Įkraunama...
Įkraunama...

SPINA BIFIDA

Prasom kraustytis cia, nes vargais - negalais 'pribaigeme' praeita tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaneles_ant_veido @ 2011 11 26, 16:42)
Prasom kraustytis cia, nes vargais - negalais 'pribaigeme' praeita tema 4u.gif


Na, mūsų "starzdenelių" energija veržias per kraštus, puiku! Žiūrėjau ir aš laidą. Labai sujaudino. Dabar panašias laidas žiūriu visai kitaip nei prieš Rokučiui gimstant.. Ir. atrodo, įžvelgiu daugiau nei pasakoma, nes pačiai teko panašūs išgyvenimai.. Žaviuosi strazdanėle, tokiam žingsniui reikia daug drąsos, o ypač kai visa taip neseniai buvo..

Na, o mes ką tik pasidarėm MRT. ir galvos ir stuburo... žodžiu, nieko gero.. kaip ir tikėjaus.. bet nors ir tikėjaus, labai jautriai visas naujienas išgyvenau. apibendrinus, mums siūlo darytis "kraniocervikalinės srities dekompresijos" operaciją, čia turbūt dauguma žinot kas tas yra - tvarkyt "chiarį", kad nespaustų stuburo smegenų, nes jos jau oi oi oi kaip užspaustos.. ir dar mums rado kažką panašaus į dar vieną, tik uždarą mielomeningocelę kaklo srityje, kuri taip pat prisideda prie bendro spaudimo.

Rokas vis dar nesėdi, dabar neurochirurgas mano, kad būtent dėl to spaudimo kakle.
Taigi, turim laiko iki sausio vidurio. bandom stiprint Roką ir jei jis nepadarys matomos aiškios pažangos, tuomet laukia dideli išbandymai.. taigi šiuo metu ieškausi visos įmanomos informacijos apie minėtą operaciją.
Atsakyti
Labas visoms, strazdaneles mano manymu jums tikrai priklauso batai nes ir mes turim langetes, robotuka ir dar batus uzsisakom, taip kad kilkit i kara toliau smile.gif o laida ziurejom visi su seneliais, ir mano tevai labai pasipiktino isgirde is ponios A.Povilionienes sakini kad mes kankiname vaikus, kad musu merginos negales gimdyti. Tetis ( jis gydytojas) tai net uzreke ar gimdymas svarbiausia gyvenime? Ir tikrai laida lekstai pravesta, laidos vedeja per silpna tokioms temoms. Nu cia tik mano nuomone.
Kaip man sunku skaityti kad musu draugams vis atsiranda visokiu negerumu, laikykites mamytes jus stiprios nors kartais atrodo kad jau viskas griuva.
Musu didziausias dabar rupestis kad Elena galetu eiti i priesmokykline grupe su visais vaikais, nes ta grupe bus antrame darzelio aukste. kovojam kad padarytu lifta. Jei nepavyks ji liks atskirta nuo grupes su maziukas pirmame aukste, bet dar yra laiko.
Grazaus Advento laiko Jums 4u.gif
Atsakyti
na mums stuburo magneta niekas nera dares. Ir kienogi jo prasyti? Tikriausiai pas neorochirurgus, kiek mes kartu buvom pas savo gydytoja tai ne karto nesiule, o ir as maniau , kad tai nera butinybe, ar as klystu? Zinokit man jau tikrai baisoka darosi, gal ir musu sedejimas su tai susyjes, o mes vis nusirgimus kaltinam g.gif Meningitai, meningitai, o gal ir ne....... g.gif g.gif Strazdanele, ar ir stuburo vandene buna?
Atsakyti
QUOTE(simbada83 @ 2011 11 28, 17:40)
na mums stuburo magneta niekas nera dares. Ir kienogi jo prasyti? Tikriausiai pas neorochirurgus, kiek mes kartu buvom pas savo gydytoja tai ne karto nesiule, o ir as maniau , kad tai nera butinybe, ar as klystu? Zinokit man jau tikrai baisoka darosi, gal ir musu sedejimas su tai susyjes, o mes vis nusirgimus kaltinam g.gif Meningitai, meningitai, o gal ir ne....... g.gif  g.gif  Strazdanele, ar ir stuburo vandene buna?


