Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

gal kas bande borlind ir lavera krempudras? gal turit atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 12 07, 16:34)
lavera krempudras?


bandžiau tiek senoj, tiek naujoj pakuotėse. nepatiko kaip tepėsi, trūko maskavimo smile.gif borlind nebandžiau, bet pagal atsiliepimus turėtų būt daug geresnė. dabar laukiu lakshmi, bus įdomu kaip ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 12 07, 16:56)
bandžiau tiek senoj, tiek naujoj pakuotėse. nepatiko kaip tepėsi, trūko maskavimo  smile.gif borlind nebandžiau, bet pagal atsiliepimus turėtų būt daug geresnė. dabar laukiu lakshmi, bus įdomu kaip ji smile.gif


lakshmi maskuoja tikrai gerai, šiek tiek keistai tepasi, bet ant drėgno veido pakenčiamai. Bet ji man sušoka šiek tiek, na riebaus veido savininkės žino, ką čia reiškia:)
bet šiaip duočiau kokius 7/10. Visai nieko man laksmhi.
Atsakyti
as ir galvoju daugiau apie borlind, bet va su spalva nzn kuria imt pirma ar antra g.gif esu sviesi, bet noriu, kad i geltonuma butu g.gif gal kas mate spalvas realiai g.gif
Atsakyti
Ar yra Vilniuj pirkti Weleda aknedoron losjono, ar tik internetu galima nusipirkti? g.gif

Ir gal kuri zinot kur persikele Ekostudija (buvo VCUP'e ir Akropoly)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 12 07, 18:30)
Ar yra Vilniuj pirkti Weleda aknedoron losjono, ar tik internetu galima nusipirkti? g.gif



Yra žaliažalia smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
siandien atkeliavo sitie. mano vyrui patiko pries tai naudotas logona sampunas su alum ir medumi, man labiau giovanni. o giovanni cia pas jus skaitosi naturalus? g.gif g.gif
turiu logonos purskiama balzama su biotinu, tai labai neblogas, ateityje kai baigsiu john frieda bandysiu logonos purkala apsauganti nuo karscio blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2011 12 06, 09:43)
Pirkau Biotekoje Vilniuje  mirksiukas.gif
Dažausi nedaug, o su mano veido bruožais  doh.gif  spalvą išsirinkti ne visada pavyksta ir parduotuvėje bandant spalvas  ax.gif


Dėkui 4u.gif Ten ir reikės užsukti.
Atsakyti
giovanni skaitosi nevisai naturalus, nes ten yra blogiuku 4u.gif
Atsakyti
NIMFALI


Feniqia: -50%
Žvakėms: -50
Lauralep muilams: -60%
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2011 12 08, 12:31)
NIMFALI
Feniqia: -50%
Žvakėms: -50
Lauralep muilams: -60%

o jie tik i lt siouncia?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 12 07, 16:34)
gal kas bande borlind krempudras? gal turit atsiliepimu  4u.gif


patiko, neblogai maskavo, gan graziai denge. Turejau vasarai tamsiausia atspalvi, tai jis buvo tikrai labai tamsus.
Atsakyti