Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Melajja @ 2011 12 08, 12:58)
patiko, neblogai maskavo, gan graziai denge. Turejau vasarai tamsiausia atspalvi, tai jis buvo tikrai labai tamsus.

gal gyvai matei ir kitas spalvas? kokia tavo oda?kaip laikydavosi?
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 12 08, 00:22)
turiu logonos purskiama balzama su biotinu, tai labai neblogas.

Ir aš prisidedu prie pagiriamųjų žodžių šiam balzamui, jis toks kaip vandenukas, neapsunkina ir nesuriebina plauko, bet jį suminkština ir padaro lengvą iššukavimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 12 08, 13:03)
Ir aš prisidedu prie pagiriamųjų žodžių šiam balzamui, jis toks kaip vandenukas, neapsunkina ir nesuriebina plauko, bet jį suminkština ir padaro lengvą iššukavimą smile.gif

biotinas ar betainas?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 12 08, 15:03)
Ir aš prisidedu prie pagiriamųjų žodžių šiam balzamui, jis toks kaip vandenukas, neapsunkina ir nesuriebina plauko, bet jį suminkština ir padaro lengvą iššukavimą smile.gif

O padrėkina plaukus? Galima būtų nuotrauką kaip atrodo?
Atsakyti
Gal kas turejo ar turi tokia ir galetu parasyt atsiliepimus? Domina labai buten creamy natural spalva 4u.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Ar tušas gali sausinti akis? Vis pasitepu Benecos tušu, tai link vakaro akys tokios sausos atrodo, tai ir galvoju, ar gali būti tušas kaltas g.gif
Atsakyti
va toks logonos balzamas
user posted image
i herb'as raso "Logona Naturkosmetik, Conditioner Spray with Natural Betaine" biggrin.gif biggrin.gif
gal giovanni ir ne visai naturalus, bet geriau negu tie is prekybcentriu. doh.gif doh.gif
Papildyta:
akys sausos, ar apie akis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 12 08, 22:20)
Ar tušas gali sausinti akis? Vis pasitepu Benecos tušu, tai link vakaro akys tokios sausos atrodo, tai ir galvoju, ar gali būti tušas kaltas g.gif


Manau gali - visgi tusas prie pat akiu ir jei kazkas sudetyje yra erzinancio akis, tai manau ivairiai gali reaguot. Va pati neseniai apturejau 'malonuma' su akiu alergija tusui (be Benecos) - tiksliau pradzioj jis man toks geras buvo, graziai daze, dziaugiausi, kad atradau organiska ir toki superini, nors minusiuka turejo, kad kiek trupejo. P kurio laiko ziuriu, kad akys vis asaroja, skauda, tai kalte verciau pervargimui, kompiuteriui ir tt, sugeriau akiu vitaminu pakuote. Na tada dar tik nusipirkau vitaminus, bet pagalvojau, kad gal tusas kaltas ir padejau ji i sona, o daziausi kitu - iskart baigesi visi blogumai. Tai sprendziu taip, kad tiesiog tas tusas man pribyredavo i akis (na super mini daleles, nesimatancios gal, bet suerzint akis uztekdavo) ir taip paskui visos negeroves prasidedavo.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 12 08, 21:20)
Ar tušas gali sausinti akis? Vis pasitepu Benecos tušu, tai link vakaro akys tokios sausos atrodo, tai ir galvoju, ar gali būti tušas kaltas g.gif

manau, gali. benecos ir man netiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 12 09, 00:18)
va toks logonos balzamas
user posted image
i herb'as raso "Logona Naturkosmetik, Conditioner Spray with Natural Betaine"  biggrin.gif  biggrin.gif
gal giovanni ir ne visai naturalus, bet geriau negu tie is prekybcentriu. doh.gif  doh.gif



o jis neriebina plauku? ir koks kazin geresnis sitas atr su bambukais? gal kas bande abu?
matai zbitka, cia kalbama vien apie naturalius produktus o ne apie pusiau naturalius 4u.gif
Atsakyti
Iki sekmadienio NIMFALI -30% nuolaida visam asortimentui.
Lieka ir papildomos nuolaidos:
Lauralep muilams: -60%
Feniqia: -50%
Žvakėms: -50%

Dovaniniai rinkinukai, ypač geromis kainomis:

Senteurs du Sud vyriškas kremas po skutimosi ir prausiklis/šveitiklis veidui: 78,99 lt. (vertė 149 lt.)
Senteurs du Sud vyriškas kremas po skutimosi ir rutulinis paakių gelis: 99 lt., (vertė 179 lt.)
Senteurs su Sud sviestas/pasta iš argano aliejaus 50 ml. ir argano aliejus 50 ml.: 55 lt., (vertė 115 lt.)
Senteurs du Sud aliejų mišinukas su argano al. 50 ml. ir Senteurs du Sud veido muilas su argano al. 100 gr.: 39,99 lt., (vertė 88 lt.)
Senteurs su Sud sviestas/pasta iš argano aliejaus 50 ml. ir senteurs du Sud šveitiklis veidui ir kūnui 50 ml. 39,99 lt., (vertė 78 lt.)
Druide vonios putos Sensual ir Druide veido muilas su rožėm ir ženšeniu: 46,99 lt., (vertė 95 lt.)
Druide vonios putos Anti-stress ir Druide veido muilas su ožkos pienu ir migdolais: 46,99 lt., (vertė 95 lt.)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 12 09, 11:31)
o jis neriebina plauku? ir koks kazin geresnis sitas atr su bambukais? gal kas bande abu?
matai zbitka, cia kalbama vien apie naturalius produktus o ne apie pusiau naturalius  4u.gif

man neriebina. o logona nenaturalus? g.gif g.gif
Atsakyti