Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 27, 18:37)
O kur įsigijot?

as pirkau Pelenes parodoj. Nvey kosmetikos anksciau buvo VCUP'e kazkokio eko pardej, bet dabar net neisivaizduoju kur reiketu ieskoti, nes VCUP'e nebera
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 27, 18:25)
O aš norėjau paklausti tų, kurios kartais ar dažniau dažosi lūpas. Domina tik lūpų dažai. Kokius naudojate? 4u.gif


Siuo metu turiu Sula firmos lupdazi - man jis patinka, ir spalva pataikiau (teko vasara gyvai apziuret sios firmos gaminius, o paskui jau atminty neisliko viskas, tai tek oieskot foto internete). Afterglow Cosmetics pora lupdaziu esu bandzius - man labai smagus, bet su spalvom prasoviau, tai zadu ateityje pirkt kitas spalvas. Dar ziurinejus Jane Iredale lupdazius, tik man rodos ju sudetis su kabliukais.
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif Jei dar turėsit kokių atsiliepimų, rašykit.
Atsakyti
Kaip tvarkotės su plaukais po plovimo, jei styro antenos, pučiasi?
Fenuojant-tiesinant, kokias priemones naudojat? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 28 lapkričio 2011 - 17:20
Gal galetumete rekomenduoti kremine pudra spuoguotai odai, kad kazkiek maskuotu? Noreciau kuo greiciau isigyti. Kaip sipratau, benecos neverta pirkti, o ka daugiau, vis dar nesusigaudau doh.gif
Atsakyti
gal dar galetumete pasakyti gerai maskuojancia spuogelius priemone?
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 12 01, 20:12)
Gal galetumete rekomenduoti kremine pudra spuoguotai odai, kad kazkiek maskuotu? Noreciau kuo greiciau isigyti. Kaip sipratau, benecos neverta pirkti, o ka daugiau, vis dar nesusigaudau  doh.gif


Sveika, aš turiu lakshmi, tai maskuoja tikrai gerai:)
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 12 01, 21:00)
gal dar galetumete pasakyti gerai maskuojancia spuogelius priemone?


Man spuogelius maskuoja geriau biri mineraline nei kreminė pudra.. smile.gif
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti kokį kremą-drėkiklį mišriai odai? Geriausia, kad nebūtų labai brangus.
Iherb'e nusižiūrėjau šitą:
user posted image

Gal kas bandėte ir galite pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2011 11 26, 23:56)
Ateinu pareklamuot 100% Pure blakstienų tušo  thumbup.gif

išties kaip dailiai atrodo bigsmile.gif
dairaus ir aš blakstienų tušo.
gal kuri bandet Lavera Trend Sensitive?
user posted image
Atsakyti
Kokių gerai laikančių, pigmentuotų ir t.t. matinių natūr. šešėlių yra? radau kelis Lily Lolo, keli yra EM, bet man labai skurdus spalvų pasirinkimas atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 12 04, 14:11)
Gal galite parekomenduoti kokį kremą-drėkiklį mišriai odai? Geriausia, kad nebūtų labai brangus.
Iherb'e nusižiūrėjau šitą:
user posted image

Gal kas bandėte ir galite pakomentuoti?


Bandžiau. Man nepatiko schmoll.gif Man asmeniškai jis labai nekaip kvepia ir nors yra gana lengvas, greitai susigeria, bet labai greitai veidas blizgėt pradeda, o ir nepasakyčiau, kad jis gerai drėkina.
Atsakyti