O kur Jūs pas neurochirurgą lankotės? to nesėdėjimo priežasčių gali būti daug, ir mūsiškė nėra jau taip labai aiški. spėlionės.. Jums meningitai su operacijom susiję? Mūsiškiai abu tai po operacijų. O stuburo smegenų vandenė būna, pas mus ji stipriai išreikšta, dėl to, pasak neurochirurgo kažkas darosi slankstelių kauliniam audiniui ir jis gali pradėti krypti ir šiaip krūva komplikacijų žaloja nugaros smegenis ir nukenčia tai už ką jos yra atsakingos.
mes MRT daromės jau antrą kartą, pirmą kartą darėmės Vilniuje pas Raugalą, pamatė, kad pas mus ten ne pyragai ir dabar reikia stebėti eigą.

p.s stuburo vandenė berods vadinasi siringomielija

Papildyta:
QUOTE(molitera @ 2011 11 28, 12:55)
Labas visoms, strazdaneles  mano manymu jums tikrai priklauso batai nes ir mes turim langetes, robotuka ir dar batus uzsisakom, taip kad kilkit i kara toliau smile.gif o laida ziurejom visi su seneliais, ir mano tevai labai pasipiktino isgirde is ponios A.Povilionienes sakini kad mes kankiname vaikus, kad musu merginos negales gimdyti. Tetis ( jis gydytojas) tai net uzreke ar gimdymas svarbiausia gyvenime? Ir tikrai laida lekstai pravesta, laidos vedeja per silpna tokioms temoms. Nu cia tik mano nuomone.
Kaip man sunku skaityti kad musu draugams vis atsiranda visokiu negerumu, laikykites mamytes jus stiprios nors kartais atrodo kad jau viskas griuva.
Musu didziausias dabar rupestis kad Elena galetu eiti i priesmokykline grupe su visais vaikais, nes ta grupe bus antrame darzelio aukste. kovojam kad padarytu lifta. Jei nepavyks ji liks atskirta nuo grupes su maziukas pirmame aukste, bet dar yra laiko.
Grazaus Advento laiko Jums  4u.gif



Pritariu dėl Povilionienės. mane šokiravo jos nuomonė, kad egoistiška gimdyti nesveiką vaiką.. ne laiku ir ne vietoj ji pradėjo apie tai postringaut. O dėl vedėjos, tai mes su vyru apie tą patį kalbėjom smile.gif
Atsakyti
Labas. Mes pasidarėm robotuką kovo mėnesį. Reikėjo dar ir langečių, ir basučių, nes buvo išaugti (prieš kelis metus daryti). Kreipėmės rugpjūčio mėn. į ortopedinį sakė, kad negali mums jų padaryti, nes jau turim 1 įtvarą- robotuką. Tai išeitų, kad jau trys gaminiai pagal vieną diagnozę. Tada gydytojas surašė raštą komisijai, kuri nusprendė išimties tvarka, kad galėsim darytis. Kiek žinau įtvarus (langetes) galima darytis kas 2 metai, o ortopedinius batus, basutes lyg kas pusė metų. Bet nesupratau, kaip ten mums su tom basutėm, jos buvo darytos jau beveik prieš 2 metus.
Tai, strazdanėlės, kreipkitės dar kartą, tegul ir jums daro išimties tvarka, jeigu jau taip paprastai negali. mirksiukas.gif
O Povilioniene ir mes su mama buvom pasibaisėję. Bet ji visada su savo kategoriška nuomone. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kanjola @ 2011 11 28, 22:42)
Labas. Mes pasidarėm robotuką kovo mėnesį. Reikėjo dar ir langečių, ir basučių, nes buvo išaugti (prieš kelis metus daryti). Kreipėmės rugpjūčio mėn. į ortopedinį sakė, kad negali mums jų padaryti, nes jau turim 1 įtvarą- robotuką. Tai išeitų, kad jau trys gaminiai pagal vieną diagnozę. Tada gydytojas surašė raštą komisijai, kuri nusprendė išimties tvarka, kad galėsim darytis. Kiek žinau įtvarus (langetes) galima darytis kas 2 metai, o ortopedinius batus, basutes lyg kas pusė metų. Bet nesupratau, kaip ten mums su tom basutėm, jos buvo darytos jau beveik prieš 2 metus.
Tai, strazdanėlės, kreipkitės dar kartą, tegul ir jums daro išimties tvarka, jeigu jau taip paprastai negali. mirksiukas.gif
O Povilioniene ir mes su mama buvom pasibaisėję. Bet ji visada su savo kategoriška nuomone.  doh.gif


