Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Mano šiuo metu mylimiausias pienelis yra Madara. Ši priemonė man paskutiniu metu pasidarė viena iš tų, be kurių nebegaliu ir nebenoriu gyvent bigsmile.gif Puikiai nuvalo makiažą, oda labai komfortiškai jaučiausi po prausimosi.
Dr. Hauschka pienelio mėginuką turėjau, tai man blakstienų tušą nuvalyt sunkiai sekėsi, bet pats pienelis visai patiko.
Lavera pienelių nei vieno nesu bandžius, gal be reikalo, nes kaina per pus mažesnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 11, 23:21)
Hauschkos ir aš norėčiau išbandyti, bet jau kaina jo doh.gif O kaip jis naudojasi, lyginant su Lavera? Nes Laveros pienelio man užtenka maždaug 1,5-2mėn, priklausomai kaip dažnai dažausi, bet jeigu Hauschka naudojasi lėčiau, gal visai verta išduoti Laverą biggrin.gif

Beje, Palomina, kaip tau tas Konjac Sponge ilgiau panaudojus? Vertas dėmesio, kartotinas daiktas?

O taip, kaina tai didziule doh.gif bet as pirmaji savo dr.H pieneli sunaudojau per 4 menesius, naudodama 1-2 kartus per diena. Man visai skalsiai naudojosi. Aisku, ir nepilsciau be reikalo, taupiai stengiausi naudoti smile.gif Dabar vel turiu nusipirkusi, tai ziuresiu per kiek dabar sunaudosiu.. Su kempinele taupiai naudojasi..
Is pradziu kol naudojau dr.H pieneli vis pagalvodavau, ka cia reiks i jo vieta pakeist pigesnio.. svarsciau apie Lavera 2in1, bet vistik nusprendziau likt prie dr.H, nes patinka sudetis, kad jis be vasku.. Man tai didelis pliusas, nes jei atvirai, nemegstu vasku veido prieziuros priemonese.. Kuo maziau tuo geriau, o jei isvis nera, tai puiku smile.gif

Ta Konjac kempinele man patinka thumbup.gif siu metu atradimas.. maciau blog'e kazkas rase, kad sausina ji oda.. nu nezinau, neisivaizduoju kaip gali sausinti kempinele oda doh.gif g.gif biggrin.gif matyt netinkamai naudoja kazkas..
Aha manau, kad kartosiu as ta kempinele, tik aisku, sia dar pribaigt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 11, 14:46)
Neturėtų, juk ten tik keli lašiukai...

Natūrali dekoratyvinė labai smarkiai skiriasi nuo nenatūralios... Didžiausias tušų minusas - visiškas neatsparumas vandeniui. Be to, padažo ne taip ryškiai kaip cheminiai tušai. Skaistalams, bronzantams, pudroms, nagų lakams priekaištų neturiu, ne per daugiausiai juos ir naudoju. Retom progom, tikrai ne kasdien. Akių šešėliai ne taip smarkiai pigementuoti, greičiau išnyksta nuo akių. Bet vis tiek visumoj bent jau geras jausmas, kad naudoji švarią kosmetiką. Sakau, gal mažiau raukšlėta būsiu.  biggrin.gif


jauciu ilgainiui pas mane ir liks tik naturali kosmetika apart tuso ir deodoranto. bandziau naturalius, bet nesulaiko prakaito, jau po keliu valandu smirdi pazastys-ypac kai italijoje vasara taip karsta doh.gif doh.gif doh.gif
kazin kaip del rauksliu geriau naturali ar siek tiek chemijos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2012 02 11, 14:46)
Neturėtų, juk ten tik keli lašiukai...

