Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(shopingas @ 2011 12 09, 02:09)
Manau gali - visgi tusas prie pat akiu ir jei kazkas sudetyje yra erzinancio akis, tai manau ivairiai gali reaguot. Va pati neseniai apturejau 'malonuma' su akiu alergija tusui (be Benecos) - tiksliau pradzioj jis man toks geras buvo, graziai daze, dziaugiausi, kad atradau organiska ir toki superini, nors minusiuka turejo, kad kiek trupejo. P kurio laiko ziuriu, kad akys vis asaroja, skauda, tai kalte verciau pervargimui, kompiuteriui ir tt, sugeriau akiu vitaminu pakuote. Na tada dar tik nusipirkau vitaminus, bet pagalvojau, kad gal tusas kaltas ir padejau ji i sona, o daziausi kitu - iskart baigesi visi blogumai. Tai sprendziu taip, kad tiesiog tas tusas man pribyredavo i akis (na super mini daleles, nesimatancios gal, bet suerzint akis uztekdavo) ir taip paskui visos negeroves prasidedavo.



QUOTE(Etama @ 2011 12 09, 10:46)
manau, gali. benecos ir man netiko doh.gif

Ech, tada reikės juo dažytis nebent kai neilgam ir ieškotis kito tušo, nors šitas man labai patiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 12 09, 14:56)
man neriebina. o logona nenaturalus? g.gif  g.gif


Cia buvo atsakymas i pasisakyma del Giovanni, kur lyg ir prie naturaliu skaitosi, bet sudetis turi visko...
Atsakyti
QUOTE(sonyia @ 2011 12 08, 13:35)
biotinas ar betainas?

Betainas.

QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 08, 18:32)
O padrėkina plaukus? Galima būtų nuotrauką kaip atrodo?
ZBITKA jau įkėlė smile.gif

QUOTE(shemsa @ 2011 12 09, 11:31)
o jis neriebina plauku? ir koks kazin geresnis sitas atr su bambukais? gal kas bande abu?
Neriebina, bambukinio nebandžiusi.


QUOTE(ZBITKA @ 2011 12 09, 13:56)
o logona nenaturalus? g.gif  g.gif

Natūralus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 12 07, 18:30)
Ar yra Vilniuj pirkti Weleda aknedoron losjono, ar tik internetu galima nusipirkti? g.gif

Esi jį naudojusi ar tik ketini įsigyti? mirksiukas.gif


QUOTE(Lelijėlė @ 2011 12 10, 07:14)
Mergaites,
vakar buvau Zaliazalia, tai ir jums paskelbsiu:
ARGITAL kosmetikai 40 proc nuolaida  bigsmile.gif (Hauschkai - 10)
as jau seniai norejau isbandyt sita kosmetika, tai puiki proga pasitaike  thumbup.gif
Ką įsigijai? smile.gif
Atsakyti
_Pandora_, Aknedorono ŽaliaŽalia turi savo parduotuvėje, pati pirkau gal prieš 2mėn
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 12 11, 11:07)
Ką įsigijai? smile.gif


turbut nieko naujo senbuvems: varnalesu kremas ir argitubo kauke
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2011 12 11, 13:20)
turbut nieko naujo senbuvems: varnalesu kremas ir argitubo kauke
ax.gif


Ir tos nuolaidos tęsis iki sausio 1. Labai apsidžiaugiau, nes irgi noriu išbandyt Argital blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 11, 12:57)
_Pandora_, Aknedorono ŽaliaŽalia turi savo parduotuvėje, pati pirkau gal prieš 2mėn

Sakykite Galadriele, minėjote, kad pirkote Aknedorono losjoną. Jei jau jį naudojote, ar veiksminga priemonė? Pati galvoju įsigyti, bet vis svarstau... g.gif Kaip suprantu, jis problematiškai odai skirtas.. Dar žiūrėjau ir pienelis yra valomasis pienelis.. g.gif
Atsakyti
Dar noriu JMO detangle'į pagirti ir už tai, kad labai nuima plaukų elektrinimąsi. Vieną kartą buvau neužsidėjusi, tai plaukai kaip pasiutę elektrinosi, o vakar užsidėjus, šiandien plaukai visai kitokie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2011 12 10, 08:14)
Mergaites,
vakar buvau Zaliazalia, tai ir jums paskelbsiu:
ARGITAL kosmetikai 40 proc nuolaida  bigsmile.gif (Hauschkai - 10)
as jau seniai norejau isbandyt sita kosmetika, tai puiki proga pasitaike  thumbup.gif


Kaip tik planavau molio nusipirkti ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2011 12 11, 12:07)
Esi jį naudojusi ar tik ketini įsigyti? mirksiukas.gif


Ketinu ax.gif anksciau esu skaiciusi geru atsiliepimu, vis planavau isigyti, dabar kazkokia senesne tema skaitinejau ir vel ji prisiminiau, tai sakau gal jau laikas isbandyti ax.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 11, 12:57)
_Pandora_, Aknedorono ŽaliaŽalia turi savo parduotuvėje, pati pirkau gal prieš 2mėn


Aciu, jau ernesin minejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 11, 11:57)
Aknedorono ŽaliaŽalia turi savo parduotuvėje, pati pirkau gal prieš 2mėn

Gal gali parašyti kaip tau jis patiko/tiko, koks poveikis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2011 12 11, 18:12)
Sakykite Galadriele, minėjote, kad pirkote Aknedorono losjoną. Jei jau jį naudojote, ar veiksminga priemonė? Pati galvoju įsigyti, bet vis svarstau...  g.gif  Kaip suprantu, jis problematiškai odai skirtas.. Dar žiūrėjau ir pienelis yra valomasis pienelis..  g.gif

QUOTE(ernesin @ 2011 12 12, 01:17)
Gal gali parašyti kaip tau jis patiko/tiko, koks poveikis? 4u.gif

Pirkau ŽŽ, nes Elytė rekomendavo, kainuoja apie 45lt, nepamenu jau tiksliai. Pirkau tik losjoną, pienelio nepirkau. Naudoju nereguliariai, bet stengiuosi tepti jei ne kasdien, tai kas antrą dieną.
Skystimėlis toks geltonas, skaniai kvepia žolyte ir vaistažolėmis. Nerealiai skalsus - sunaudojau gal tik kokį 1,5cm nuo viršaus per 2mėn, nes jo labai mažai reikia. Vieną ant odos tepti man nepatinka, nes labai traukia odą ir kiek sausina. Tai patepu visą veidą kremu, tada problemines vietas po kelių valandų, kai kremas susigeria, aknedoronu. Realiai nėra taip, kad patepi ir spuogai dingsta, tačiau kažkoks poveikis yra - apmalšina uždegimines vietas, kai giluminiai kalasi jie kažkaip greičiau subręsta ir sprogsta ir greičiau sugyja (o gal čia saviįtaiga? biggrin.gif). Naudoju ne tik ant probleminių vietų, bet ir išspaudus kokį netikėlį jį irgi užtepu, jaučiasi toks lengvas perštėjimas - matyt tas losjonas ir dezinfekuoja kažkiek. Man atrodo naudojant jį rimčiau visos nesąmonės greičiau gyja. Jeigu tepčiau kasdien tai gal didesnis poveikis matytųsi smile.gif Šiaip esu patenkinta, man pačiai ramiau, kad turiu kažkokią priemonę nuo spuogų biggrin.gif
Atsakyti