė sausio 2d, 1 val. 38 min. nakties, 3 kg 06gr, 49cm... Net negaliu žodžiais apsakyti kokie esame laimingi... Vis tik dievas yra ir jis mūsų maldų išklausė wub.gif

Aguti, sveikinimai didziausi, kaip gerai, akd viskas gerai baigesi Uhuhu 4u.gif 4u.gif

Su naujais!

Is musu fronto - Upe jau daugiau nei menesi ropoja, ir atsiklaukia ant keliuku, labai tikimes, kad iki 2ojo gimtadienio prades vaikscioti... 4dieni einam pas urologa, prasysim urodinaminio tyrimo, nes jau neramu kaip ir kas....

Atsakyti
didziausi sveikinimai Aguciui 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif

Saunuole Upyte, taip gera, kad jums taip viskas i prieki eina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Na mums truputi sunkiau, bet viltis mirsta paskutine biggrin.gif

Visus su praejusiom sventem 4u.gif
Atsakyti
Dar is musu fronto - pasirodo su lengva negalia musu nepriima i spec darzeli, o i paprasta irgi, nes turim negalia... doh.gif juokas pro asaras.... tai dabar turim eit i PPT kad jie mus ten nusisutu... zodziu, absurdas rolleyes.gif
Atsakyti
mikele,norejau jusu paklausti,kiek laipsniu buvo jusu vaikelia skolioze,ar pries tai ji buvo kuo nors koreguojama,na mes nesiojame korekcine liemene,labai nepetogu o ir rezultatai nedziugina,kiek laiko truko operacija,kada galejote sesti,vartytis,kiek laiko gulejote ligonineje,na pradziai gal tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2012 01 10, 10:48)


EVITA ADELĖ [09:19:50] agutis26: gimė sausio 2d, 1 val. 38 min. nakties, 3 kg 06gr, 49cm... Net negaliu žodžiais apsakyti kokie esame laimingi... Vis tik dievas yra ir jis mūsų maldų išklausė wub.gif


Didžiausi sveikinimai 4u.gif thumbup.gif Džiauigames kartu su Jumis!!!
Atsakyti
user posted image

Stebukliukas, atnešęs į mūsų šeimą neišpasakyto džiaugsmo wub.gif
Atsakyti