Natūrali dekoratyvinė labai smarkiai skiriasi nuo nenatūralios... Didžiausias tušų minusas - visiškas neatsparumas vandeniui. Be to, padažo ne taip ryškiai kaip cheminiai tušai. Skaistalams, bronzantams, pudroms, nagų lakams priekaištų neturiu, ne per daugiausiai juos ir naudoju. Retom progom, tikrai ne kasdien. Akių šešėliai ne taip smarkiai pigementuoti, greičiau išnyksta nuo akių. Bet vis tiek visumoj bent jau geras jausmas, kad naudoji švarią kosmetiką. Sakau, gal mažiau raukšlėta būsiu.  biggrin.gif


jauciu ilgainiui pas mane ir liks tik naturali kosmetika apart tuso ir deodoranto. bandziau naturalius, bet nesulaiko prakaito, jau po keliu valandu smirdi pazastys-ypac kai italijoje vasara taip karsta doh.gif doh.gif doh.gif
kazin kaip del rauksliu geriau naturali ar siek tiek chemijos? g.gif
beja del seseliu man gerai issilaiko jeigu vokus ir paakius padengdavau ELF mineraliniu maskuokliu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mazee @ 2012 02 11, 17:16)
Kaip tik nusipirkau Laveros Mangu sampuna ir mano prie saknu rebiems plaukams , o toliau pasausejusiems tikrai geras. Reikes ir vyrui duot idbandyt, nes ir nesisitvarko su tom pleiskanom...
Beje bandziau pries plaunat plaukus valandai pasitepti grynu mangu sviestu plaukus, tai po plovimo man jie kotai sausesni nei paprastai pasirode  g.gif


o ar negeriau plaukus plaut riebiem plaukam skirtu sampunu ir ant galiuku det balzama? kiek skaiciau laveros mangu tikrai ne riebiems plaukams skirta. riebiems skirta su citrinu pieneliu..siaip man labai patinka sante henna sampunas+ neriebus logona balzamas visu tipu plaukams.
nakciai galiukus istepu linu semenu aliejum, o ryte isplaunu su henna sampunu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 11, 23:37)
svarsciau apie Lavera 2in1, bet vistik nusprendziau likt prie dr.H, nes patinka sudetis, kad jis be vasku.. Man tai didelis pliusas, nes jei atvirai, nemegstu vasku veido prieziuros priemonese.. Kuo maziau tuo geriau, o jei isvis nera, tai puiku  smile.gif

Ta Konjac kempinele man patinka  thumbup.gif  siu metu atradimas.. maciau blog'e kazkas rase, kad sausina ji oda.. nu nezinau, neisivaizduoju kaip gali sausinti kempinele oda  doh.gif  g.gif  biggrin.gif  matyt netinkamai naudoja kazkas..


O koks vaško inci?

Ir gal galima tos kempinėlės nuorodą? Galadrielė buvo ją parašiusi, bet neišsisaugojau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2012 02 12, 00:22)
Lavera pienelių nei vieno nesu bandžius, gal be reikalo, nes kaina per pus mažesnė  g.gif

Manau tikrai be reikalo, nes kainos ir kokybės santykis puikus mirksiukas.gif

Madaros aš tai išvis nieko nebandžiusi, bet turiu toniko mėginuką, tik neprisiruošiu pabandyti vis.

QUOTE(Palomina @ 2012 02 12, 00:37)
Ta Konjac kempinele man patinka  thumbup.gif  siu metu atradimas.. maciau blog'e kazkas rase, kad sausina ji oda.. nu nezinau, neisivaizduoju kaip gali sausinti kempinele oda  doh.gif  g.gif  biggrin.gif  matyt netinkamai naudoja kazkas..
Aha manau, kad kartosiu as ta kempinele, tik aisku, sia dar pribaigt reikia  biggrin.gif

O kaip tu ja prausi veidą? Nuvalai pudrą, tada sušlapini kempinėlę ir su pieneliu nuvalai akis ar iškart visą veidą prausi su ja?

Mačiau jas vienoje internetinėje parduotuvėje, o gyvai kažkaip niekur neužmačiau parduodant g.gif

QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 12, 01:09)
kazin kaip del rauksliu geriau naturali ar siek tiek chemijos? g.gif

Manau čia viskas susideda - ne tik dekoratyvinė kosmetika, bet ir kasdieninė veido priežiūra, genetika, mityba, patiriamo streso dydis/dažnumas, miegas ir jo kokybė, sportas, galų gale vanduo, kuriuo prausiamės, oras ir jo užterštumas bei panašūs dalykai.