O apie kokius "robotukus" kalbat? mums dar ortopedija toks neatrastas ir neaiškus dalykas smile.gif gruodžio pabaigoj eisim ir mes, plėsim akiratį lietuviškoj medicinoj toliau smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,mes irgi ziurejom laida ir irgi pasipiktinom zodziais,kad negales nei isteket,nei gimdyt doh.gif
Strazdanele ant veido pas mus identiska istorija,kaip supratau cia jums nestumo metu nepamate,kad vaikas su isvarza?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 01 gruodžio 2011 - 13:18
QUOTE(Jurga77 @ 2011 11 28, 23:07)
O apie kokius "robotukus" kalbat? mums dar ortopedija toks neatrastas ir neaiškus dalykas smile.gif gruodžio pabaigoj eisim ir mes, plėsim akiratį lietuviškoj medicinoj toliau smile.gif


jau issiaiskinau kas tas robotukas..
Atsakyti
Sveikos mamos,
Norejau daugiau patyrusiu mamu patarimo. Buvom sia savaite pas urologa konsultacijai ir jie siulo pradet kateterizacija (slapimo pusles). Nors mes su vyru nelabai norim skubet, nes slapimo taku infekciju nebuna, inkstukuose irgi jokiu pakitimu.
Gal kas savo vaikiukus kateterizuojat?
Noreciau Jusu nuomones pliusai, minusai? nuo kada pradejot?
Buciau dekinga uz Jusu nuomone.
Atsakyti
QUOTE(kshycia @ 2011 12 05, 12:49)

Sveikos mamos,
Norejau daugiau patyrusiu mamu patarimo.
[


sveika. Mes katerizuotis pradejome, nes daznos infekcijos kankino. Su inkstukais pas mus taip pat tvarkoj. O tai del ko liepa katetirizuoti, jei nei infekciju, nei su inkstais kas yra? Na kiek suprantu pliusai tai, kad inkstuku nesugadinti. O minusai su kateteriu taip pat galima inesti infekcija. Nors mes katerizuojames infekciju neisvengiam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simbada83 @ 2011 12 05, 15:17)
sveika. Mes katerizuotis pradejome, nes daznos infekcijos kankino. Su inkstukais pas mus taip pat tvarkoj. O tai del ko liepa katetirizuoti, jei nei infekciju, nei su inkstais kas yra?  Na kiek suprantu pliusai tai, kad inkstuku nesugadinti. O minusai su kateteriu taip pat galima inesti infekcija. Nors mes katerizuojames infekciju neisvengiam verysad.gif


Muotyvuoja tuo, kad puslei nepilnai issitustinant, ji tipo nepailsi. tai va butent, kad nei infekciju, nei su inkstais blogai tai nesinori skubet, nes buvom pas kelis gydytojus, tai skirtingos nuomones, vienas sako, kad nera kur skubet, o kitas, kad butu laikas...
Atsakyti