Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 27, 18:25)
O aš norėjau paklausti tų, kurios kartais ar dažniau dažosi lūpas. Domina tik lūpų dažai. Kokius naudojate? 4u.gif


Įsigijau Dr. Hauschka lūpų dažus, spalvytę pataikiau ir man jie thumbup.gif
Tai pirmasis mano naudojamas natūralus lūpdažis ir tikrai bus kartojamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 12 04, 15:33)
Kokių gerai laikančių, pigmentuotų ir t.t. matinių natūr. šešėlių yra? radau kelis Lily Lolo, keli yra EM, bet man labai skurdus spalvų pasirinkimas atrodo smile.gif


Bandžiau ALVA šešėlius ant rankos, tai tikrai pasirodė tokie kokybiški, ryškus ir net sunkiai nusivalantys nuo rankos, tik nežinia kaip ant vokų būtų.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 12 01, 19:12)
Gal galetumete rekomenduoti kremine pudra spuoguotai odai, kad kazkiek maskuotu? Noreciau kuo greiciau isigyti. Kaip sipratau, benecos neverta pirkti, o ka daugiau, vis dar nesusigaudau  doh.gif



Bent jau as tai labai rekomenduoju Dr. Hauschka produkcija. Skysta pudra tikrai labai mazai maskuojanti, bet uztat galima Hauschka maskuokli panaudoti probleminem vietom. Bent jau as taip darau. Man tai aplamai nepatinka sunkios matines pudros, nei kai turejau riebia spuoguota oda nei dabar kai turiu sausa.
Papildyta:
Tiesa kai pirkau Hauscka pudra, tai rinkausi tarp pastarosios Ir Lakshimi. Lakshimi nebandziau, bet labai daug geru atsiliepimu ir sako nemenkai maskuojanti. Dabar kaip ti "Dalinames naturalia kosmetika" skyrelyje viena nare ja parduoda.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 12 05, 12:23)
nei kai turejau riebia spuoguota oda nei dabar kai turiu sausa.


Gal galite papasakoti kaip priziurejote savo oda, kad taip nutiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2011 12 05, 10:31)
Įsigijau Dr. Hauschka lūpų dažus, spalvytę pataikiau ir man jie  thumbup.gif
Tai pirmasis mano naudojamas natūralus lūpdažis ir tikrai bus kartojamas  biggrin.gif


Ačiū Tau, Ramzete 4u.gif Tikriausiai iš kažkur siunteisi, jei spalvą pataikyt teko? Aš nelabai to noriu, nes su tokiu spalvų pataikymu turiu blogos patirties biggrin.gif Ar Vilniuje kur nors būtų galima įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 27, 19:25)
O aš norėjau paklausti tų, kurios kartais ar dažniau dažosi lūpas. Domina tik lūpų dažai. Kokius naudojate? 4u.gif

Turėjau Dr. Hauschka Novum (kur ploni tokie), tai pats lūpdažis man visai patiko, bet su spalva prašoviau, nes buvo į rudumą, o man tokie netinka. Kiek sausino lūpas, bet iš esmė neblogas buvo, nors nepadarė tokio įspūdžio, kad lėkčiau pirkti kokią kitą spalvą, o ir ateityje neketinu jų pirkti.

QUOTE(welniūkštė @ 2011 12 01, 21:12)
Gal galetumete rekomenduoti kremine pudra spuoguotai odai, kad kazkiek maskuotu? Noreciau kuo greiciau isigyti. Kaip sipratau, benecos neverta pirkti, o ka daugiau, vis dar nesusigaudau  doh.gif

Lakshmi

QUOTE(Etama @ 2011 12 04, 16:33)
Kokių gerai laikančių, pigmentuotų ir t.t. matinių natūr. šešėlių yra? radau kelis Lily Lolo, keli yra EM, bet man labai skurdus spalvų pasirinkimas atrodo smile.gif

O Dr. H nežiūrėjai? Tos paletės gi jų matinės atrodo
Atsakyti
gal kas galite pakomentuoti ar esat ka bande is BioPlasis ar IKOVE firmu kosmetikos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 12 05, 09:32)
Bandžiau ALVA šešėlius ant rankos, tai tikrai pasirodė tokie kokybiški, ryškus ir net sunkiai nusivalantys nuo rankos, tik nežinia kaip ant vokų būtų..  mirksiukas.gif
thumbup.gif gal bus bandžiusių ant voko? taip sunku atsiliepimų apie natūralius šešėlius susižvejoti doh.gif


QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 05, 13:16)
O Dr. H nežiūrėjai? Tos paletės gi jų matinės atrodo
Būt gerai pavienės spalvos, paletėje kaip žinia visada lieka nenaudojamų, o jie nėra tokie pigūs g.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 12 05, 16:13)
gal kas galite pakomentuoti ar esat ka bande is BioPlasis ar IKOVE firmu kosmetikos? smile.gif

Ikove šampūną aš vakar užsisakiau, kai išbandysiu parašysiu pirmuosius įspūdžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 12 05, 12:39)
Gal galite papasakoti kaip priziurejote savo oda, kad taip nutiko?  4u.gif


Spuogai isnyko tai ne nuo prieziuros, o tiesiog paauglyste praejo, o kai KT vartot pradejau dar labiau sumazejo, aisku vistiek vienas kitas isdygsta. O sausa oda tai pasidare nuo aieju, net per daug sausa sad.gif, gerai Dr. Hauschka sako, kad riebiai odai aliejus reikia naudoti, o sausai lengvus kremus. Nes naudojau vietoj kremu veidui aliejus grynus virs puses metu, tai dabar praktiskai is vis riebalai nebesigamina, bet blogai kad oda labai dehidratuota. Greitu metu turesiu Hauschkos meginuku rinkini, tai didelias viltis dedu i sia kosmetika, gal pagaliau subalansuos oda.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 12 05, 13:23)
Bent jau as tai labai rekomenduoju Dr. Hauschka produkcija. Skysta pudra tikrai labai mazai maskuojanti, bet uztat galima Hauschka maskuokli panaudoti probleminem vietom. Bent jau as taip darau. Man tai aplamai nepatinka sunkios matines pudros, nei kai turejau riebia spuoguota oda nei dabar kai turiu sausa.
Papildyta:
Tiesa kai pirkau Hauscka pudra, tai rinkausi tarp pastarosios Ir Lakshimi. Lakshimi nebandziau, bet labai daug geru atsiliepimu ir sako nemenkai maskuojanti. Dabar kaip ti "Dalinames naturalia kosmetika" skyrelyje viena nare ja parduoda.


Bet D.Hauschka visai netinka, jei oda linkusi riebaluotis..su kitomis pudromis man taip nebūdavo, o hauchka net valandos neištempdavo - o oda jau kaip veidrodis būdavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 12 05, 13:49)
Ačiū Tau, Ramzete 4u.gif Tikriausiai iš kažkur siunteisi, jei spalvą pataikyt teko? Aš nelabai to noriu, nes su tokiu spalvų pataikymu turiu blogos patirties biggrin.gif Ar Vilniuje kur nors būtų galima įsigyti?


Pirkau Biotekoje Vilniuje mirksiukas.gif
Dažausi nedaug, o su mano veido bruožais doh.gif spalvą išsirinkti ne visada pavyksta ir parduotuvėje bandant spalvas ax.gif
Atsakyti