Taip kad vieningo atsakymo čia nėra ir nebus, nes raukšlės pernelyg individualus dalykas, kurio atsiradimą lemia labai daug faktorių.
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2012 02 12, 01:11)
Ir gal galima tos kempinėlės nuorodą? Galadrielė buvo ją parašiusi, bet neišsisaugojau.  ax.gif

Štai čia mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=micefee,2012 02 11, 02:06]
O kokiam psl tikrinot?

Aš šitam žiūriu, tai rodo šiuos blogus: http://www.cosmetic-check.com/[quote]

Aciu, kad uzrodet sita puslapi, tikrinsiu dabar cia. O as tai cia tikrindavau, maniau, kad labai issamus, bet is tikruju nera nei Disodium EDTA, nei Sodium Myreth Sulfate... http://www.hallgold....ory.htm#anionic
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre.horn: 11 vasario 2012 - 23:28
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 12, 00:17)
Manau tikrai be reikalo, nes kainos ir kokybės santykis puikus mirksiukas.gif

Madaros aš tai išvis nieko nebandžiusi, bet turiu toniko mėginuką, tik neprisiruošiu pabandyti vis.



Būtinai pabandysiu kada. O Jums rekomenduoju Madara pienelį išbandyt, neįsivaizduoju, kam jis galėtų nepatikt. Man jis tobulas biggrin.gif
Iš kitų Madaros produktų turėjau tik šampūną ir balzamą sausiems plaukams, kurie nepaliko gero įspūdžio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2012 02 12, 01:33)
Būtinai pabandysiu kada. O Jums rekomenduoju Madara pienelį išbandyt, neįsivaizduoju, kam jis galėtų nepatikt. Man jis tobulas  biggrin.gif 

Kaip intriguoja tokie pasisakymai bigsmile.gif Ir kaip žmogau lindėdamas SM gali nieko nepirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 12, 00:36)
Kaip intriguoja tokie pasisakymai bigsmile.gif Ir kaip žmogau lindėdamas SM gali nieko nepirkti biggrin.gif


Va va, SM prisiskaičius daug ko prisireikia. biggrin.gif O kiek sužinai...

Aš Madaros tik tonuojantį kremą su spalva esu turėjusi (mėginuką), labai patiko. Dabar laukiu parkeliaujant visos pakuotės.

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 12, 00:11)
O koks vaško inci?

visokiu ju buna - bees wax (cera alba), cetearyl glucoside ir panasiai.. vieni buna sunkesni, kiti lengvesni.. tai lengvesnius dar toleruoju, o sunkesniu privengiu, nes kemasa poras.. man aktualiau veido kremuose, kad nebutu.
dabar perziurejau sudeti laveros 2in1, tai as turbut ne su juo lyginau blush2.gif vasku laveroj lyg nematau..

QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 12, 00:17)
O kaip tu ja prausi veidą? Nuvalai pudrą, tada sušlapini kempinėlę ir su pieneliu nuvalai akis ar iškart visą veidą prausi su ja?

Mačiau jas vienoje internetinėje parduotuvėje, o gyvai kažkaip niekur neužmačiau parduodant g.gif

as va kaip darau: sudrekinu veida ir akis, tada iskart tepu pieneli visam veidui ir akims (is viso 2 paspaudimus), paskirstau, pamasazuoju pirstais visur ir tada jau su sudrekinta kempinele nuvalau viska, ir pabaigai nuprausiu veida vandeniu.

Gyvai ir as nemacius, bet ir neziurinejau specialiai..
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2012 02 12, 00:38)
Aš Madaros tik tonuojantį kremą su spalva esu turėjusi (mėginuką), labai patiko. Dabar laukiu parkeliaujant visos pakuotės.

Madara sena mano meile biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Ar kas nors esate bandę šį Argital šampūną? ax.gif
Atsakyti
o gal kas bandėte Alva ir Sante šešėlius, kokie atsiliepimai ?

deduos krepšeli iš violey, tai atrodo tiek visko reikia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti